Microsonic Tablet Kılıfları

Tabletleri uzun süreli kullanabilmek, darbelere karşı korumak, çizilmesini önlemek amacı ile kılıfta saklanması ve taşınması önerilir. Kılıflar, dışarı çıkarken yanınıza alacağınız tabletlerin, elinizde ya da çantanın içinde zarar görmesini de önler. Ayrıca ekran koruyucu şeffaf filmler, tablet ekranı üzerine yapıştırılarak ekranı darbelerden ve çizilmelerden korur.

Microsonic Tablet Kılıfı

Elektronik ürünler, hassas ve darbelere karşı da bir o kadar dayanıksız olabilir. Elektronik hassasiyete sahip ürünlerin, sağlıklı bir şekilde uzun süre sizinle kalabilmesi için, koruyucu birtakım ürünlerin de kullanılması gerekir. Aylarca araştırılıp alınan elektronik ürünlerin, daha uzun kullanımı için koruyucular vazgeçilmez olur. Özellikle çantada ve elde taşınan tabletler, dışarıdan gelecek zararlara karşı savunmasızdır. Çanta içindeki para, anahtar, cüzdan fermuarı gibi metaller, tabletinizi çizebilir. Elde taşındığında ise, yürüyüş esnasında tablet yere düşebilir ya da bir yere çarparak zarar görebilir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için, tabletinizin marka ve modeline uygun bir kılıf seçebilirsiniz.

Microsonic tablet kılıfları, markaların boyutlarına ve tasarımlarına uygun kılıf ve ekran koruyucu filmler sunar. Kılıf modelleri, tableti korumanın yanında pratik çözümler de sağlar. Tableti masa üstünde kullanmak istediğinizde kılıfın katlanabilir tasarımı sayesinde, arka kısımda bir dayanak oluşturur. Böylece tabletin belirli bir eğimle durmasını sağlayarak kolayca kullanabilmenize yardım eder. üstelik farklı renk ve desenleri ile tasarım olarak da mükemmel ürün modellerini bir arada bulabilirsiniz. Koruma amacı dışında, şık ve estetik tasarıma sahip bu modeller için de kılıfları tercih edebilirsiniz.

Ürünler suni deriden malzemeleri ile beyaz, kırmızı, mavi, pembe ve siyah gibi farklı renklerde tasarlanır. Samsung, LG, Asus, Dell, iPad marka tabletlerin farklı modellerdeki kılıflarını bulabilirsiniz. Kılıflar genellikle kapaklı modele sahiptir. Böylece tabletin hem arka zemini hem de ekran kısmı korunur. Arka zemin, kılıfın iç kısmına yerleştirilerek tabletin kenarlardan iyice sarılmasını sağlar. Üst kapağı da kapattıktan sonra yeterli korumayı sağlamış olursunuz. Bazı modeller çıtçıtları sayesinde üst kapağı alttaki ile sabitleyerek açılmayı önler. Bazı modeller, 360 derecelik kullanım sağlar. Arka kısmında yer alan aparat sayesinde, tabletiniz için her açıdan dayanak olur.

Akıllı kılıflar, otomatik uyku moduna sahiptir. Böylece bataryanın tasarrufunu kontrol edebilirsiniz. Sıkıca kavrama özelliği sayesinde iyi tutuş sağladığı için elden kayıp düşmeyi engeller. En iyi kullanım için tabletinizi satın aldıktan hemen sonra, ihtiyacınız olan özelliklere sahip bir kılıf ile ekran koruyucu şeffaf filmlerden almaktır. Böylece elektronik cihazınızı ilk günkü gibi sağlam ve pürüzsüz tutabilirsiniz. Elektronik aletlerde, başta alınan darbeler, doğrudan sonuç vermeyebilir; ancak daha sonra cihazda birtakım teknik eksikliklere yol açabilir. Darbelerin üst üste tekrarlaması dahilinde, telafisi olmayan birtakım hasarlar oluşabilir. Bu yüzden ilk kullanım anından itibaren kaliteli bir kılıf, birçok açıdan fayda sağlar.

Kılıflar, tabletleri darbelerden koruduğu gibi sıvıya karşı da koruyabilir. Az miktarda sıvının kılıflı bir cihaza sızması durumunda, kılıflar koruyucu olacak ve cihazın içine sıvının sızmasını önleyecektir. Özellikle çantada taşınan ürünler için bu konu önemlidir. Kılıf, tablet ile birlikte çantaya konulan termos, matara, pet şişe gibi eşyalarınızdan sızan sıvılardan cihazınızı korur. Ayrıca elde taşımalarda, yağmur, kar ve dışarıdan gelebilecek herhangi bir sıvıya karşı da koruyucu olacaktır. Her ne olursa olsun kaliteli bir ürün, tabletler gibi hassas elektronik aletler için her zaman iyi bir koruyucudur. Tabletinizi uzun süre kullanmak istiyorsanız, kılıfları kullanarak buna çözüm sağlayabilirsiniz. Microsonic tablet kılıfları arasından tabletinizin markasına uygun ürünleri tercih edebilirsiniz.

Microsonic Tablet Kılıf Fiyatları

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Microsonic
  2. İDEALTREND
  3. Addison
  4. Serhan
  5. Mustek
  6. CRESCENT
  7. Ebrar
  8. Belkin
  9. Deni
  10. Kea
  11. Microcase
  12. Targus
  13. FUJİMAX
  14. Teleplus
  15. Miray
  16. Trust
  17. Dark
  18. Romeca
  19. Apple
  20. Classone
  21. KılıfShop
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Tablet Markanızı Seçiniz
 6. Uyumlu Model
 7. Kılıf Tipi
 8. Ekran Büyüklüğü (İnç)
 9. Renk
 10. Satıcı
 • Marka Microsonic
DSACategoryId/2147483646/42/60000203/60000818/microsonic
BAŞA DÖN