Eğitim alanında kitaplar yayımlayan Palme Yayıncılık, sınava hazırlık setleriyle adından sıklıkla söz ettiriyor. Türkçe eserler kadar yabancı dilde de birçok kitabı bulunan yayınevi, her yaştan öğrenci, öğretmen ve akademisyene birçok kaynak sunuyor. Baskı kalitesine son derece önem veren Palme Yayıncılık, sayfa düzeni ve yazı fontu gibi pek çok detaya özen gösteriyor. Farklı yaş gruplarına yönelik olarak basılan kitaplar kullanacak kitlenin yaşı, seviyesi ve hedefleri gibi farklı unsurlara bağlı olarak hazırlanıyor. Anlaşılır bir dile sahip olan ders kitapları öğrenme sürecini kolaylaştırma konusunda son derece başarılı oluyor. 

Palme Yayınevi, ilköğretim öğrencileri için öğrenme sürecini eğlenceli bir şekilde kolaylaştıran kitap çeşitleri hazırlıyor. Okuma ve yazmayı yeni öğrenen, matematikle yeni tanışan ya da öğrendiklerini pekiştirmeye ihtiyaç duyan öğrencilere birbirinden eğlenceli  kitaplar hazırlıyor. Renkli resimlerle desteklenen kitaplar, çocukların derslere olan ilgisini canlı tutuyor. Seviyelerini öğrenebilecekleri ya da tatil gibi dönemlerinde sene boyunca öğrendiklerini pekiştirebilecekleri birçok kitap çeşidi bulunuyor. 

Temel bilgileri edinmede ilköğretim öğrencilerinin yanında olan Palme Yayıncılık, liselere hazırlık sürecinde de gerekli desteği sunmayı ihmal etmiyor. 5. sınıftan itibaren öğrencilerin kullanabileceği lise hazırlık sınavı kitapları hazırlık sürecinin dengeli bir şekilde yürütülmesini sağlıyor. Öğrenilen bilgileri zaman kaybetmeden pekiştirmede yardımcı oluyor, öğrencilerin eksiklerini son yıla bırakmadan kapatmalarına imkan veriyor. Müfredat doğrultusunda hazırlanan kitaplar konu anlatımı ve soru çözümü gibi farklı alanlarda hazırlanıyor.

Lise öğrencilerinin kullanabileceği pek çok kaynak Palme Yayıncılık koleksiyonunda kendine yer buluyor. Okula yardımcı ve sınavlara hazırlık amacı ile hazırlanan kitaplar, akıcı ve kolay anlaşılır dilleri sayesinde öğrencilerin öğrenme sürecinden kopmalarının önüne geçiyor. Daha kolay konuyu öğrenmelerine destek oluyor, tekrar zamanlarında pratik bir çözüm olmayı başarıyor. Müfredata göre her yıl içeriği yeniden güncellenen üniversiteye hazırlık kitap ve setleri öğrencilerin eksiklerini kolayca kapatmasına ve öğrendiklerini iyi bir şekilde pekiştirmelerine yardımcı oluyor. Konu anlatımlı kitapların yanı sıra soru bankaları ve deneme sınavlarını barındıran kitaplar, öğrencilerin pratik bir şekilde tekrar yapmalarına izin veren özet anlatımlı çeşitleri de barındırıyor. Öğrencilerin TYT ve YKS sürecini verimli olarak geçirmelerine yardım ediyor.

Palme Yayıncılık, sadece ilk ve ortaöğrenim kurumları için eğitim kitapları üretmekle kalmıyor, lisans ve lisansüstü eğitim için de öğrenci ve akademisyenlerin faydalanacağı çok sayıda kaynak yayımlıyor. Mühendislik, tıp, fen bilimleri, edebiyat, hemşirelik, ekonomi, hukuk ve benzeri birçok alanda çok sayıda kaynak kitabı bulunuyor. Tıp yayınları konusunda oldukça başarılı olan yayınevi, Türkçe kaynaklarla birlikte yurt dışında başarılı üniversitelerin başvuru kaynağı olarak kabul edilen kitaplarını orijinal dilleri ile basıyor. Akademisyenlere kaynaklık edecek birçok kitap ürün yelpazesi içinde kendine yer buluyor.  ALES ve YDS için gereken konu anlatımı, soru bankası ve konu özeti kitapları sayesinde Palme Yayınları üniversite öğrencilerinin tüm kaynak ihtiyaçlarına cevap üretmeyi başarıyor. Yüksek lisansa geçiş sınavı, yabancı dil sınavları ve benzeri sınavlar için Palme Yayıncılık pratik birçok kaynak sunuyor. Kitaplar, sınırlı vakte sahip üniversite öğrencilerinin sınava verimli bir şekilde hazırlanmalarına destek oluyor. 

Programlamaya başlangıç kitaplarından yabancı dil öğrenimine yardımcı olan eserlere kadar birçok kitap Palme Yayıncılık'ın koleksiyonunda kendine yer buluyor. Sürücü kursları için kaynak kitaplar, farklı programlama dilleri ile ilgili kitaplar ve dil öğrenimi kitapları sayesinde yayınevi, eğitimle ilgili tüm ihtiyaçlarınız için çözüm üretmeyi başarıyor. Veliler, öğrenciler, öğretmenler ve akademisyenlerin yanında olan firma, öğrenimi kolaylaştıran detaylara sahip, basım kalitesi yüksek kitapları sayesinde tercih edilen yayınevlerinin başında geliyor. 

Palme Yayıncılık

353 ürün var
  1. Yazar A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Ürün Puanı
  5. Basım Dili
  6. Boyut
  7. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN