Oyun esnasında ayak ve yüzey ile en çok temas eden top hiç şüphesiz ki futbol topudur. Futbolun icat edildiği günden bu yana sürekli gelişen ve yenilenen teknoloji sayesinde futbol maçlarından alınan keyfi üst seviyeye çıkartan futbol toplarının sayısı bir hayli artmıştır. Günümüzde Olimpiyatlar, Avrupa Şampiyonası ya da Dünya Kupası için özel olarak top üretmek neredeyse moda halini almıştır.

Profesyonel ligler için üretilen topların yanı sıra antrenman topları, küçük sporcuların standartlarına uygun seçenekler ve futbol oynanacak zeminin tipine uygun tasarımlar birinci sınıf kaliteye sahip olarak kullanıcıları ile buluşmaktadır.

Futbol topu piyasası içinde adından söz ettiren Mikasa’nın ürettiği profesyonel düzeydeki toplar ile maç keyfiniz tam karşılığını bulabilecek.

Mikasa Futbol Topu

Futbol topu seçiminde maç yapılacak sahanın özellikleri büyük önem arz eder. Çim saha için üretilen futbol topları ile toprak sahada ya da sert zeminde futbol oynamak hem topun kısa zamanda deforme olmasına sebep olacak, hem de oyun kalitesini düşürecektir.

Kaliteli bir maç ancak doğru seçilmiş iyi kalitede bir futbol topu ile mümkündür. Mikasa, futbolcuların ihtiyaç duyacağı teknik özelliklere sahip futbol topu seçenekleri ile size mükemmel bir oyun çıkartma fırsatı verir. Atılan pasların ve çekilen şutların tam da arzulanan hedefe yönelmesine imkan sağlayan Mikasa futbol topları, zemin üzerinde sekme yapmayarak futbolcuların arzu etmediği pozisyonları yaşamasına engel olur. Top kontrolünü mükemmel biçimde futbolcuya bırakan Mikasa futbol topları bir anlamda ayağınıza yapışarak atacağınız çalımların etkili ve güçlü olmasını sağlar. Sert şekilde gelen pasların etkin şekilde yumuşatmanıza izin vererek kontrolün ayağınızda olmasını sağlar. Şut çekerken verdiğiniz falsoyu top havada süzülürken tam manasıyla fark edebilirsiniz.

Mikasa top üretiminde farklı teknikler kullanır. El dikişi, makine dikişi, yapıştırma, kaynak gibi seçenekleri etkin biçimde kullanarak ürettiği futbol toplarının zemine ve ihtiyaca uygun kalitede olmasına imkan verir. Markanın ürettiği futbol topları arasından tercih edeceğiniz bir model tam da ihtiyacını duyduğunuz karşılığı size sunacaktır.

Optimum ağırlığa ve futbol oynamak için yeterli sertliğe sahip, şut çekerken ayağa gösterilen direnci en aza indirgeyen, kolayca deforme olmayan ve patlamayan Mikasa futbol toplarını çim sahada, halı sahada, toprak saha, sentetik çim yüzey ya da kumda güven duyarak kullanabilirsiniz.

Mikasa Futbol Topu Fiyatları

Kullanılacak alana ve kullanacak kişilerin durumuna göre çeşitli ağırlık ve boyutlarda üretilen Mikasa futbol topları, görselliğe de özen gösteren yaratıcı tasarımları ile dikkat çeker. Kullanıma sunulmadan önceki her aşamada tabi tutulduğu testlerle kalitesi onaylanan toplar özellikle yağışlı aylarda su alımını minimum seviyede tutacak teknoloji ile üretilir. Bu sayede topun ağırlığı havanın ve zeminin ağır koşullarından etkilenmez, futbolcunun oyun kalitesinde ve ayak sağlığında olumsuz tesiri bulunmaz.

Mikasa futbol topu fiyatları aranılan özelliklere, kullanılacak zemine, topun yapısını ve üretim teknolojisine göre farklılık gösterse de genel olarak her bütçeye uygun koşularda beğeninize sunulur. Geniş ürün yelpazesi içinden seçeceğiniz ihtiyacınıza uygun kalitede bir Mikasa top ile ödediğiniz ücretin tam karşılığını sahada performans artışı olarak alırsınız.

Ülkemizde futbol topu söz konusu olduğunda ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Mikasa’nın bu büyük başarısının altında spora ve sporcuya gösterdiği özen ve saygı yatmaktadır. Minik ayakların da futbolu sevmesine ve kendi yapılarına uygun tasarlanmış futbol topları ile yeteneklerini geliştirmesine imkan sağlayan Mikasa, kalitesi ve tecrübesi ile her zaman ilk tercihleriniz arasındaki yerini alacaktır.

Mikasa Futbol Topu Fiyatları

16 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Mikasa
  2. Nike
  3. Molten
  4. Adidas
  5. Voit
  6. Vertex
  7. Puma
  8. Delta
  9. Avessa
  10. Lotto
  11. Selex
  12. Altis
  13. Umbro
  14. Hattrick
  15. Tryon
  16. Lescon
  17. Wilson
  18. KIPSTA
  19. Uhlsport
  20. Sportica
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Numara
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk
 7. Top Size
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Mikasa
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19001/19021/mikasa
Başa dön