Yazı Tahtaları

Oyuncak yazı tahtası çeşitleri kız ve erkek çocuklar için özel olarak dizayn edilmiş birçok ürün seçeneği barındırır. Çocuğunuzun okul öncesinde kalem kullanmayı öğrenmesine yardımcı olmak ve onu okuma yazmaya teşvik etmek için satın alabileceğiniz kullanışlı tahtalar, yazı yazmanın yanı sıra resim çizmek için de ideal bir yapıya sahiptir. Çocukların beğenisini kazanan çizgi film kahramanlarına tasarımlarında yer vererek dikkat çeken oyuncak yazı tahtaları alternatif modellerle oldukça geniş bir ürün gamı sunar. Çocuğunuza hediye etmek için sipariş edebileceğiniz tahtalar dayanıklı yüzeyleri sayesinde uzun süreli bir kullanım deneyimine erişmeye de yardımcı olur. Uygun kalemlerle kolayca yazı yazabilmeye imkân tanıyan tahtalar okul çağındaki çocukların derslerine daha eğlenceli bir şekilde çalışmasına ve el yazısı pratiği yapmasına da yardımcı olur. Resim ödevleri için taslak çizimler de oyuncak yazı tahtası üzerinde yapılabilir. 

Hafif ve İşlevsel Yazı Tahtaları

Oyuncak yazı tahtası modelleri son derece düşük bir toplam ağırlığa sahiptir. Plastik malzemenin getirdiği hafiflik sağlamlıkla birleşir ve verimli bir biçimde yararlanılabilen fonksiyonel ürünlere sahip olunur. Destek ayakları bulunan modeller zemine güvenle yerleştirilerek kullanılabilir. Tahtaları sadece kullanmak istemediğiniz zamanlarda üçlü ayakların yarattığı dengeden yararlanarak ürünü sabitleyebilirsiniz. Kaymayı önleyen ayaklar ev ortamında okul deneyimi yaşamaya da yardımcı olan bir tahtaya sahip olmanızı mümkün kılar. Hem fiziksel hem de zihinsel bir gelişime katkıda bulunan oyuncak yazı tahtası ürünleri ile çocuğunuzun yetilerini daha iyi bir şekilde değerlendirebilmesi olanaklı hale gelir. Silinebilir özelliğe sahip kalemler çocukların el yapısına ergonomik olarak uyum gösterip kalem tutma ve yazma, çizme işlemlerini kolaylaştırır. 

Şekilleri Öğrenmeye Yardımcı Yazı Tahtaları

Oyuncak yazı tahtalarının aparatları sayesinde çocuğunuz daha fazla şekli tanıyıp bu şekilleri yaratıcı bir şekilde kullanmaya başlayabilir. Üçgen ve yuvarlak gibi geometrik şekilleri kullanabilmeye imkân tanıyan yazı tahtaları aynı zamanda kalp şekline de yer veren aparatlarıyla beğeninizi kazanır. Alt kısımda yer alan silme kolunu kullanarak yazılan yazıları ve çizilen şekilleri saniyeler içerisinde ortadan kaldırıp ürünü yeni bir kullanım için uygun hale getirebilirsiniz. Çocuğunuzun yaş grubunu baz alarak küçük, orta ya da büyük boy oyuncak yazı tahtası çeşitlerinden birini sipariş edebilirsiniz. Çantalara da sığabilen modeller kızınızın veya oğlunuzun anaokuluna giderken oyun saatlerinde kullanabileceği bir ürüne sahip olmasına olanak tanır. İnce uca sahip yazı kalemleri ile hassas çizimleri yapmak kolaylaşır. Kullanımı son derece kolay olan kalemler çocukların konforlu bir şekilde kavrayabilmesi için ince yapıda tasarlanmıştır.

Kolay ve Eğlenceli Öğrenme

Çocuğunuzla ev ortamında oyun oynarken hem eğlenip hem de eğitici faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Çizim oyunlarıyla ebeveynler kendi el becerilerini kullanarak çeşitli hayvan figürleri çizip çocuklarına bu figürleri tanıtabilir. Çocuklar da hayal dünyalarındaki kahramanları ya da sevdikleri hayvanları çizerek aile üyelerine bu çizimlerdekileri tahmin etmelerini sağlayabilir. Oyuncak yazı tahtalarının üst bölümünde bulunan tutma boşluğu sayesinde ürünü taşımak kolaylaşır. İz bırakmayan kullanışlı kalem aracılığıyla dilediğiniz yazıyı yazabilir, istediğiniz çizim gerçekleştirebilirsiniz. Silgi kolunu kullanıp tahtayı tertemiz hale getirmenizle beraber çizimlerden hiçbir iz kalmaz. Oyuncak yazı tahtası modelleri farklı renk opsiyonları içerdiği için çocuğunuzun sevdiği renkleri göz önünde bulundurarak ona iyi bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Yatay ve dikey olarak kullanılabilmeleri sayesinde tahtalardan ev ortamında masa üzerinde yararlanılabilir. Seyahatlerde çocuklarınızın zamanı daha verimli bir şekilde değerlendirebilmesi için oyuncak yazı tahtalarını yanınıza alabilirsiniz. İnce yapılı tahtalar taşıma konusunda da avantaj oluşturur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oyuncak Yazı Tahtası Fiyatları

286 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 286 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?