Mobilya Kilitleri

Mobilya Kilidi Fiyatları

Mobilya kilidi, son dönemlerde özellikle çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği güvenlik ürünlerinden bir tanesidir. Ev içerisinde yer alan tüm eşyaların güvenle kullanılmasını sağlayan mobilya kilidi, istenilen her noktanın güvenlik altına alınabilmesi için kullanılabilir türdendir. Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde kullanılarak, çocuğunuzu meydana gelebilecek risklere karşı koruma altına almak isterseniz mutlaka mobilya kilidi almanız tavsiye edilir. Mobilya kilidi kullanıcı yorumları baz alındığında %95 oranında fayda ve avantaj sağlayan bir ürün olarak ortaya çıkıyor. Birbirinden farklı çeşitlere sahip olan mobilya kilitleri ile eşyalarınızı koruma altın alabilirsiniz. Sahip olduğu çok fonksiyonel özellikleri, uzun süreli kullanılabilecek türden yapıları sayesinde mobilya kilidi özel eşyalarınızın da muhafaza edilmesine yardımcı olur. Mobilya kilidi olarak kullanılan dolap kilidi, sadece evlerde değil; işyerleri, okul, yurt gibi pek çok alanda kullanım için uygundur. Kilitlenebilen yapısı sayesinde, çanta, cüzdan, telefon ve benzeri değerli ve kıymetli eşyalarınızı bıraktığınız dolaplarınızı kilitleyebilirsiniz. Anahtarlı yapısı sayesinde eşyalarınızı dolaba koyup kilitledikten sonra güvenle dilediğiniz yere gidebilirsiniz.

Mobilya kilitleri eşyalarınızın da belirli bir düzen içerisinde olmasına yardımcı olur. Örnek olarak gösterilecek olur ise; evde küçük bir çocuğunuz var ve keşfetme döneminde ise, evde bulunan tüm çekmece ve dolaplar onların ilgisini çeker. Çekmece ve dolapları açarak dolap içerisinde yer alan tüm eşyaları dağıtabilir. Bu durumda mobilya kilitleri sizlerin imdadına yetişecektir. Dilediğiniz her dolap için kullanabileceğiniz mobilya kilitleri ile dolabınızın aynı düzen içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan mobilya kilit seçeneklerini tercih ederek maksimum verim alabilir ve eşyalarınızın güvenle ve uzun süreli korunmasını sağlayabilirsiniz.

Mobilya kilidi fiyatları, tercih etmiş olduğunuz modele bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ancak tüm güvenlik ürünleri herkesin bütçesine uygun olan fiyatlara sahiptir. Mobilya kilitlerinizi ister tek, isterseniz de çoklu olarak satın alabilirsiniz. Online sitelerde zaman zaman yapılan indirimlerden yararlanarak uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Güvenli Kullanım Sunan Mobilya Kilidi Çeşitleri Nelerdir?

Mobilya dolap kilidi, önemli ve değerli eşyalarınızın güvenle muhafaza edilmesine destek olan son derece ihtiyaç duyulan bir üründür. Sahip olduğunuz eşyaların güvenli bir ortamda kalmasını ve size özel bir alanda güvende olmasını istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden mobilya kilidi seçeneklerinden temin edebilirsiniz. mobilya kilit çeşitleri arasından ihtiyacınıza göre seçim yaparken dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar vardır. Bu hususlar arasında; muhafaza etmek istediğiniz ürünün fonksiyonunu ve ürünlerin değerini göz önüne alarak seçim yapmanız gerekir. Her ne kadar birbirinden farklı mobilya kilit ürünleri mevcut olsa da, her birinin işlevi ve fonksiyonu birbirinden ayrılır. Tasarım, materyal, kullanılacak olan alan bakımından çeşitlere ayrılan mobilya kilitlerini kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz.

Çok amaçlı kilit olarak kullanılan mobilya kilitleri, sahip olunan kategoriye göre özellik bakımından birbirinden ayrılır. İlk olarak mobilya kilitlerini satın almadan önce, kilidin sabit özellikte olup olmadığında dikkat etmeniz gerekir. Sabit olan mobilya kilitleri genel olarak demir materyalden yapılmış, kartlı ya da parmak izi ile açılan kilit çeşididir. Aynı zamanda eskiden bugüne dek kullanılan anahtarlı kilit seçenekleri de sabit mobilya kilidine örnek olarak gösterilebilir. Sabit olarak monte edilen mobilya kilitleri, takıldıkları alana sabitlenir ve böylece eşyalarınızın aynı noktada muhafaza edilmesini sağlar. 

Sabit özellikte olmayan kilitlere verilebilecek en iyi örneklerden bir tanesi asma kilit olarak bilinen dolap kilididir. Her boyut ve genişlikte satışa sunulan asma mobilya kilidi, bir diğer adı ile anahtarlı kilit olarak da bilinir. Eşyalarınızı tek bir noktada sabit olarak muhafaza etmek istemezseniz asma mobilya kilidi tam olarak sizlere uygun bir seçenektir. Dilediğiniz her noktaya taşıyabileceğiniz bu dolap kilitleri, fiyat bakımından da uygun olmasından dolayı herkesin tercih ettiği bir üründür. Pratik çalışma prensibi ve yer kaplamayan özelliği ile önemli ve değerli eşyalarınızı dolap kilidinin sunmuş olduğu avantajlar ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Her dolaba uyum sağlayan yapısı ile sorunsuz bir şekilde kilidinizi kullanabilirsiniz.

Çekmece kilidi seçenekleri arasında en çok kullanılan bir diğer kilit, mandallı çekmece kilidi olmaktadır. Özellikle çocuklu evlerde sıklıkla rastlanan mandallı kilitler, çekmeceler, beyaz eşya kapakları, dolaplar gibi çocuklar için risk oluşturabilecek pek çok ürünün kilitlenmesine yardımcı olur. Dıştan uygulanan yöntemi ile konforlu bir kullanım sunan mandallı çekmece kilidi, yapıştırmalı olarak monte edilir. Basit bir kurulum yöntemi ile eşyalarınızın korunmasını sağlayabilirsiniz. Ana materyali plastikten oluşturulan mandallı çekmece kilidi, esnek yapısı sayesinde uzun süreli kullanım için uygun bir kilit seçeneğidir. Direkt olarak dolap kulp kısımlarına takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Özel olarak satışa sunulan mobilya kapak kilidi seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. 

Dolap ve Çekmece Kilidi İle Yaşam Alanlarınızı Güven Altına Alın

Dolap kilitleri, kişilere konfor ve güvenlik sağlanması açısından tercih edilen bir üründür. Dolayısıyla kilit çeşitlerinin her biri farklı kategorilerde hizmet vermekte olup, farklı alanlarda kullanılabilir cinstendir. Dolap ve çekmece kilitlerinin yaygın olarak kullanıldığı pek çok farklı nokta mevcuttur. Bu noktalar spor salonları, soyunma odaları, okullar, camiler gibi çeşitli yerler olmaktadır. Son dönemlerde ev içerisinde de de kullanılan dolap ve çekmece kilidi, eşyalarınızın güven altında olmasına yardımcı olur. Mutfak ve benzeri alanlarda da kullanılan dolap ve çekmece kilidi, çocukların ulaşmaması gereken noktalarda %100 koruma sağlıyor. Özellikle çamaşır makinesi gibi elektronik aletlerin mutlaka koruma altına alınması ve çocukların erişmemesi gerekir. Dolap ve çekmece kilidi ile çamaşır makinenizin kilitlenmesini sağlayabilirsiniz. 

Günlük hayatta kullanılabilecek seviyede üretilen basit sistemli mobilya çekmece kilidi, mutfakta kullanım için ideal bir üründür. Şifreli, kilitli, plastik ve benzeri farklı koruma faktörleri bulunan çekmece kilitleri, her alanda kullanılabilir. Çocukların dolap, çekmece, elektronik alet gibi noktalara erişmesini engelleyen mobilya ve çekmece kilidi, güçlü yapıları sayesinde çocukların kendine zarar verebilecek hamleleri engeller. Aynı zamanda dolap ve çekmecelerin bir anda kapanması çocukların parmaklarının sıkışması riskini de beraberinde getirir. Bu riskleri ortadan kaldırmak ve çocuklar için daha güvenli bir ortam hazırlanması için ilk olarak temin edilmesi gereken güvenlik önlemlerinin başında dolap kilitleri gelir. Kilitlenmesini ve korunmasını istediğiniz noktalara dolap kilitleri satın alarak bu alanları koruma altına alabilirsiniz.

Mobilya Kilitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Endişesiz bir gün geçirmek mobilya kilitleri ile artık daha kolay olmaktadır. Dolap kilitleri; hemen hemen her dolaba monte edilebilen her mobilyaya ayak uyduran özelliklere sahiptir. Mobilyanızın şekline göre tercih edebileceğiniz mobilya kilitleri, yuvarlak ve kare olmak üzere iki farklı çeşitte satışa sunulur. Bu ürünlerin yanı sıra klasik model olan ve özellikle spor salonları gibi noktalarda kullanılan uzun zincirli kilitler de sıklıkla tercih edilir. Mobilyalarınızın kulp kısımlarından geçirilerek, asma kilit yardımı ile kilitlenen bu dolap kilitlerini dilerseniz evinizde de kullanabilirsiniz. Görünüm olarak daha modern bir kilit tercih etmek isterseniz de zevkinize uygun olan yeni nesil ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Mobilya kilitleri, özellik bakımından farklı donanıma sahiptir. Demir hammaddesinden üretilen çekmece ve mobilya kilitleri, paslanmaz, aşınmaz ve kırılmaz özelliği ile ön plandadır. En önemli özelliklerinden bir tanesi uzun yıllar kullanıma uygunluğu ile kullanıcılara avantaj sağlar. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak isterseniz mobilya ve çekmece kilitlerini tercih edebilirsiniz.

Cam ve Kapılarınızı da Emniyet Altına Alın

Son yıllarda kullanımı her geçen gün artış gösteren cam ve kapı kilitleri her noktada kullanılabilecek türdendir. Plastik, demir ve benzeri birçok modeli bulunan cam ve kapı kilitlerinde en çok plastik kilit sistemi tercih edilir. Pencerelerin kenar kısımlarına monte edilen bu kilit sisteminin sahip olduğu sağa ve sola dönebilen ek parçası ile pencerenizi kilitleyebilirsiniz. Bu kilitleme sistemi sayesinde çocuklar da pencerelere erişemez ve pencereyi açamazlar. Aynı zamanda dışarıdan da açılamayan bu kilitler, hırsız ve benzeri risklere karşı da sizleri koruma altına alır. Cam kapı emniyet kilidi çift taraflı özelliğe sahiptir. Bu kilitleri kullanabilmek için camın üzerinde delik açmanıza gerek kalmaz. Dışarıdan anahtar, içeriden ise mandallı kilitleme özelliği sunan bu kilitler güvenli kullanım sağlar. Pratik bir kullanım sunan cam ve kapı kilitlerini dilediğiniz her noktada kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlı, uzun ömürlü yapısı ile yıllarca sorunsuz bir kullanım fırsatı tanıyan cam ve kapı kilitlerini satın alabilirsiniz.

Köşe Kilidi İle Çocuklarınızın Güvenliğini Sağlayın

Köşe kilidi, çocuklu evlerde kullanılması gereken bir üründür. Köşe kilidinin asıl amacı; ev kazalarına neden olabilecek dolap ve benzeri eşyaların kapaklarının açılmasını engeller. Köşe kısımlarına monte edilen ve yapışkanlı olan bu kilitler plastik bir maddeden oluşur. Dayanıklı yapışkana sahip olmasından dolayı dolaptan kolaylıkla çıkmaz. Köşe kilidi karşılık seti seçenekleri arasından dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Dolap Kilidi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Dolap içerisindeki belli başlı düzeni ve güvenliği sağlamak için kullanılan dolap kilidi, yaşamınızın daha konforlu bir hale gelmesinde sizlere destek olur. Uzun yıllardan beri kullanılan bir ürün olan dolap kilidi, kullanıcılara fayda sağlar. Tüm kilit modellerinin ortak yapısı, yüksek güvenlik sunmasıdır. Sizler için değerli olan ürünlerinizin en iyi şekilde muhafaza edilmesi ve korunması için dolap kilitleri kullanabilirsiniz. Dolap kilitleri tamamen kişiye özgü olmasından dolayı dolabı kilitleyerek anahtarını yanınızda taşıyabilirsiniz. Sadece evlerde değil; birçok alanda kullanabileceğiniz bu dolap kilitleri uygun fiyatları ile sizleri bekliyor. Eşyalarınızın kaybolma riskini göze almak yerine kendinize güvenli bir ortam oluşturma avantajlarından yararlanarak kilit temin edebilirsiniz.

Mobilya Kilidi Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Mobilya kilidi fiyatları, bütçe dostu bir üründür. Talebinize göre tercih edebileceğiniz bu ürünler sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösteren fiyatlara sahiptir. Örnek olarak gösterilecek olur ise; çift taraflı kilitleme özelliği bulunan mobilya kilitleri, plastik malzemeden üretilen mobilya kilitlerine göre daha yüksek fiyatlıdır. Kalitesine göre değişen fiyatlara sahip olan mobilya kilitleri her bütçeye hitap edecek çeşitlere sahiptir. Sizler de kendi bütçenize göre mobilya kilitlerini tercih edebilirsiniz.

Mobilya Kilidi Güvenli midir?

Mobilya kilidi, en güvenli materyallerden bir tanesidir. Evinizdeki eşyaların ve çocuğunuzun güvenliği için mobilya kilitlerini mutlaka temin edilmesi gerekir. Uzun yıllar kullanılabilen bu ürünler %100 koruma sağlar.

Çekmece Kilidi Her Çekmeceye Uygun mudur?

Çekmece kilidi her ne kadar farklı çeşitlere sahip olsa da standart bir yapısı mevcuttur. Kare ve oval modeller dışındaki tüm kilit modelleri standart olup tüm çekmeceler için kullanıma uygundur. Sizler de kullanım amacınıza göre bu dolap ve çekmece kilitlerinden satın alarak kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mobilya Kilidi Fiyatları

1142 ürün listeleniyor
Canex
Cntma
Beşel
Kale
Cnt
Dizaynaks
Badem10
Camaks
Kale Kilit
Burg
System
555
Ebru
Hırdavat
Yıldırım
Store
Erfur
Sezer
Ennalbur
Katar Alüminyum
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 39 / 1142 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?