Peg Perego ürünleriyle çocuğunuzun bakım ve seyahat konusundaki ihtiyaçlarına uygun gereçlere sahip olabilirsiniz. Hem ebeveynlere hem de bebeklere konfor yaratmayı başaran modern eşyalar sayesinde hijyenik ve sağlıklı bir kullanım gerçekleştirilir. Bebek arabası modelleriyle emniyet kemerli taşıma sistemi sunan Peg Perego çocuğunuzu açık havada gezdirebilmenizi kolaylaştırır. Otomobil yolculuklarında bebeğinizi emniyet kemeri ile bağlayarak sarsıntılara ve manevralara karşı koruma altına almanızı sağlayan oto koltukları da üreten marka yardımıyla çocuğunuza uygun ergonomik bir oto koltuğu satın alabilirsiniz. Mama sandalyeleriyle mutfağınızda çocuğunuzla beraber yemek yemeyi daha kolay hale getiren Peg Perego, tekerlekli tasarım aracılığıyla bu sandalyeleri kolayca hareket ettirebilmenizi de sağlar. Oyuncak çeşitleri ile kızınız ya da oğlunuz için eğlenceli dakikalar yaşatan modern oyuncak modellerini değerlendirebilirsiniz.

Peg Perego Ürünlerinden Konfor Sunan Modern Özellikler

 • Tente aparatına sahip bebek arabaları, kademeli bir şekilde ayarlanabilmesi sayesinde çocuğunuzu güneşten, soğuktan, yağmur ve rüzgardan koruyarak hava durumuna göre efektif bir kullanım olanağı yaratır.
 • Peg Perego bebek arabalarının tekerlekleri, zemine sıkı tutunan tırtıkları ve sarsıntıyı azaltan yapıları ile sürüş sırasında güvenliği artırır.
 • Geniş ve güvenli oto koltukları, otomobilinize kolaylıkla uyum sağlar.
 • Peg Perego'nun ürettiği akülü arabalar tek ve çift kişilik modeller ile çocuğunuza zevkli bir kullanım yaşatır.
 • Eşya yerleşimi için sepetleriyle ebeveynlere yardım eden bebek arabaları, bakım çantanızı yanınızda rahat bir şekilde taşıyabilmenizi mümkün kılar.

Kullanıcı Dostu Özellikleri ile Beğeni Toplayan Ürünler

Peg Perego'nun çocuklu aileler için tasarladığı emniyet kemerli bebek arabaları, kızınızın veya oğlunuzun gezinti sırasında arabadan çıkmasını ya da istemsizce düşmesini önler. Koruma ve tutunma kolu aracılığıyla güven veren bebek arabaları, hafif oldukları için hareket kolaylığı da yaratır. Katlanabilen bebek arabalarıyla kullanıcılarından tam not alarak göz dolduran Peg Perego bebek arabaları, çift yönlü kullanım yaratan tasarımlarıyla konforunuzu da artırır. Çocuğunuzu izleyerek bebek arabasını sürebilmeniz sayesinde iç rahatlığıyla yol alabilirsiniz. Biberon koyma bölümüne sahip masalarıyla çocuğunuza piknikte yemek yedirebilmenizi de kolaylaştıran bebek arabaları, fren sistemi ile eğimli arazilerde kolayca sabitlenebilir. 

Oyuncak Taşıtlar ile Çocuğunuzu Eğlendirin

Peg Perego motosiklet ve araba şeklinde tasarladığı oyuncaklarla çocuğunuza sürpriz hediyeler satın alabilmenizi de sağlar. Hem evde hem de bahçede sürülebilen araçlar, çocuğunuz için keyifli bir deneyim yaşatır. Akülü modeller, fiziksel güç harcamadan şarj edilmiş akülerin sağladığı enerjiyle dakikalar boyunca sürüş yapabilme imkanı sağlar. Peg Perego akülü arabalar, gerçekçi görünümlerini far, korna ve ayna gibi aksesuarlarla tamamlar. Yol tutuşunu artıran tekerlekler, geniş açılı dönüş yapabilmeyi mümkün kılar. Geri vites özelliğini kullanan çocuklar, arabalarının geri geri gidebilmesini sağlar. Emniyet kemerli oturma bölümü hem ergonomik özellikleriyle hem de güvenliği öne çıkaran tasarımları ile ebeveynlerin de saygısını kazanır. Eğim tırmanabilen akülü motorlar, üç tekerlekli tasarımlarıyla denge kurma konusunda problem yaşamamaya olanak tanır.

Çocuğunuza Keyifli Bir Şekilde Mama Yedirin

Evinize saniyeler içerisinde kurabileceğiniz mama sandalyeleri tasarlayarak size yardımcı olan Peg Perego aracılığıyla, çocuğunuza konforlu bir biçimde yemek yedirebilirsiniz. Mama tabaklarının sökülebilir yapısı, dökülen yiyecekleri su ile rahatça temizleyebilmenize imkan sağlar. Mama sandalyeleri, dört ayaklı tasarım avantajı ile kolaylıkla denge kazanır. Ayarlanabilir oturma ünitesini çocuğunuzun boyuna uygun hale getirerek kullanabilirsiniz. Sırt dayanağı sayesinde çocuğunuz güvenli bir şekilde oturur ve mamasını tüketir. Ayarlanabilir ayak dayanağı, oturma konforunu artıran özellikler arasındadır. Çıkarılabilir mama tepsisi ise temizleme işlemlerini kolaylaştıran bir tasarım avantajı yaşatır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Peg Perego

48 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Taşıma Kapasitesi A-Z
 6. Kullanım Şekli
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön