Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Sony Music
Müslüm Gürses - Mahzendeki Şarkılar CD

Müslüm Gürses - Mahzendeki Şarkılar CD

Sony Music
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483641/60000822/10751/400594
Müslüm Gürses - Mahzendeki Şarkılar CD
Mahzendeki Şarkılar Albümü; Müslüm Gürses’in sesinden ve bugüne kadar duyulmamış eserlerden oluşmaktadır. 90’ların sonunda kayıtları yapılan bu şarkılar, o yıllarda Müslüm Gürses’in eskiden okuduğu bir çok albümün yeni albüm olarak piyasaya çıkarılması üzerine, Elenor Plak arşivinde saklanmış ve piyasaya çıkartılmamıştır.

Bu yeni albümü çıkartmaya karar verdiğimizde; albüm kapak resminde Müslüm Gürses’in eski fotoğraflarını kullanmak istemedik. Ve farklı yaşlardaki hallerini tasarımcılarımıza suluboya olarak resmettirdik. Kapağındaki resmi, son zamanlarına en yakın döneminden seçtik.  Müziğiyle, görseliyle sanatsal bir albüm hazırladığımıza inanıyoruz.
Elenor Plak ve Müslüm Gürses 1981 yılında ilk albümü “Yaranamadım” yayını ile çalışmaya başlamış, bu birliktelikte otuzu aşkın albüm yapılmıştır.

MÜSLÜM GÜRSES – MAHZENDEKİ ŞARKILAR albümü KralTV, KralFM ve FIZY tarafından desteklenmektedir.Albümün açılış şarkısı “DARGINIM”a Müslüm Gürses’in heryerde göremeyeceğiniz görüntüleri kullanılarak klip hazılanmıştır.
Bunca yıldır arşivimizde bekleyen bu yepyeni şarkılarla Müslüm Gürses’i, SONY Music ve Elenor Plak İşbirlikteliğiyle  SONY Music Etiketiyle müzikseverlerle buluşturuyoruz.

Parça Listesi:

1. Dargınım

2. Ayrılık İsteme Benden 

3. Güzeldi Yaşamak 

4. Ben Razıyım

5. Söyleyemedim

6. O Beni Sevsin

7. Lafı mı Olur 

8. Bir Sen Varsın

9. Boşu Boşuna

10. Sevdalım
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön