Okey

Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı işbirliğiyle kurulan OKEY, Türkiye'nin en çok tercih edilen cinsel sağlık ürünleri markalarından biridir. Sağlıklı ve güvenli bir cinsel ilişki için kullanılan OKEY ürünleri, kullanıcılara renkli ve eğlenceli bir cinsel deneyim de sunuyor. Kişisel zevklerinize uygun olan pek çok farklı OKEY ürününü Hepsiburada'da bulabilir, hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

OKEY ile Güvenli Bir Deneyim

Dünya genelinde en çok tercih edilen doğum kontrol yöntemlerinden biri olan prezervatif, cerrahi işlem gerektirmediği ve doğum kontrol hapları gibi düzenli kullanıma ihtiyaç duyulmadığı için oldukça pratiktir. Uygun kullanıldığı takdirde yüzde doksan sekize kadar koruma sağlayan prezervatifler, HIV, AIDS ve frengi gibi cinsel hastalıklara karşı da etkilidir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen OKEY prezervatifleri, güvenli bir cinsel deneyim yaşamak için oldukça ideal bir doğum kontrol aracıdır. Tek kullanımlık OKEY prezervatifler kolay ve pratik bir kullanım için özel olarak paketlenir ve rahatlıkla taşınabilir. Erkek cinsel organını ideal şekilde kavrayan bir yapıya sahip olan prezervatifler, meni çıkışı için rezervuar uç kısmına sahiptir. Uygun kullanım için prezervatif takılırken bu uç kısmın parmaklarla tutulması ve penis üzerinde doğru konumlandırılması son derece önemlidir. Bu şekilde kullanılan prezervatifler, hamileliği ve cinsel hastalıkları önlemeye yardımcı olur.

Farklı Prezervatif Çeşitleriyle İlişkinize Renk Katın

Pek çok farklı prezervatif çeşidiyle kullanıcılara tercih edebilecekleri çeşitli ürünler sunan OKEY, cinsel ilişki sırasında duyulan ihtiyaçları başarılı bir şekilde karşılar. Kadın ve erkeklerin ilişki sırasında duyduğu zevki artıran OKEY prezervatifleri, Afrodizyak etkisi sayesinde libidoyu artırır ve ilişkiden daha çok zevk alınmasını sağlar. Ayrıca kabartmalı yüzeylere ve ısıtıcı etkilere sahip OKEY prezervatifleri de kadınlar için oldukça ideal bir tercihtir. Geciktirici özelliğe sahip prezervatifler cinsel ilişkilerin daha uzun sürmesini sağlar. Bu sayede çiftler çok daha uzun ve keyifli bir cinsel birliktelik yaşayabilir. Prezervatif kullanımının en büyük dezavantajı, lateks doku nedeniyle çiftlerin ten temasını etkili bir şekilde hissetmemesidir. Cinsel ilişki sırasında alınan zevki kötü etkileyen bu durumu engellemeye yardımcı olan ince yapıdaki OKEY prezervatifleri, 0.05 milimetreye kadar incelebilen ürün çeşitleriyle gerçek ten hissine en yakın deneyimi sunar.

OKEY Kayganlaştırıcı Jel Ürünlerini Keşfedin

Farklı kullanım özellikleri sayesinde cinsel hayatı renklendiren OKEY kayganlaştırıcı ve masaj jelleri, farklı aroma ve koku seçeneklerine de sahiptir. Su bazlı formülü sayesinde prezervatife zarar vermeyen ve birlikte kullanılabilen jeller, özel içerikleriyle rahat bir cinsel ilişki deneyimi sunar. Masaj jeli olarak da kullanılabilen OKEY ürünleri, kullanıcıların partnerlerine rahatlatıcı bir masaj deneyimi yaşatmasını sağlayarak vücudu gevşetir. Ginseng gibi içeriklere sahip olan jel ürünleri canlandırıcı ve libido artırıcı özelliklere sahiptir. Ayrıca farklı aroma ve kokulara sahip olan jel ürünleri oral ilişki için de kullanılabilir.

OKEY ürünlerinin yan etkisi var mı?

OKEY ürünleri diğer cinsel korunma yöntemlerine kıyasla çok daha az yan etki barındırır. Cinsel ürünlerin kullanımında sıkça rastlanan lateks alerjisi bunlardan biridir. Alerjen içeriklere karşı ürün içeriğini inceleyin ve herhangi bir sağlık problemiyle karşılaştığınızda kullanmayı bırakarak doktorunuza başvurun.

OKEY ürünleri farklı cinsel ilişki türleri için uygun mu?

OKEY prezervatif ve kayganlaştırıcı ürünleri farklı cinsel aktiviteler için uygundur. Ancak oral ilişki gibi kullanımlarda prezervatif ürünleri dikkatli kullanılmadığı takdirde boğulma tehlikesine yol açabilir. Bu sebeple OKEY ürünleri amacına uygun ve dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. 

OKEY ürünleri tek kullanımlık mı?

Prezervatif ürünleri sağlık ve doğum kontrol özelliği için tek kullanımlık olarak üretilir. Bu sebeple ilişki sonrasında düzgün bir şekilde çıkarılması ve bağlanarak uygun şekilde çöpe atılması gerekir. Kayganlaştırıcı jel ürünleri çok kullanımlık cinsel sağlık ürünleridir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz miktarda uzun süre kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...