Bebek bakımı denilince akla gelenlerin çok ötesinde tamamen sağlık ve konfor adına üretim yapan OiOi, bir anne titizliğinde çalışır. Türk girişim firması olan OiOi’nin ürün skalası da oldukça geniştir. Ürünleri arasında emzikli uyku arkadaşı, diş kaşıyıcıları, mama önlüğü, mama tabağı, kase, mama kaşığı, bardak, pipet, emzik gibi bebek bakımında önemli olan parçalar bulunur. Bu ürünlerin tamamı annenin ve bebeğin yaşamını daha konforlu hale getirmek üzere tasarlanır. Ürünlerin kullanımı sırasında konforun yanı sıra eğlenceli zaman geçirme de amaçlanır. OiOi ürünlerinin tasarımları sayesinde bebekler beslenirken eğlenceli vakit geçirebilir. Bu durum annenin de daha huzurlu olmasını sağlar. Bu araç gereçler yardımıyla anneler ve bebekler çok daha mutlu olur. Aynı zamanda markanın önem verdiği bir diğer konu da bebeklerin sağlığıdır. Bebek bakımına bir anne samimiyeti ile yaklaşan OiOi uzmanları, ürünlerin bebeğin sağlığını olumsuz şekilde etkileyecek hiçbir risk barındırmaması için çalışmalarını sürekli olarak sürdürür. Burada temel amaç, bebeğin sağlığını ve mutluluğunu korurken onun gelişimine de katkıda bulunmak olur. Bu nedenle OiOi, meydana gelen tüm ürünlerini en ince detaylarına kadar gözden geçirir. Marka bebeğin beslenmesine katkı sağlamanın dışında psikomotor becerilerine katkı sağlamak için de çalışır. Marka samimiyeti, özeni ve pratik ürünleri ile Avrupa ve Amerika da dahil olmak üzere dünyanın pek çok yerinde kullanıcıları ile buluşur. Sizlerde bebeğinizin beslenmesine farklı bir soluk getirmek, bebeğinizi her anında mutlu etmek istiyorsanız OiOi ile tanışabilirsiniz.

OiOi ile Annelerin Hayatı Çok Daha Konforlu

OiOi markası tamamen bir anne tecrübesi ile başlamıştır. Markanın kurucu ortaklarından Hande Todd tarafından konfor ve sağlık ön planda tutularak üretilen ilk ürünlerden sonra marka, sürekli olarak kendini geliştirmeyi ve bünyesine yeni ürünler katmayı sürdürmüştür. Markanın felsefesinde her zaman bir anne titizliği ve detaycılığı bulunur. Marka ürünlerini bir anne detaycılığı ile tasarlarken aynı zamanda bir anne özeniyle üretmeye devam eder. Ayrıca felsefesi gereği her zaman inovatif, pratik ve samimi bir üretim anlayışına sahiptir. OiOi markasını rakiplerinden ayıran en önemli nokta, markanın tüm ürünlerinin yüzde 100 silikon malzemeden üretilmiş olmasıdır. Bilindiği üzere silikon, insan vücuduna en uyumlu olan materyaldir. Silikonun en önemli işlevi ise tamamen sağlıklı olmasıdır. Silikon malzemelerin içeriğinde sağlığı olumsuz etkileyecek hiçbir materyal bulunmaz. Silikon bebek bakımı dışında da kullanımı oldukça pratik olan bir malzemedir. Esnek yapısı, ısıya dayanıklı oluşu gibi sebepler silikon malzemelerin kullanım sıklığını sürekli olarak arttırır. Bundan yola çıkan OiOi, ürünlerinde silikon malzeme kullanmaya karar vermiştir. Silikon esnek yapısı sayesinde kolay deforme olmayan ve kırılmaz biz yapıya sahiptir. Bu özellikler bebek ürünleri için oldukça cazip niteliklerdir.

Bebek araç gereçlerinde, silikon ürünlerin çok fazla talep görmesinin en önemli nedenlerinden biri de kolay temizlenebilir olmasıdır. Bebek bakımı araç gereçlerin düzenli olarak yıkanmasını gerektiren bir durumdur. Bu durumda en fazla ihtiyaç duyulan hareket ürünün hızlı ve pratik şekilde temizlenmesidir. Silikon malzemeler bu açıdan oldukça önemli materyallerdir. Silikonun doğal yapısı gereği önerilen yıkama şekli ise elde yıkamadır. Ayrıca silikon bazlı ürünler, bebek bakımı gereği ihtiyaç duyulan mikrodalga, buzdolabı ve fırın gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. OiOi, tüm ürünlerinde güvenilir olma adına Avrupa Birliği Güvenlik Standartları Enstitüsü tarafından akredite edilmiştir. Markanın tüm ürünleri bu standarda uygunluk açısından ilgili testlerden geçmiştir. OiOi, ürünlerine sadece akreditasyon testlerini değil sağlık açısından gerekli olan diğer ürün grubu testlerini de düzenli olarak yaptırır. Siz de bebeğinizin bakımında rahatlık ve konfor arıyorsanız, OiOi’nin tamamen silikon malzemelerden yapılan ürünlerini inceleyebilirsiniz.

OiOi’nin Birbirinden Güzel Ürün Çeşitleri

Bebeklerin doğdukları anda sahip oldukları emme ve dokunma ihtiyaçları OiOi’nin ürünlerine ilham kaynağı olmuştur. OiOi, bu ihtiyaçların anne ve bebek için konforlu şekilde karşılanması için silikon ürünlerini tasarlamıştır. Markanın bebek için gerekli olan pek çok ürünü bulunur. Uyku arkadaşı, diş kaşıyıcıları, mama önlüğü, mama tabağı, kase, mama kaşığı, bardak, pipet, emzik gibi ürünler bebeğin sadece ihtiyaçlarının karşılanması için değil aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmesi için de tasarlanır. Bebekler uyku arkadaşı ile kolaylıkla uykuya dalarken aynı zamanda dokunma ihtiyacını da karşılar. Sürekli olarak yenilenen uyku arkadaşları emzikli versiyonları ve renk seçenekleri ile her bebeğin ilgisini çeker. Uyku arkadaşı çeşitlerinde çeşitli hayvan figürlerinin kullanılması farklı bir alternatif oluşturur. OiOi ürünlerinin pek çoğunda günümüzün en önemli trendlerinden biri haline gelen minimalist tarzları görmek de mümkündür. Ürünlerin renkleri sadece annelerin değil bebeklerin de dikkatini çekmesi için pastel tonlarda seçilir. OiOi ürünleri hijyen açısından da önemli bir noktadadır. Bebeklerin sağlığının korunmasında temel nokta hijyendir. Bu nedenle özellikle emzik modellerinde hijyen kapaklar kullanır. Bu sayede ürünler temiz ve sağlıklı biçimde muhafaza edilebilir. Marka doğanın korunması açısından da oldukça titiz davranır. Yenilediği ambalajları tamamen doğa ile dost tasarımlardır. Ayrıca annelerin ürünün kullanımını daha basit şekilde anlayabilmeleri için ambalajlar üzerinde resimli anlatımlar mevcuttur. Bu resimler ürün kullanımlarını daha pratik şekilde anlatabilir. Ürünlerinde kesinlikle BPS, PVC ve ftalat gibi kimyasallar içermez. Tamamen silikon hammadde kullanılarak yapılan ürünler, EU EN71 standardının gerekliliklerini yerine getirerek, kuruluş tarafından akredite olmaya hak kazanmıştır.

Neden OiOi tercih edilmeli?

OiOi tamamen bir anne tecrübesi ile ürün tasarlayan bir markadır. Ürünleri anne ve bebek için temel ihtiyaçların dışında konfor ve rahatlık sunar. Ayrıca ürünleri tamamen silikon malzemeden yapılır. Ürünlerin içeriğinde BPS, PVC ve ftalat gibi zararlı maddeler bulunmaz. Marka aynı zamanda Avrupa Birliği Güvenlik Standartları Enstitüsü tarafından akredite edilmiştir. Bu özellikler sayesinde OiOi anneler tarafından bebeklerin bakımı ve beslenmesinde rahatlıkla kullanılabilir.

OiOi ürünlerinde neden silikon malzeme kullanılır?

Bebek beslenmesi ve bakımındaki ilk kriter her zaman bebeğin sağlığı olur. Bunun dışında bebeğin konforu ve eğlenceli zaman geçirmesi de oldukça önemlidir. Tüm bunları aynı anda sağlayabilen tek ham madde çeşidi silikondur. Silikon malzemeler içeriğinin tamamen doğal, esnek ve ısıya dayanıklı yapıda olması sayesinde bebek ürünlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ürünlerin esnek yapıda olması bebeğin motor becerilerinin gelişmesini ve aynı zamanda bebeğin eğlenceli vakit geçirmesine katkıda bulunur. Silikon içeriğinin doğal olması ayrıca ürünlerin sağlık açısından hiçbir risk barındırmamasını sağlar. Doğal ve sağlıklı olması sayesinde anne ve babalar tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

OiOi ürün yelpazesi içerisinde hangi ürünler yer alır?

OiOi doğumdan itibaren anne ve bebeğin konforunu sağlamak üzere ürünler ortaya koyar. Beslenme, bakım, uyku, dinlenme ve gün içerisinde bebeğin akla gelebilecek her anında kullanabileceği OiOi ürünleri bulunur. Bunlardan bazıları; mama önlüğü, mama tabağı, kase, mama kaşığı, bardak, pipet, emzik, emzikli uyku arkadaşı, diş kaşıyıcıları şeklindedir. Her bir ürün kendi içerisinde de çeşitliliğe sahiptir. Çeşitlilik tasarım ve modelde olduğu gibi renklerde de bulunur. Bu sahip olduğu çeşitlilik sayesinde OiOi ürünleri her evde kendine rahatlıklar yer bulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

OiOi

1215 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Beyaz Eşya / Mutfak
Giyim / Ayakkabı
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kırtasiye / Ofis
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler