Yabancı dil öğrenmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği pek çok kaynak kitabın yayıncısı olan MK Publications, yabancı dil kitapları kategorisindeki ürünleri ile dili etkili ve pratik bir şekilde öğrenmek isteyenlerin beğenisini topluyor. Merkezi İstanbul’da bulunan MK Publications sektörde MK Yayıncılık olarak da tanınıyor. Eğitim ve akademi camiasında yabancı dil kitapları, gramer kitapları ve ilköğretim öyküleri ile adını duyuran MK Publications, dil öğrenmek isteyen herkese hitap etmeyi başarıyor.

MK Publications Yabancı Dil Kitapları

Anaokulu eğitim setlerinden ilköğretim öykülerine; cep kitaplarından kelime çarkına ve dil kartlarına kadar uzanan kapsamlı ürün kategorileri ile MK Yayıncılık dil kitapları, eğitici ve ilgi çekici serilerden oluşuyor. Her tür dil öğretim ortamına kolayca uyarlanabilecek yüzlerce yayını bir araya getiren MK Publications yabancı dil kitapları, sınıf içi kullanıma uygunluğu yanında bireysel öğrenme etkinliklerini destekleyecek tüm özelliklere sahip niteliğiyle öne çıkıyor. 

MK Publications Yabancı Dil Roman ve Öykülerinde Zengin İçerik

Okuma alışkanlıklarını geliştirerek bireylerin dil öğrenimini hızlandıran İngilizce romanlar ve öyküler, MK Publications okurlarından yoğun talep görüyor. MK Publications yabancı dil okuma kitapları, ilköğretim öğrencileri için eğlenceli öyküler, çocuklar için modern masallar, yetişkinler için klasik romanlar ve her yaş grubu için kelime bilgisi güçlendirici resimli sözlüklerden oluşuyor. MK Publications CD’li okuma kitapları, farklı zorluk derecelerine göre yazılan öyküleri CD desteği ile dijital ortama taşırken okuma ve dinleme becerilerini bütünleştirmeyi hedefliyor. MK Publications okuma kitapları, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı’na uygun biçimde A1 düzeyinden başlayıp C1 düzeyine kadar farklı dil seviyelerine uygun olarak hazırlanmış ilginç öyküleri sayesinde dil kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor.

 

MK Publications İngilizce Gramer Kitapları Dil Öğretiminde Rehber

Yabancı dil öğrenmek isteyenler için MK Publications tarafından özel olarak hazırlanan dil bilgisi ve sözcük bilgisi kitapları, farklı alternatiflerden oluşuyor. Dil kalıplarını basitleştirilmiş ipucu kuralları ve örneklerle sunan, bol alıştırmalı MK Publications İngilizce gramer kitapları, içlerindeki Türkçe kısa anlatımlar sayesinde özellikle başlangıç ve orta seviyedeki dil öğrenicilerinin ilgisini kazanıyor. Zamanlar ve kalıp eylemler için özelleştirilmiş MK Publications İngilizce gramer kitapları, gerek dil kurslarında gerekse bireysel çalışmalarda destek kaynak olarak yoğun ilgi görüyor. MK Publications İngilizce dil kitapları,  ana ders kitabı olarak kullanılabilecek yoğun bir içeriğe ve işlevlere ağırlık veren pratik alıştırmalarla donatılıyor. Her bir seviyeye göre ayrıştırılmış dil setleriyle MK Yayıncılık, dil öğretiminde rehber olduğunu gösteriyor.

MK Publications Sınav Kitapları Dil Sınavlarına Hazırlananların Destekçisi

MK Publications sınav kitapları YDS, TOEFL ve IELTS gibi ulusal ve uluslararası dil sınavlarına hazırlananları da unutmuyor. Dil sınavlarında en sık karşılaşılan sözcükleri bir araya getiren kitapların yanı sıra; en çok kullanılan kalıplaşmış eylemleri örnekleyen cep kitapları da, MK Publications tarafından başucu kaynakları haline getiriliyor.

MK Publications Dil Kartları ile Kolay Etkinlik Tasarımı

MK Publications etkinlik tasarımına yardımcı kartları ile yalnız öğrencileri değil, yabancı dil öğretmenlerini de hedef kitlesine dahil etmiş bulunuyor. Duvar posterleri ve flash kartlar, MK Yayıncılık dil kartları içinde iki önemli ürün grubunu oluşturuyor. Kalabalık sınıf ortamında, 3-4 kişilik küçük grup çalışmalarında veya birebir öğretimde rahatlıkla faydalanabileceğiniz dil kartları, sevimli hayvanlar, mutfak araç gereçleri, giysiler gibi günlük yaşamda en sık kullanılan araçları ve öğrencilerin en sık karşılaşabilecekleri canlıları konu alıyor. Bu sözcük gruplarını renkli ve kaliteli baskılarıyla görsel olarak daha çekici hale getiren MK Dil Kartları, pratik ve yaratıcı ipuçları ile hızlı ve etkili bir öğrenme sürecini destekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...