İstanbul'da 1987 yılında faaliyete başlayan Özcan Aydınlatma, merkez, fabrika ve büyük showroom alanlarıyla günümüzde geniş bir platformda hizmet veriyor. Yıllarca tecrübelerle geliştirilen iç mekan aydınlatma sistemleri konusunda uzmanlaşmış olan marka, bugün hem yurt içinde hem de yurt dışında tanınıyor. Kaliteli ve şık aydınlatma ilkesiyle hareket eden firma  en çok tercih edilen ürünleri mekanlarla buluşturuyor. Marka, 100'den fazla çalışanı ile yurdun her köşesine ulaşabilen iç mekan aydınlatma ürünlerini 8 bin metrekarelik tesislerde üretiyor.

Özcan Aydınlatma, geniş ürün çeşitliliği sunarken satış sonrası hizmet anlayışını da sürdürüyor. Teknik servis konusunda hızlı ve yaygın ağlar kuran marka, Türkiye'nin her bölgesine ulaşıyor. Değişik büyüklükteki otellerin, restoran ve kafelerin iç aydınlatmasını, seçilen konsepte göre dekore eden tasarımcılar Özcan Aydınlatma ürünlerini tercih ediyor. Hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki satış noktalarıyla dikkat çeken marka, kaliteli ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor. Markanın üretim sırasında kullandığı teknoloji ve malzemelerin çevre dostu olması da tüketiciler tarafından daha çok tercih edilmesinde etkili oluyor.

Markanın ürün yelpazesi kapsamında bulunan avize veya yeni deyişle sarkıt modelleri, çok sayıda alternatif sunuyor. Modern ve şık görselliğe sahip olan yüzlerce avize modelleri, evlerinizi en güzel biçimde aydınlatıyor. Estetik görünüme önem verilerek mekanların sağlıklı bir şekilde aydınlatılmasını hedefleyen Özcan Aydınlatma, her geçen gün yeni tasarımlarla binlerce ürüne ulaşıyor. Çalışma odalarına, büyük salonlara, oturma odalarına veya yatak odalarına uygun aydınlatma sağlamak amacıyla üretilen sarkıt avizelerin yanı sıra mutfak ve banyo aydınlatmasında kullanabileceğiniz avizeler de üretiliyor. Bol ışıklı ve gözü yormayan tasarımlar çalışma odalarında ve kütüphanelerde tercih edilebiliyor. Mekanların genişliğine göre tasarlanan lambalar, ergonomik veya ihtişamlı seçeneklerle sunuluyor.

Evinizin ya da iş yerinizin farklı bölümlerinde kullanmak isteyeceğiniz armatür modellerini, Özcan Aydınlatma ürünleri arasında bulabilirsiniz. Marka, her geçen yıl yenilenen çağa ve ihtiyaçlara göre çeşitlenen yeni armatür modelleri geliştirmeye devam ediyor. Mutfakta, banyoda geçirdiğiniz zaman içerisinde daha ferah ve aydınlık bir ışıklandırma için markanın armatür modellerini inceleyebilirsiniz. Daha geniş odalar veya salonlar için üretilen son derece modern görselliğe sahip zarif armatürleri de tercih edebilirsiniz. Markanın ürettiği bir başka ürün olan aplik modelleri, tüm mekanlarda dekorasyon ve aydınlatma amaçlı kullanılabiliyor. Odanızın metrekaresine, ışık alma durumuna uygun olarak sarkıt veya armatürlerle kombin yaparak duvarlarda kullanabileceğiniz aplik modelleri, mekana şıklık ve ferahlık veriyor. 

Okumayı alışkanlık haline getirenler ve sürekli ders çalışan öğrenciler, yeterli aydınlatma sağlayan sarkıt, armatür, aplik gibi ışıklandırmalar yanı sıra daha net bir görüş sağlamak amacıyla masa lambası modellerini değerlendirebiliyorlar. Özcan Aydınlatma masa lambası çeşitleri kapsamında modern ve klasik tarzda dizayn edilen ergonomik tasarımları gözden geçirebilirsiniz. Evlerin, hastane veya otellerin geniş iç mekanlarında kullanılabilecek çok sayıda aydınlatma ürününe imza atan markanın, değişik konseptlerde ürettiği avize çeşitlerinden tarzınıza uygun olanları seçebilirsiniz. 

Markanın ürettiği diğer bir lamba çeşidi olan lambader modelleri de yatak odalarında, salonlarda kullanılmak üzere tasarlanıyor. Sarkıt avizelerle birlikte aynı mekan içinde bulunabilen lambader çeşitleri, oturma grupları ve köşe takımların arasında görsellik açısından da tercih ediliyor. Mutfakta, banyoda veya oturma salonlarında modern ışıklandırma sistemlerini seçmek isteyen kullanıcılar için tasarlanan spot lamba modellerini de marka ürünleri arasında görebilirsiniz. Markanın yakın dönemde tasarlayıp ürettiği yeni ürünler kapsamında kendi ev döşeme tarzınıza uygun şık avize modelleri bulabilirsiniz. Özcan Aydınlatma imzası altındaki çok sayıda ürünü inceleyerek kendiniz ve sevdikleriniz için aydınlık ve dekoratif mekanlar yaratabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Özcan Aydınlatma

451 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk A-Z
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Duy Tipi
  7. Satıcı
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön