Penta Grup, kurulmuş olduğu 1989 tarihinden beri tesisat ve yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteriyor. Ekip çalışmasına önem veren, üretim teknolojisini yeni gelişmeler doğrultusunda güncelleyen, çevreye karşı duyarlı bir yaklaşımı olan ve müşteri memnuniyetini önde tutan marka, banyolar için hazırladığı aksesuarlarla beğeni kazanıyor. Banyo keyfi sağlamak için özgün bir anlayışla ürünler tasarlayan firmanın Türkiye genelinde 300 civarı satış mağazası bulunuyor. Başarısı, sadece Türkiye’yle sınırlı kalmamış olan firma, yurt dışına da ürün ihracı gerçekleştiriyor. Mekanik karıştırıcılı bataryalar için verilen TS EN 817 ve çift açma-kapama mekanizmalı batarya ve musluklar için verilen TS EN 200 standartlarına sahip olan marka, Avrupa Birliği kriterlerine uygun şekilde üretim gerçekleştiriyor. Dolayısıyla firmanın ürünleri, uluslararası pazarlara da hitap etmeyi başarıyor. Markanın banyolara konfor katan ve pratiklik getiren ürünleri, kullanıcılar tarafından yoğun biçimde ilgi görüyor.

Penta, ürün gruplarını 4 farklı başlıkta kullanıcıların beğenisine sunuyor. Onlarca ürün çeşidi bulunan marka, banyoların tasarımlarını en küçük ayrıntıya kadar zenginleştirmek için aksesuar sağlıyor. "Vitrifiye" ürün grubu içerisinde yer alan klozet kapağı çeşitleri, klozetleri daha rahat ve kullanışlı bir duruma getirmeye yarıyor. "Duş & Aksesuarları" ürün grubunda yer alan duş başlığı, duş sürgüsü, duş kancası, tepe duşu, tutamak, duş oturağı, bağlantı borusu, süngerlik, duş hortumu ve çıkış dirseği gibi aksesuarlar, hem işlevsel hem de uzun ömürlü yapılarıyla daha iyi ve sağlam banyolar yaratıyor. "Banyo Aksesuar" ürün grubunda bulunan sabunluk, sıvı sabunluk, havluluk, etajer, klozet fırçası, askılık, kâğıtlık, diş fırçalık, rulo kâğıt verici, ayna ve köpük verici ile banyo malzemelerinin kullanımını kolay hâle getiriyor. Kullanışlı aksesuarlar, aynı zamanda şık görüntüleriyle banyoya estetik anlamda da değer katıyor.

Markanın en geniş model yelpazesine sahip olduğu ve en çok ilgi gören ürün grubu, "Batarya & Musluk", banyo aksesuarlarının yanı sıra bağlantı malzemeleri de içeriyor. Modern, klasik ve geleneksel şekilde dizayn edilmiş olan batarya ve musluk modelleri, banyolarının çehresini değiştirmek isteyen kişiler için zengin ve farklı seçenekler sunuyor. Batarya modelleri arasında evye bataryası, küvet bataryası, duş bataryası, lavabo bataryası ve ankastre banyo bataryası alternatifleri bulunuyor. Osmanlı musluğu, pisuar musluğu, çamaşır musluğu, taharet musluğu, kısa musluk, uzun musluk ve ara musluk modelleri, banyo tasarımında değişikliğe gitmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurduğu aksesuarlar oluyor. El duşu, taharet sistemleri, fotoselli WC boşaltma sistemi, sıcak-soğuk ayarlayıcısı gibi sistemler, genel olarak banyoları modernleştirmek amacıyla tercih ediliyor. Duş bağlantı borusu, su çıkış borusu, valf, stop valf, su çıkış gagası ve ankastre su çıkış gagası gibi malzemeler ise banyo aksesuarlarının monte edilmesinde kullanılıyor.

Su armatürü, musluk, banyo aksesuarları ve duş sistemi ürün grupları içerisinde yer alan her ürün için farklı fiyatlar söz konusu oluyor. Ürünlerin fiyatları, modelden modele değişkenlik gösteriyor. Markanın ürün gruplarında farklı fiyat aralıklarında her bütçeye uygun modeller yer alıyor. Böylelikle kişi, bütçesi ve zevkleri doğrultusunda banyosuna küçük dokunuşlar yapma ya da tüm detayları baştan aşağıya değiştirme şansına sahip bulunuyor. Markanın ürünlerini kullanmış olan kullanıcıların yorumları, banyolarının yenilendiği ve son derece modernleştiği yönünde oluyor. Birbirleriyle uyumlu ürün modelleri tercih edilerek banyolar, belli temalara göre tasarlanabiliyor. Kullanıcılar, farklı tipte banyo aksesuarları tercih ederek ortaya kişiye özel ve özgün banyo tasarımları çıkarma olanağına da sahip bulunuyor. Penta Grup ürünleri, sağlam yapılarıyla uzun süreli kullanım sağlarken banyoların yenilenmesine ve güzelleşmesine de yardımcı oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Penta

273 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön