Görüntü teknolojileri alanında ortaya koyduğu ürünlerle sektöre yön veren markalardan biri kabul edilen Philips, bilgisayar kullanıcılarının çalışma veya eğlence süreçlerinin en iyi şekilde geçirebilmelerini sağlayan monitör modelleriyle de beğeni topluyor. LED aydınlatmalı ürünler, TN veya IPS panelden destek alırken dijital içeriklerin eksiksiz görüntülenebilmesine olanak tanıyor. Ekran genişlikleri 17 inçten başlayıp 40 inç ve üstüne kadar uzanan Philips monitör çeşitleri, gerek bağlantı noktalarıyla gerekse işlevsel özellikleriyle modern kullanım senaryolarına uyumluluk gösteriyor.

Philips Monitör Çeşitleri

Ofis ortamında çalışma verimliliğinin arttırılabilmesine destek olan Philips monitör çeşitleri, ekran parlaklık oranlarının yanı sıra, SoftBlue teknolojileri sayesinde ekranın oluşturduğu mavi ışıkları asgari düzeye indirerek gözlerin monitörden dolayı rahatsızlık yaşamasını engelliyor. Full HD (1920x1080 piksel) çözünürlüğündeki ofis monitörlerinin ekran genişlikleri, 21.5 ila 23.8 inç arasında değişiyor. Yatay ve dikey düzlemde farklı açılardan rahatlıkla görüntülenebilen IPS panelli modeller, aynı zamanda renk doğruluğu konusunda hassas olanların da beklentilerine yanıt veriyor. SmartImage gibi teknolojilerle desteklenen Philips monitör çeşitleri, titreşimsiz (FlickerFree) görüntüler oluşturmasıyla da tercih ediliyor. Seçilen modele göre döndürülebilen, yükseklik ve ön-arka eğimi değiştirilebilen aygıtlar, monitörün konumlandırıldığı alanın da en etkili şekilde değerlendirilebilmesine olanak tanıyor. Okuma modu, stereo dahili hoparlör gibi ekstralarla zenginleştirilebilen ürünler, üst düzey görüntü kalitesinin elde edilebilmesi amacıyla yeni nesil görüntü bağlantı noktalarından bir tanesi olan DisplayPort’u destekliyor. İş yeri ve evlerde kullanılabilen Philips monitör çeşitleri, düşük güç tüketimleri sayesinde enerji tasarrufuna önem veren teknoloji meraklılarının ve profesyonellerin gereksinimlerini karşılıyor.

SmartResponse teknolojisiyle 1 milisaniye tepki süresine kavuşan oyuncu monitörleri ise hareketli görüntülerin, kullanıcılar tarafından anbean görüntülenebilmesine zemin hazırlıyor. Kavisli veya düz formda üretilen oyuncu monitörleri, film ve oyun süreçlerinin keyifle geçirilmesine imkan tanırken, ekran kartı üreticilerinin FreeSync ve G-SYNC gibi dikey senkronizasyon çözümlerini de donanımsal olarak destekliyor. Bu sayede, yüksek donanım konfigürasyonlu bilgisayarlarda yaşanabilen görüntü yırtılma etkileri ortadan kaldırılırken, oyuncuların yüksek kare-saniye oranlarında ve akıcı biçimde oyun oynayabilmeleri temin ediliyor. 144 Hz düzeyine ulaşan ekran yenileme hızları, özellikle yarış ve FPS gibi oyun türleriyle zaman geçiren teknoloji meraklılarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Bunların yanında, giriş gecikmesi olarak nitelendirilen Input Lag sorunu da ilgili teknolojiler aracılığıyla ortadan kaldırılıyor.

Philips Monitör Fiyatları

Edindiği monitörün ergonomisini ön planda tutan kullanıcıları memnun eden Philips monitör çeşitleri, teknik olanaklarını da ergonomiye entegre ederek profesyonellerin çalışmalarını daha kısa sürede tamamlamalarına fırsat tanıyor. Geniş ekranlı ürünler, aynı anda birden fazla görüntünün oluşturabilirken üzerlerinde bulunan USB girişleriyle, yaşanabilecek muhtemel kablo karmaşalarını da en başından engelliyor. Enerji verimliliği ve düşük güç tüketimi konusunda da iddialı olan aygıtların bazıları, PowerSensor mekanizmasıyla dikkat çekiyor. Karşısında bir kullanıcı olup olmadığını sensörleri vasıtasıyla algılayan modeller, kullanıcı monitör karşısından ayrıldığı andan itibaren enerji tüketimini %80 civarında azaltabiliyor. Ayrıca monitörlerin Stand-By konumunda düşük düzeyde de olsa tükettiği enerjiyi tamamen kesmeyi hedefleyenlerin de tercih edebilecekleri ürünler, sahip oldukları kapatma düğmeleriyle AC güç bağlantısını kesebiliyor.

Teknik özellikleri ve Philips’e özgü teknolojileriyle yeni bir monitör edinmek isteyen kullanıcıların alışveriş listelerine girmeye hak kazanan monitörler, beraberlerinde getirdikleri özelliklere bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Bu bağldam Philips monitör fiyatları, aygıtın; ekran genişliği, çözünürlüğü, panel yapısı, ergonomik özellikleri ve kullanım alanı gibi konulara göre değişiklik arz ediyor. Görüntü teknolojileri alanındaki uzmanlığını, ürettiği her monitöre yansıtan Philips, her bütçeye hitap eden geniş ürün gamı sayesinde en çok konuşulan markalardan biri olmayı sürdürüyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Philips Monitör Fiyatları

.
Marka
Led Monitörler
IPS Monitörler
1 ms
4 ms
5 ms
10 ms
9 ms
2560 x 1440
3840 x 2160
1920 x 1080
3440 x 1440
2560 x 1080
1366 x 768
1280 x 1024
1400 x 1050
1600 x 900
1680 x 1050
144 Hz
75 Hz
100 Hz
60 Hz
160 Hz
85 Hz
27 inç
24 inç
31,5 inç
34 inç
23,8 inç
21,5 inç
28 inç
14 inç
18,5 inç
19,5 inç
22 inç
Yok
FreeSync
Adaptive
GSync
FreeSync 2
FreeSync Premium
Var
1
IPS
VA
TFT-LCD
TN
MVA
Var
Yok
Yok
Var
.
Tepki Süresi
Toplam 24 / 67 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/philips