Miss Pet Shop ürünleri arasında yer alan kedi tırmalama ve tırmanma ürünleri, oyun stantları ve kedi yatakları, evcil hayvanlarınızın oyun, eğlence dinlenme ve uyku ihtiyacını giderecek ve onların hoşça vakit geçirmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Her yaştan ve her ırktan olan kedilerinizin doğaları gereği yaptıkları içgüdüsel hareketleri destekleyen bu ürünler, hayvan sağlığına uygun olarak üretilmiştir ve Çin malı değildir. 

Eğlenceli ve Konforlu Miss Pet Shop Tırmalama, Oyun ve Tırmanma Platformları

 • Sevimli dostlarınızın içgüdüsel olarak sürekli tırmalama, gerinme ve tırmanma isteklerini karşılayan tırmalama tahtaları, halatlarla sarılmış tırmalama boruları organik, bitkisel ve doğal jüt iplerle sarılmıştır ve kesinlikle plastik ip içermez. Birçok renk seçeneği sunan tırmalama tahtaları, şık görünümleriyle de evinizin dekoruyla bütünleşir. MDF tahtalar kullanılarak üretilen tırmalama tahtaları, yerli üretim uzun tüylü ve yumuşak pelüş kumaşlarla kaplanmıştır. Tırmalama tahtaları, kedilerin oyun oynayabileceği eğlenceli bir oyun standı olarak düşünülmüş ve onun hareketli doğasına uygun bir biçimde dizayn edilmiştir.
 • Sokak aktiviteleri kısıtlı olan evcil hayvanlarınızın oyun ve eğlence ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan lunaparklar, aynı zamanda kedinizin yorulduğunda dinlenmesi ve uzanması için oturma tablası da içerir. Kedileriniz için üretilen yuvalı oturakların tırmalama kısmı yine pelüş ve jüt ipten oluşur. Yuva üstü ise halıflex kaplıdır. Kediniz bu yuvada huzurla oturur veya uyumayı tercih edebilir. Lunapark üzerinde ise koşup oynayarak stres atar, eğlenceli ve mutlu bir gün geçirir.
 • Dayanıklı yapısı sayesinde hayvanlarınızın uzun süre kullanabileceği Pet Shop ürünleri arasında dış mekan kedi yuvaları da bulabilirsiniz. Özel olarak üretilen bu yuvalar, suya dayanıklı ahşap malzemeden üretilmiş olup, su geçirmez çatı malzemesiyle kaplanmıştır. 3 kedi ailesinin barınmasını sağlayabilecek kadar geniş olan dış mekan yuvaları, isteğe göre daha büyük ebatlarda da üretilebilir.
 • Mama kabı platformuna sahip olan kedi tırmalama tahtası modelleri, metal mama kabı hediyelidir. Kedileriniz bu platform üzerinde oyun oynarken aynı zamanda beslenme ihtiyacını da giderebilir. Hamile olan kedilerinizin gözden uzak doğum yapma isteğini karşılayan ve rahatça doğum yapmasını sağlayan, aynı zamanda doğumdan sonra kendisinin ve yavrularının rahat edeceği konforlu bir alan sunan Miss kedi doğumhaneleri üzerinde kedinizin hava alması için kedi simgesi şekilli pencereler yer alır. Doğumhaneler, açılıp kapanabilen hareketli üst ve ön kapaklara sahiptir. 
 • Pet Shop ürünleri arasında kedi ve köpeklerinizin rahat bir uyku çekmesi için yumuşacık sünger malzemeden üretilmiş kedi ve köpek yatakları üzerinde dekoratif perdeler bulunur. Tay kumaşından üretilen perdeler, kapalı yerleri seven ve zaman zaman gözlerden uzak olarak uyumak isteyen kedi ve köpekleriniz için düşünülmüştür. Karyola biçiminde tasarlanan kedi ve köpek yatakları, ahşap yatak iskeleti üzerine yumuşak sünger ve yumuşak pelüş kaplı yastıktan oluşur. Kedi ve köpeklerinizin severek kullanacağı yatak çeşitlerindendir. 
 • Miss Pet Shop ürünleri bunlarla sınırlı değildir. Miss kedi çimleri, kedinizin temizlenirken yuttuğu tüylerin sindirim sisteminde topaklaşarak sindirim sorunlarına neden olmasını önler. Kedilerin içgüdüsel olarak tükettiği bu çimlerin içeriğinde antiseptikler bulunduğu için kediler bunları yerler ve böylece sindirim sistemleri temizlenir ve düzgün çalışmaya devam eder. Kedi çimleri ayrıca bağırsakalarda oluşacak kötü kokuları ve zararlı bakterileri önler, kedinizin daha dinç ve zinde kalmasını sağlar. Ürünler arasında yer alan kalın, topaklaşmayan ve kokusuz kedi kumları da yine kedinizin dışarıya çıkmadan ev ortamında kendisine ayrılmış kısımda tuvalet ihtiyacını rahatça gidermesine yardımcı olur. Tüm Miss ürünleri, evcil hayvanlarınızın konforu ve rahatı için düşünülmüş ve tasarlanmıştır. 

Şimdi tüm Miss Pet Shop ürünlerine hepsiburada.com üzerinden siz de kolaylıkla ulaşabilir ve sevimli dostunuzun ihtiyacı olan ürünü hemen satın alabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Miss

105 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Beden A-Z
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön