Kadınların tartışmasız en güzel aksesuarları olan saçların bakımı, gitgide hızlanan hayat ve yoğun çalışma yaşamı yüzünden sorun haline gelebiliyor. İş yaşamı yüzünden her gün işlem görmek zorunda kalan saçlar doğal ışıltısını, hacmini ve nemini kaybediyor. Bunca koşuşturmanın arasında saçlara ayrılan vakit de çok kıymetli oluyor. Şampuan, saç kremi ve diğer saç bakım ürünleri tercih edilirken, özellikle en kısa sürede etki gösterenler tercih ediliyor. Kısa sürede sonuç almak, son sürat akan hayatın en büyük gerekliliği.

Pantene Şampuan

Doğal formüller ile en modern teknolojiler sayesinde edinilmiş bilgileri bir araya getirerek hazırlanan Pantene Pro V şampuanlar da bu noktada kullanıcıların imdadına yetişiyor. Adını içeriğindeki Pantenol maddesinden alan Pantene, saç sağlığı üzerine çalışan bir laboratuvar üssünün ürünü. Dünya çapında doktor ve bilim adamlarından oluşan Pantene Saç Araştırma Enstitüsü’nün kapsamlı araştırmaları, her saç tipine ve her türlü saç problemine yönelik geniş bir ürün çeşitliliği sağlıyor. Kısa sürede gözle görülür sonuçlar sağlayan şampuanlar, uzun laboratuvar çalışmaları sonucunda, öncelikle saç sağlığı hedeflenerek üretiliyor.

Saç sağlığını korumak ve problemlerden kurtulmak üzerine kapsamlı bilimsel araştırmalar yapan bilim adamları, geliştirdikleri ürünlerin faydaları ve doğru kullanımı üzerine tavsiyelerde de bulunuyor. Saç bilimine adanmış küresel bir ağın ürünü olan Pantene şampuanlar, formülünde barındırdığı Pantenol’ün nem tutucu özelliği sayesinde saç tellerinin çapını %10’a kadar artırıyor ve saçları dolgunlaştırıyor. Hava koşulları ve saçın maruz kaldığı şartlar ne olursa olsun, nemini kaybetmeyen saçlar daha parlak ve hacimli görünüyor. Saç yapınıza göre geliştirilmiş kişisel çözümler sunan Pantene, 100’den fazla bakım ürünü ve şekillendirici içeren seçenekleriyle, saç bakımıyla ilgili tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

Pantene Şampuan Fiyatları

Kolay kırılan ve yıpranmış saçlardan kepekli saçlara, boyalı saçlardan ince telli saçlara dek uzanan çok geniş bir seçkideki kullanıcıların saç yapılarına göre hazırlanan Pantene şampuan çeşitlerinin fiyatları, her kesimden bütçeye uygun olarak belirleniyor. Markanın ekonomisini ve saç sağlığını bir arada düşünen kullanıcılar için sunduğu indirimli fiyatlar, profesyonel saç ürünlerine uygun fiyata sahip olabilme şansı sunuyor. ‘Sağlıktan gelen güzellik’ sloganıyla, güzel saçlara sahip olmanın sırrının öncelikle sağlıklı saçlara sahip olmak olduğunun altını çizen Pantene’in, her türlü saç tipi ve problemi için özel tasarlanmış ürünleri bulunuyor. Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Serisi, saç kırılmalarında %97'ye varan azalma sağladığı gibi, saçları koparak dökülmelere karşı da güçlendiriyor.

Sıklıkla işleme maruz kalan yıpranan saçları güçlendirmek için geliştirilen özel formülüyle Pantene Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Şampuanı’nın, Koparak Dökülmelere Karşı Etkili Saç Bakım Kremi ile birlikte kullanılması tavsiye ediliyor. Yıpranmış, stresli ve yorgun saçlara sahip olanların tercihi Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuanı, ışıldayan saçlar için yıpranma belirtileriyle mücadele ediyor. Pantene Saç Araştırma Enstitüsü, kolay şekillendirilebilen pürüzsüz ve parlak bir sonuç için, şampuanın günlük kullanılmasını öneriyor. Günlük bakım isteyen tüm saç tipleri için kullanılabilen Pantene Temel Bakım Şampuanı, günlük olarak saçlara temiz ve sağlıklı bir parlaklık kazandırmak için kullanılabiliyor. En iyi sonucu elde etmek için, Temel Bakım Serisi Saç Bakım Kremiyle birlikte kullanılması önerilen ürünün, 2'si 1 Arada formülü de bulunuyor.

Pantene Şampuan Çeşitleri

Yağlandıkça ağırlaşan ince telli saçlar için özel geliştirilmiş Pantene Pro-V formülü içeren Pantene Aqualight Serisi Şampuan, saçları taramadan kaynaklanan yıpranmaya karşı güçlendiriyor. İçerdiği mikro güçlendiriciler sayesinde ince telli saçları ağırlaştırmıyor, sönük saçların daha havalı ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Saçların doğal nem dengesini korumak, güçlendirmek ve görünür parlaklık sağlamak için sinameki ile zenginleştirilen Pantene Doğal Sentez Güç ve Parlaklık Serisi Şampuan, doğanın gücünü saçlarla buluşturuyor. Saçlarını, günlük hayatta maruz kaldığı maddelerden hassasça arındıran bir ürün kullanmak isteyenlerin tercih edebileceği şampuanın düzenli kullanılması tavsiye ediliyor.

Aşırı yıpranmış saçları ağırlaştırmadan onaran formülüyle Pantene Doğal Sentez Yağ Terapisi Şampuan, saçların bozulan nem dengesini onarıyor, çatallanmış kırık görünümünü ortadan kaldırıyor, pürüzsüzleştiriyor ve saçları tekrar sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Yıpranmış, boyalı ve işlem görmüş yorgun saçlar için özel geliştirilen Boyalı Saçları Onarıcı Bakım ve Parlaklık Serisi Şampuan, içerdiği çift etkili kompleks sayesinde, boyamadan kaynaklanan yıpranmayı onarmaya yardımcı oluyor. Kuru saçlara kaybettiği nemi geri kazandırarak onarmak üzere formüle edilen Pantene İpeksi Yumuşaklık Şampuan ile saçlarınızı güvenle savurabilir, Pantene 2’si 1 Arada Şampuanlar ile vakitten tasarruf edebilir, saç bakım kremi ve şampuan setleriyle bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pantene Şampuan Ürünleri

457 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 457 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/pantene