Tayvan’ın en köklü teknoloji firmalarından biri olmakla birlikte, geliştirdiği çözümleri genellikle erişilebilir fiyatlarda sunan Palit Microsystems, Türkiye başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde yüz binlerce kullanıcıya ulaşıyor. Grafik yongası üreticilerinden NVIDIA ile iş birliği hâlinde olan ve hazırladığı ekran kartlarının tamamında NVIDIA’nın çiplerini kullanan Palit, giriş segmentinden üst uç segmente kadar birçok modele imza atıyor. Oyun tutkunlarının HD çözünürlükten 4K ve üstü çözünürlüklere kadar geniş bir yelpazede, keyifle oyun oynayabilmelerine yardımcı olan ekran kartlarıyla beğeni toplayan marka, ürettiği kartların fiyatlarını ürünlerin teknik özelliklerine göre farklı aralıklarda tutuyor. Bu noktada Palit ekran kartı fiyatları, kartın hangi nesilden olduğu, kaç GB grafik belleğiyle güçlendirildiği, sahip olduğu grafik işlemcisi, soğutucu yapısı gibi değişkenlere göre farklılık arz ediyor.

Geniş Ürün Gamıyla Gelen Esneklik

Dijital oyunları deneyimlemek için PC platformunu kullanıyor ve en yeni oyunlardaki grafik şölenini, güçlü ekran kartlarıyla görmek istiyorsanız, Palit’in hazırladığı ekran kartları sizleri bekliyor. NVIDIA’nın grafik yongalarını kullanan modeller, gerek sahip oldukları grafik işlemcilere gerekse Palit’in performans ve hız aşırtma imkânlarına göre farklı kategorilerde bulunuyor. Firma, giriş segmenti ürünlerde tek, orta ve üst segment çözümlerde ise çift ya da üç fanlı soğutma sistemleri kullanarak ekran kartlarının yoğun yük altında bile serin ve sessiz çalışmasını mümkün kılıyor. Fan devir hızlarını yük durumuna göre otomatik olarak artırıp azaltan ekran kartları, Palit’in ThunderMaster adlı uygulamasıyla daha efektif kullanılabiliyor. Ekran kartlarının grafik işlemci ve bellek hızlarının, RGB LED aydınlatmalarının ve fan devir hızlarının kontrol edilebilmesini sağlayan yazılım, edindiği ekran kartının tüm özelliklerine hâkim olmak isteyenleri memnun ediyor. Ekran kartlarına ait sürücüler ise NVIDIA’nın kendi sitesinden indirilebiliyor ve kurulum sonrasında sürücü güncellemeleri, GeForce Experience aracılığıyla yapılabiliyor.

Palit Ekran Kartlarıyla Eşsiz Bir Oyun Deneyimi

NVIDIA’nın yalnızca kendi cephesinde değil oyun endüstrisinde değişim rüzgârları estiren grafik teknolojilerini ilk elden tecrübe edebilmenize zemin hazırlayan Palit ekran kartları, yeni nesil oyunlardaki görüntü efektlerini kusursuz şekilde görebilmenizi sağlıyor. En güncel grafik yongalarını taşıyan Palit ekran kartları, yüksek performans sunarken ışın izleme, yapay zekâ destekli köşe yumuşatma etkisi ve daha pek çok güncel teknolojiyi değerlendirebilmenize yardım ediyor. Üst ve üst uç segmentteki ekran kartlarındaki USB-C portları ise popüler sanal gerçeklik kitlerini, doğrudan doğruya ekran kartına bağlayarak çalıştırabilmenize imkân veriyor. Aynı anda birçok görüntü birimini bağlayabileceğiniz Palit ekran kartlarıyla, çoklu monitör kurulumlarından eş zamanlı görüntü alabilmeniz mümkün olurken dilediğiniz takdirde ekran kartlarını televizyon, projeksiyon cihazı ve benzeri birimlere bağlamanıza da olanak tanınıyor.

Bilgisayar kasamda RGB LED aydınlatmalı donanım ve aksesuarlarım var. Bu aydınlatmalarla uyumlu bir Palit ekran kartı almak istiyorum, hangi seriye yönelmeliyim?

Fan kısımlarında dikkat çekici RGB LED aydınlatmalar bulunan Game Rock serisi Palit ekran kartlarını tercih edebilirsiniz.

Satın aldığım Palit ekran kartının performansını, hız aşırtma ile daha da yükseltmek istiyorum. Hangi modelleri önerirsiniz?

Fabrika çıkışlı olarak hız aşırtmalı gelen Dual OC, GamingPro OC, GP OC ve PG Premium serileri, manuel gerçekleştireceğiniz hız aşırtma işlemleri için daha uygun olabilir.

Yeni nesil oyunlardaki gerçek zamanlı ışın izleme efektlerini tecrübe etmek istiyorum, Palit’in hangi ekran kartlarında ray tracing özelliği etkinleştirilebiliyor?

Bu özelliği etkinleştirmek için NVIDIA’nın ray tracing destekli bütün grafik yongalarının Palit cephesindeki ekran kartı sürümlerini (RTX 20 ve RTX 30 serisi) satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Palit Ekran Kartı Fiyatları

11 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Grafik Bellek
  1. 8 GB
  2. 6 GB
  3. 4 GB
  4. 10 GB
  5. 2 GB
  6. 24 GB
 4. Grafik İşlemcisi
 5. Markalar A-Z
  1. Palit Ekran Kartları
  2. MSI Ekran Kartları
  3. Asus Ekran Kartları
  4. Gigabyte Ekran Kartları
  5. PNY Ekran Kartları
  6. Turbox Ekran Kartları
  7. Sapphire Ekran Kartları
  8. Quadro Ekran Kartları
  9. Seclife Ekran Kartları
  10. XFX Ekran Kartları
  11. Arktek Ekran Kartları
  12. Elsa Ekran Kartları
  13. Galax Ekran Kartları
  14. Zotac Ekran Kartları
  15. Afox Ekran Kartları
  16. Assmann Ekran Kartları
  17. Axle Ekran Kartları
  18. Biostar Ekran Kartları
  19. Powercolor Ekran Kartları
  20. AMD Ekran Kartları
  21. Alfais Ekran Kartları
  22. Asboard Ekran Kartları
  23. Asrock Ekran Kartları
  24. Dell Ekran Kartları
  25. Inno3d Ekran Kartları
  26. Manli Ekran Kartları
  27. PNY Quadro Ekran Kartları
 6. Bit Değeri
 7. Ekran Kartı Hafızası
 8. Chip Seti
  1. NVIDIA GeForce GTX
  2. NVIDIA
 9. Bellek Tipi
  1. GDDR6
  2. GDDR5
  3. GDDR6X
 10. Slot Tipi
 11. Çekirdek Hızı A-Z
 12. Fotoğraflı Değerlendirme
 13. Fırsat Ürünleri
 14. Mini Display Çıkışı
 15. DVI Çıkışı
 16. 3D Desteği
 17. Geliştirilmiş Teknolojiler
 18. Display Çıkışı
 19. HDMI Çıkışı
 20. Bellek Hızı
 21. Minimum Güç Kaynağı (PSU)
 22. Overclock (Hız Aşırtma)
 23. Soğutma
 24. DVI-D
 25. Bağlantı
 26. Çekirdek Hızı Boost A-Z
 27. Güç Tüketimi A-Z
 28. DVI-I
 29. Satıcı A-Z
 • Marka Palit
DSACategoryId/2147483646/8/204/palit
Başa dön