Bebeklerin ve çocukların yaşamını kolaylaştıran MYCey, ebeveynlerin pratik biçimde kullanabilecekleri ürünler sunar. Modern teknolojinin sunduğu olanaklardan yararlanarak üretilen gereçler aracılığıyla çocuğunuzun bakımını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çocuğunuzu Koruyan Ürünlerden Yararlanın

Beşikler için üretilen yatak koruyucular ile yumuşak bir doku oluşturup çocuğunuzun huzurla uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz. Kızarıklık ve tahriş sorunlarının önüne geçerek çocuğunuzun cildine uyum sağlayan yatak koruyucular, kış aylarında daha sıcak bir ortam elde etmek için de idealdir. Nefes alabilen koruyucular, terleme problemiyle başa çıkarak çocuğunuzun uykusunda terlemesini de engeller. 

MYCey'den Ebeveynlerin Hayatını Kolaylaştıran Ürünler 

  • Çocuğunuzun ağız yapısına uygun olan uzun saplara sahip besleme kaşıkları ile beslenme saatlerini daha keyifli geçirebilirsiniz.
  • İçerisine meyve ve sebze parçalarını yerleştirerek bebeğinizin emmesini sağlayabileceğiniz emzik modelleri ile çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Çocuğunuzun boy gelişimini takip etmeye yardımcı olan boy ölçerlerin hayvan figürleriyle süslü tasarımları, çocuğunuzu zevkle boyunu ölçmeye davet eder.
  • Özellikle pikniklerde ve açık hava gezintilerinde taşıma kutularıyla beraber yanınıza alabileceğiniz mama kaşıkları hijyenik bir koruma oluşturur.
  • Mini boyutları ile dikkat çeken renkli bebek bardakları, çocuğunuzun su, süt ve meyve suyu gibi içecekleri kolayca tüketebilmesine yardımcı olur.

Ebeveynlerin Takdirini Kazanan Kullanışlı Ürünler 

Anne babalar için zaman kazandırıcı ve konfor yaratıcı niteliğe sahip olan MYCey marka bebek gereçleri arasında bulunan kulak çubukları ile çocuğunuzun kulak temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bebeklere uygun şekilde üretilen kulak çubukları, pamuklu yapıları ile hijyenik bir temizlik gerçekleştirebilmek için uygundur. Çocuğunuzun emziğini düşürmesini engelleyen emzik zincirleri de üreten MYCey markası ile bebeğinizin emziklerini daha hijyenik biçimde koruyabilirsiniz. Çatal kaşık setlerini sipariş ederek çocuğunuzun ağız yapısına uygun boyutlardaki yemek gereçlerine mutfağınızda yer verebilirsiniz. Bulaşık makinenizde de yıkayabileceğiniz gereçler, paslanmaz çelikten üretildiği için oldukça sağlamdır.

Bebek Büyütmeyi Kolaylaştıran Yardımcılar

MYCey'in anne babalara yardımcı olan ürünleri arasındaki kundaklar ile çocuğunuzu güvenli bir şekilde sarıp uyutabilirsiniz. Soğuklardan korunmak için de uygun olan kundaklar, ipeksi dokuları ile bebeğinize huzurlu bir uyku ortamı yaratır. Fular biçiminde tasarlanan önlükleri satın alarak beslenme saatlerinde çocuğunuzun kıyafetlerinin kirlenmesini önleyebilirsiniz. Bağlanabilir yapıları ile konforlu bir şekilde bebeğinize yemek yedirebilmenizi sağlayan önlükler, çocukların dünyasını yansıtan renkli desenlerle tasarlanmıştır. Her öğünde çocuğunuza yedirdiğiniz mamaları daha dengeli biçimde hazırlayabilmeniz için mama tabaklarını kullanabilirsiniz. Arabanızın arka camına yapıştırarak araçta bebek bulunduğunu anlatan uyarı levhalarıyla ise trafikteki sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyarabilirsiniz.

Annelerin ve Bebeklerin Konforunu Artıran Ürünler

MYCey tarafından yeni doğum yapan annelerin yararlanabileceği birçok ürün geliştirilir. Bu ürünler arasındaki lohusa külotları, yaşamınızı kolaylaştırarak doğum sonrasında kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar. Göğüs kalkanı ürünlerle emziren anneler, sütlerini daha güvenli bir şekilde koruyup bebeklerini sağlıklı bir şekilde besleyebilirler. Emzirme atletleri ve sütyenleri çocuğunuzu pratik bir şekilde emzirebilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Tuvaletlerde yararlanabileceğiniz MYCey ürünlerinden olan klozet örtülerini kullan at şeklinde değerlendirip çocuğunuzu klozet kullanmaya daha kolay alıştırabilirsiniz. Tek seferlik kullanım sayesinde hijyen yaratan klozet örtüleri, renkli desenleriyle sempati de yaratır. Alt değiştirme örtülerinden yararlanarak bebeğinizin bezini hijyen kurallarına uygun şekilde değiştirebilirsiniz. Çok amaçlı olarak faydalanabileceğiniz yumuşak kumaşlar, hem örtü olarak hem de ısınmaya yardımcı bir ürün olarak değerlendirilebilir. Biberon kordonu kullanarak bebeğinizin biberonunu güvenli bir şekilde kullanabilmesini sağlayabilirsiniz. MYCey ürünleri içerisinde dikkat çeken bebek yastıkları ise beşiklere uyumlu ölçüleri ve terlemeyi önlemeye yardımcı kumaşlarıyla beğeni kazanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...