Ağız bakımı ve sağlığı açısından oldukça önemli kişisel eşyalar arasında yer alan Oral-B diş fırçası çeşitleri, farklı modelleri ve kullanım özellikleri ile ilgi görüyor. Yetişkinler ve çocuklar için tasarlanmış ürünler, ağız ve diş bakımını en üst düzeyde sağlamayı hedefliyor. Çok fonksiyonlu olan şarj edilebilir modeller, dişleri detaylı bir şekilde temizleyebilen başlığı sayesinde ve salınım, dönme, titreşim teknolojisi ile mükemmel temizlik sağlıyor. Bu anlamda yuvarlak başlık, ilk günden itibaren daha beyaz ve temiz dişler için imkan sunuyor. Üçlü basınç sensörü özelliği ise sert bir şekilde fırçalamaya ya da aşırı fırçalamaya karşı kullanıcıları koruyor. Uzun ömürlü şarjlı pil ve hızlı şarj olabilen özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Oral-B, ağız sağlığına önem verenler tarafından beğeni topluyor. Çocuklara özel tasarlanmış pilli modeller ile çocukların sağlıklı ve keyifli bir şekilde fırçalama işlemi yapmaları mümkün oluyor.

Üstün temizleme teknolojisi ile ilgi odağı olan ürünler sayesinde, mükemmel bakım için imkan sunuluyor. Su hazneli olan, hava ve suyu karıştırarak plak temizliğine önemli ölçüde katlı sağlayan diş fırçası çeşitlerinin tercih edilmesi halinde, bakteri ile ilgili diş eti hastalıkları ve diş eti kanamaları önemli ölçüde azalıyor. Ekstra beyazlık sağlayan ürün çeşitleri, Oral-B diş fırçası modelleri arasında yer alıyor. Şarj edilebilir ürünlerin zamanlayıcı özelliği olanları ise hekimlerin tavsiyesi olan 2 dakika süre ile fırçalama işleminin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Üstün 3 boyutlu temizleme hareketleri ile derinlemesine günlük temizlik sağlayan ürünler, kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. İsteğe göre tercih edilen pilli modeller, diş eti sağlığına önemli ölçüde katkı sağlıyor.

Parlatıcı başlığa sahip çeşitler ile özel olarak tasarlanmış parlatıcı bölge sayesinde, gelişmiş beyazlık ve temizlik mümkün oluyor. Bunun yanı sıra, parlatıcı başlık ile daha beyaz ve doğal dişlere kavuşulmasına olanak tanınıyor. Çocuklara özel olan keyifli tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ürünler, ekstra yumuşak fırça kıllarıyla güvenli ve keyifli bir fırçalama işlemi için gerekli zemini sunmayı hedefliyor. Çocuğunuzun yaşına uygun olarak tercih edebileceğiniz çizgi film karakterli ürünler sayesinde çocuğunuzun keyif alarak, daha uzun ya da yeterli sürede fırçalama işlemini gerçekleştirmesine imkan sağlanıyor.

Oral-B Diş Fırçası Fiyatları

Oldukça çeşitli ürün modellerine sahip olan Oral-B diş fırçası fiyatları ise kullanım özelliklerine, tekli ya da set halinde satış alternatiflerine ya da modeli gibi detaylara bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Arayüz ürün çeşitleri ise isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak diş telleri, köprüler ya da geniş diş araları arasında bulunan artıkların temizliğinde üstün performans sağlamaya yardımcı oluyor. Ortodontik ürün çeşitleri ise ortodontik araçların ve tellerin temizliğine oldukça katkı sağlıyor. Bu sayede Oral-B diş fırçası modelleri, dar ve uzun başlık ile erişilmesi zor olan bölgelere kolay bir şekilde ulaşarak daha rahat bir tutuş ve temizlik sunuyor.

Ürünlerin tekli paketler, yedek başlıklar ya da setler halinde temin edilebilmesi mümkün oluyor. Bu şekilde, daha uzun süreli temizlik ve bakım için gerekli imkan sunuluyor. İsteğe göre diş macunu, diş fırçası, ağız bakım suyu gibi malzemeleri içeren setlerin tercih edilmesi ile de ağız bakımına katkıda bulunuluyor. Elektrikli ürün çeşitleri ise isteğe bağlı olarak tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Oynar başlıklı modellerin seçilmesi, etkili bir bakım için ideal oluyor. Oldukça fazla çeşidi bulunan ürünlerin fonksiyonel özellikleri ve herkese uygun olan farklı tasarımları sayesinde, Oral-B markası profesyonel bakım ve derinlemesine temizlik sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oral-B Diş Fırçası Fiyatları

997 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Ağız Bakım Ürünleri
Ağız Bakım Ürünleri
Diş Fırçaları
Diş Fırçaları
Manuel Diş Fırçası
Elektrikli Diş Fırçası
Yedek Başlık
Fırça Kabı
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 997 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012117/oralb