Our Generation

Çocukların boş zamanlarını kaliteli ve eğlenceli bir biçimde geçirmesinde, hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesinde oyuncakların rolü oldukça büyüktür. Our Generation tarafından üretilen oyuncaklar ve aksesuarlar gerçekçi görünümleri, eğlenceli desenleri ve yaratıcı tasarımları ile çocuklarınızın en yakın arkadaşları arasında olmaya adaydır. Our Generation oyuncaklarını hafif ve kullanışlı tasarımları sayesinde her an yanınızda taşıyabilir, çocuğunuzun gittiği her yerde oyuncaklarından beraber olmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz, oyuncak bebekler için özel olarak üretilen sırt çantalarını da tercih edebilir ve çocuğunuzun oyuncak bebeğini dilediği şekilde taşımasına olanak tanıyabilirsiniz.

Our Generation Bebekleri Çocuğunuzun Her An Yanında

Our Generation oyuncak bebekleri, farklı isimler ve görünüşlere sahiptir. Tıpkı her çocuk gibi, Our Generations bebeklerinin de her çocuğa hitap edebilecek farklı tarzları, favori renkleri, hobileri ve kişilikleri vardır. Bu sebeple saç, ten, göz renkleri, kıyafetleri, boyları ve aksesuarları farklı biçimlerde üretilir. Bu sayede çocuğunuz birçok farklı model arasından en sevdiği oyuncak bebeği rahatlıkla seçebilir. Oyuncak bebeklerin boyları 15 cm'den 46 cm'e kadar farklılık gösterir. Her boyda oyuncak bebek için değişik kıyafet modelleri ve aksesuarlar bulunur. Günlük kıyafet ve aksesuarların yanı sıra, okul kıyafetleri, balerin kostümleri. banyo seti, binicilik takımı, parti aksesuarları gibi birçok farklı alternatif ile çocuklar, hayal güçlerini özgür bırakabilir ve diledikleri oyun senaryolarını canlandırabilir. 

Our Generations Oyuncaklarının Özellikleri Nelerdir?

  • Our Generations oyuncak bebeklerinin kıyafetleri ve aksesuarları değiştirilebilir. 

  • Seçtiğiniz oyuncak bebeğin alternatif kıyafet ve aksesuarlarını farklı ürünler halinde satın alabilirsiniz. Oyuncak bebeklerin boyları farklı olduğu için, seçtiğiniz kıyafetlerin onlara uygun olup olmadığına ürün açıklamaları kısmından göz atabilirsiniz.

  • Oyuncak bebekler için hazırlanan kıyafet seçenekleri en eğlenceli desenler ve canlı renkler kullanılarak son moda trendlerine uygun biçimde tasarlanır.

  • Karavan, yemek kamyonu, araba gibi oyuncaklar, oyuncak bebeklerin içine tam olarak sığabileceği şekilde tasarlanır.

  • Tüm oyuncak bebekleri ıslak ve sabunlu bir bez yardımıyla yıkayabilir ve oda sıcaklığında kurutabilirsiniz. 

  • Oyuncak bebeklerin aksesuarları ve kıyafetleri soğuk su ve sabunla yıkanabilir. Doğrudan sıcak suyla temas ettirilmesi halinde zarar görebilir. 

Çocuğunuz Our Generations Setleri ile Hem Eğlenir Hem de Öğrenir

Our Generations setleri farklı oyuncaklar ve aksesuarlar kullanılarak bir araya getirilir. Setler içinde çocuğunuzun kendi minik evini ya da oyun alanını tasarlayabilmesi için gerekli tüm modeller bulunur. Örneğin seyahat seti ile bir yolculuğa çıkmadan önce oyuncak bebeğinin eşyalarını kendi başına toplayabilir ya da plaj seti ile plaj atmosferini evde yaratabilir. Aksesuarlardan oluşan setlerin yanı sıra bir evin ya da dış mekânın bölümlerinin minyatür birer formunu sunan setler de bulunmaktadır. Çocuğunuz bu setler ile oyuncak bebeklerini mutfak, banyo, araba ve karavan gibi birçok bölümde dilediği şekilde oynatabilir. Our Generations setleri, gerçek hayattan ilham alınarak bir çocuğun farklı ortamlarda ihtiyaç duyabileceği tüm eşyaların oyuncak bebeklere uygun formlara dönüştürülmesiyle hazırlanır. Böylece çocuklar, oyun oynarken hayal güçlerini geliştirmenin yanı sıra oyuncak bebeklerin eşliğinde birçok bilgiyi de öğrenebilir. 

Çocuklarınıza Hayvan Sevgisini Our Generations Oyuncakları ile Aşılayın

Our Generations oyuncakları arasında, peluş oyuncak hayvanlar da bulunmaktadır. Çocuğunuzun dört ayaklı dostları ile tanışabilmesi, onlarla oynadığı süreçte hayvan bakımı ve sevgisi hakkında bilgi sahibi olabilmesi, oyuncak hayvanlar için özel olarak hazırlanan aksesuarlar ile onları dilediği şekilde giydirebilmesi için Our Generations'u gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tıpkı oyuncak bebekler gibi, oyuncak hayvanlara özel aksesuarların ve eşyaların bulunduğu setler de mevcuttur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Our Generation

193 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler