Miniworld

Miniworld ürünleri, bebeklerin birçok farklı ihtiyacını karşılamak amacı ile dayanıklılık ve konforu bir araya getirerek tasarlanmaktadır. Bu ürünler, farklı beden ve renk, desen seçeneklerine sahip olmaktadır. Böylelikle bebeğin kendi bebeğine uygun olan ürünün bulunabilmesi kolaylaşmış olmaktadır. Farklı kategoriler altında belirtilen ürünler, bebeğin dünyaya geldiği andan itibaren sağlıklı ve rahat bir şekilde giydirilebilmesi amacına hizmet etmektedir. Miniworld hastane çıkışı takımı, bu adımların ilklerinden biri olarak sayılmaktadır. Bu esnada, en hassas ve hipoalerjenik kumaşların seçilmiş olması önemlidir. Miniworld takımları, nikel içermeyen ve irritasyona sebep olmayan kumaş dokuları sayesinde rahatlıkla bu evrede kullanılabilmektedir. Hem bebeklerin konforu, hem de anne-babaların güvenle alabildikleri bir takım olarak kullanışlı olmaktadır.

Miniworld Bebek Eşyaları İle Bebeğiniz Hep Konforlu Olsun 

Bebek ürünlerinin diğer yetişkin ürünleri gibi sadece beden ve tasarım kaygıları olmadığı düşünüldüğünde kumaş dokularına ekstra özen gösterilmesi gerektiği görülmektedir. Bu anlamda Miniworld bebek takımları, doğal pamuk ipliği kullanılarak hazırlandığı için, rahatlıkla tercih edilebilir olmaktadır. Özellikle Miniworld 5'li set halinde satışa sunulmuş olan hastane çıkış takımları ve zıbın takımları bebeklerin en hassas oldukları dönemlerde kullanılan ürünler olmaktadır. Bu da ekstra hassasiyeti gerekli kılmaktadır. Miniworld giyim ürünlerinde, kanserojen madde içermeyen ve antialerjik doğal pamuk ipliği tercih edildiği için bebeğin giyim kaynaklı bir cilt problemi yaşamasının önüne geçilmektedir. Kimi zaman sadece cilt problemi ile kalmayıp daha büyük zararlar da verebilecek olan bu kumaş seçimi, bebek için oldukça önemlidir.

Kumaş ve beden seçiminin doğru yapılması bebeğin konforunu en üst seviyeye çıkaracaktır. Bedenin rahatlıkla seçilebilmesi için de yaş gruplarının yanı sıra bebeğin birçok yerinin ölçülerinin bulunduğu bir tabloya yer verilmiştir. Genel olarak bebeklerin aylık ve belli bir yaşa kadarki büyüme evreleri benzer olsa da istisnai durumların oluştuğu da izlenebilmektedir. Bu gibi durumlarda, alınan ürünün bebek vücudunda dar ya da sıkı olmasını engellemek amacı ile bu tabloya da göz atılması fikir verici olabilmektedir. Yıkama gibi, hijyeni tekrar sağlamaya yarayan yöntemlerin uygulanış aşamasında da kumaşın hangi dereceyi ve programı gerektirdiğine dikkat etmek önemlidir. Genellikle pamuk kullanılarak üretilen bebek ürünlerinde, yüksek ısıda ve mikropları öldürebilecek deterjan seçimlerinin yapılması uygun gelmektedir. 

Bebek Giyim ve Aksesuar Çeşitleri 

Bebek giyiminde, birçok farklı kategori bulunmaktadır. Bu denli fazla kategori olmasının en büyük nedenlerinden biri, bebeklerin hızlı büyüme evresinde olmasıdır. Alınan ürünler genellikle ay bazında kullanılan ve büyüme sonucunda işlerliğini yitiren ürünler olmaktadır. Bunun yanı sıra, bebeğin çok çeşitli ve farklı ihtiyaçlarının olması da kategori oluşumundaki çeşitliliği arttıran nedenler arasına girmektedir. İlk zamanlarda kullanılan takımların zamanla bebek vücudu için daha küçük gelmesi olasıdır. Bu nedenle ay bazında tekrar farklı ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Miniworld bu anlamda, farklı kategorilerdeki çeşitli renk ve desenlerdeki ürünleri ile ebeveynlere birçok seçenek sunmaktadır. Örneği; Miniworld bornoz seti kız ve erkek cinsiyetindeki bebekler için farklı beden seçenekleri sunmaktadır. Mavi, sarı, beyaz, pembe ve desenli bornoz seçenekleri sunması da ebeveynlerin çocuğun içinde mutlu olduğunu gözlemlediği renkleri tercih etmeleri konusunda yardımcı bir faktör olarak göze çarpmaktadır.

Miniworld battaniye seçenekleri de aynı giyim ürünlerinde olduğu gibi kumaş dokularına dikkat edilerek üretilmektedir. Böylelikle, bebek dış etkenlere karşı sadece giyim sayesinde değil battaniye gibi ek materyaller ile de korunmuş olacaktır. Kundak battaniye de bu seçenekler arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Fermuarlı yapıları sayesinde eski metotlar ile kundak yapmayı gerektirmemektedir. Bunlara ek olarak, önlük ve ağızlık gibi seçenekler de bulunmaktadır. Miniworld zıbın takımı da bu seçeneklerin arasında bulunmaktadır.

Dayanıklı ve Antialerjik Kumaşları İle Uzun Ömürlü Kullanım Mümkün 

Miniworld giyim kullanım esnasında bebeğin cildinin rahat bir şekilde hava alabilmesini ve dış etkenlerden korunmasını amaçlamaktadır. Bunun dışında da kullanılan üründeki kumaşların dayanıklı olması ve uzun ömürlü bir kullanımı beraberinde getirmeyi hedeflemektedir. Miniworld uyku tulumu gibi her gece kullanılan ve dayanıklılık gerektiren ürünlerde kaliteli kumaşlar ve dikim şekilleri kullanarak, kullanımı en verimli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Böylece hem bebeğin, hem de ebeveynlerin rahatlıkla seçebileceği ürünler haline gelmektedirler. 

Kullanım ömrünün uzun olabilmesi için sadece kumaşın kaliteli ve dayanıklı olması yeterli gelmemektedir. Bu noktada, ebeveynlerin bebek için doğru beden seçimi yapıp yapmadıklarından emin olmaları gerekmektedir. Bebeğe küçük gelen kıyafetler de fazla sürtünme sebebi ile vaat edilen süreden daha kısa zaman içerisinde aşınabilmektedir. Bu sürtünme hem alınan ürünün vaat edilen süre zarfı içerisinde kullanılamamasına, hem de bebeğin içerisinde kendini rahat hissedememesine ve kimi zaman da cilt problemlerine yol açabilmektedir. Bu nedenle uzun ömürlü bir kullanım için bahsedilen tüm kriterlere dikkat ederek seçim yapılması gerekmektedir. Bütün bunlara dikkat edilerek alınan bir Miniworld ürünü, uzun süre kullanımı garanti etmektedir. 

Birçok Renk ve Desen Seçeneği İle Bebek Giyim 

Miniworld erkek ve kız çocuklar için ve bebeklik dönemleri için gerekli olan giyim ürünlerini tasarlamaktadır. Bebeklik ve çocukluk esnasında da aynı amaç için kullanılan bornozlarda da farklı seçenekler bulunmaktadır. Miniworld bornoz seçimi için bebek ve çocuk ayrımı bulunmaktadır. Bebek bornozları, yapıları gereği daha küçük olsa da kumaş seçiminde daha büyük bir hassasiyeti gerektirmektedir. Çocuk bornozlarında, daha çok tasarım öne çıkmaktadır. Çocuklar bu evrede kendi sevdikleri renk ve desenleri seçmeyi istedikleri için farklı seçeneklerin olduğu Miniworld bornozları arasından seçim yapmak oldukça kolay olacaktır. 

Bu evre dışında, bebeklik döneminde seçim için herhangi bir iradeleri bulunmayan bebeklere yönelik kriter sağlıktır. Miniworld yenidoğan takımlarında ve diğer ürünlerinde bu kıstası gözeterek tasarımlar yapmaktadır. Alerji testlerinden geçirilmiş olan kumaşlar ile bebeğin cildine zarar vermeyecek şekilde dikim şekillerine başvurmaktadır. Kullanılan çıtçıt ve fermuar gibi detaylarda da herhangi bir şekilde nikel bulunmamasına dikkat edilmektedir. Böylelikle, bebekler için en yüksek şekilde sağlık önlemlerinin alındığı ve farklı renklerin bulunduğu ürünler ortaya çıkmış olmaktadır. Gün içerisinde ve gece uyurken ya da bebeğin yemek yeme eylemini gerçekleştirirken kullandığı kıyafetler için dayanıklılık ve konforu bir araya getiren Miniworld ürünlerine Hepsiburada sitesinden göz atabilmek mümkündür. 

Miniworld Ürünleri Nasıl Üretilir? 

Genellikle bebek bakım ve giyim ürünlerinin bulunduğu Miniworld markası, ürünlerini büyük bir titizlikle ve yaş gruplarına dikkatli şekilde üretmektedir. Her bebeğin farklı yaş gruplarında farklı ihtiyaçları bulunduğu için bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak üretim yapılmaktadır. 

Miniworld Ürünleri Nasıl Seçilir? 

Seçim yapılırken bebeğin kaç aylık olduğu, hangi alanda ihtiyaçlarının olduğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Özel olarak herhangi bir kumaş türü ya da yapıya alerjisi olup olmadığının tespitinin yapılması da bu seçim de yararlı olacaktır. 

Miniworld Ürünleri Dayanıklı mıdır? 

Bebek ürünlerinin, bebeklerin hızlı büyüme evrelerinde oldukları için kısa süreli kullanıma imkân tanıdığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra Miniworld ürünleri, dayanıklı yapıları sayesinde bebeğin vücuduna ve gelişimine uyduğu sürece uzun süreli bir kullanımı vaat etmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Miniworld

929 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Satıcı A-Z
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön