Kedi ve köpekleriniz için birçok ürün geliştiren Milo'da kedi kumu çeşitleri, kedi ve köpek mamaları, köpek taşıma kafesleri, kedi paspasları, başlama setleri, kedi tuvaletleri ve daha birçok ürün bulabilirsiniz. Dört ayaklı dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ürünlerle fark yaratan Milo, en kaliteli seçeneklerle karşınıza çıkar. Doğada ihtiyaçlarını toprak alanlarda gidermeyi seven kediler, evinizde de bu alışlkanlıklarını sürdürmek isteyecektir. Bu doğrultuda yaşamınıza kedileri kattığınız anda kedi kumu, kedi kumu küreği, kabı, kedi paspası ve benzeri bazı ürünleri de sağlamanız gerekir. 

Kedilerle Yaşamanın Birinci Şartı Kedi Kumları 

Kadilerinizle yaşamaya başladığınızda ona ilk öğreteceğiniz konu tuvalet eğitimidir ki kediler bunu çok çabuk halleder. Milo'nun kedi kumu seçenekleri %100 doğal mineral içerikli ve çeşitli esanslarla donatılmıştır. Uzun ömürlü ve oldukça hoş aromalı olan kedi kumları sayesinde evinizde kedi dışkısından kaynaklı kötü koku oluşmaz ve ortamınız daha hijyenik bir yapıda kalabilir. Kedi kumu için Milo'nun kedi küreği ve kapları da size sunulur. Kedi kumunun daha uzun ömürlü olması için her gün eksilen kumun tamamlanması önerilir. 

Kedi kumu kullanımında özen göstermeniz gereken bazı detaylar mevcut.

  • Ürün tamamen kullanılıp, kabın içinde kum kalmadığında hijyen koşulları da ortadan kalkar.
  • Kabın ılık su ve sabunla temizlenmesi gerekir.
  • Kedi kumunu temizledikten sonra ellerinizi yıkamalısınız.
  • Kumu tuvalete atmamalı, yerel kanunlara uygun çöplere dökmelisiniz. 
  • Hamilelerin kedi dışkısıyla temas etmemeleri önerilir. 
  • Milo ürünler tehlikeli maddeler içermez. 

Milo Kedi ve Köpek Mamaları 

Kedi ve köpek besleyen kişilerin en önem verdikleri konuların başında mamalar gelir. Hayatınızın bir parçası olan hayvan dostlarınızın sağlıklı ve yeterli beslenmesi doğal olarak önem verdiğiniz bir konu. Milo mama seçenekleri hem köpekler hem kediler için dengeli ve sağlıklı besin seçeneklerinden oluşur. Dört ayaklı dostlarınızın ihtiyaç duydukları protein, tahıl, yağlar, vitaminler ve mineraller Milo mamaların içeriklerinde yer alır. Milo mama çeşitleri besleyici değerlerinin yanı sıra lezzetleriyle de ön plandadır. özel ırk, yavru, yetişkin, yaşlı ve benzer tüm özellikteki kedi ve köpeklere uygun Milo mamaları bulabilirsiniz. 

Mamaları kullanırken bilmenizin faydalı olduğu bazı noktalar mevcut.

• Ürünleri ambalajda belirtilen üretim tarihi itibariyle 18 ay içinde tüketmeniz gerekir. .

• Mamaları kuru ve serin ortamlarda, ambalajın ağzı kapalı olarak saklayabilirsiniz. 

• Kuru mama kullandığınızda mamanın yanında temiz su kabının yer almasına dikkat etmelisiniz. 

• Kedi ve köpeğinizin fiziki özelliklerine ve aktivitelerine göre mama seçmeniz tavsiye edilir.

Güvenilir ve Fonksiyonel: Milo

Milo marka mama üretimleri dünya standartlarında laboratuvarlarda geliştirilerek modern tesislerde üretilir. Hammaddelerin kontrol analizleri, hayvan sağlığına uygunlukları detaylı olarak analiz edilir. Hepsiburada.com için üretilen Milo, zengin içerikleri ve eşsiz tarihleriyle dikkat çeker. Ürünler AAFCO, FEDIAF ve NRC kurallarına uygun üretilir. Yüksek kalite standartlarındaki bu ürünlerle evcil hayvanlarınızla mutlu bir yaşamın anahtarına kavuşabilirsiniz. Gerek kedi kumları gerek kedi-köpek mamaları gerek diğer aksesuarlar Milo'nun geniş ürün seçkisinde yer alır. Dünya arenasında otoritelerce çalışmaları kanıtlanmış olan marka, he rgeçen gün ürünlerini çeşitlendirirken bir yandan da içeriklerine ilave mineral ve vitaminler eklemekte. Milo mama seçenekleriyle kendi dostlarınızın yanı sıra halihazırda kalıcı bir yuvası olmayan dostlara da Milo mamalardan sunarak onları sevindirebilirsiniz. Milo ürünlerin fiyatları içeriklere, ambalajlara ve miktarlarına göre oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Hem işlevsel hem sağlığa yatırım yapan bu ürünlerle kedi ve köpek bakımı sizin için yorucu bir rutin olmaktan çıkar. Ürünlere Hepsiburada.com aracılığıyla

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...