‌Philips Avent biberon ısıtıcı, çok meşgul olduğunuz günlerde bebeğinizin sütünü ve mamasını hazırlamak için kullanabileceğiniz fonksiyonel bir üründür. Hızlı ve sağlıklı ısıtma için tasarlanan ısıtıcı ile sütünüzü sadece üç dakikada ısıtabilirsiniz. Philips Avent biberon ısıtıcı fiyatları erişilebilir fiyatlarla satışa sunulur. Diğer ısıtma yöntemleri ve güvenirliği göz önünde bulundurulduğunda yüksek fiyat / performans dengesine sahiptir.

Philips Avent Biberon Isıtıcı Öne Çıkan Özellikler

 • En hızlı elektrikli biberon ısıtıcıdır.
 • Sütü hızlı ve eşit derecede ısıtır.
 • Hassas buz çözme ayarına sahiptir.
 • 150 ‌ml sütü yalnızca 3 dakikada ısıtır.
 • Bebek maması ısıtmak için de kullanılır

Hem Süt Hem de Mama İçin Isıtma Fonksiyonu

Philips Avent biberon ısıtıcı, ısınma esnasında sütü sürekli karıştırarak sütün eşit derecede ve hızlı bir şekilde ısınmasını sağlar. Dengeli ısı transferi sayesinde sütünüzün besin değerini korur. Biberon ısıtıcıyı süt dışında mama ısıtmak için de kullanabilirsiniz. ‌Philips ‌Avent ısıtıcılar, ‌Avent serisi biberonlar ve süt saklama kapları ile uyumludur. Biberonlarınızı ve bebek maması kaplarınızı kolayca ısıtmak için ısıtıcıyı kullanabilirsiniz.

Biberonlar İçin Hassas Buz Çözme Ayarı

Kolay kullanıma sahip ‌Philips ‌Avent biberon ısıtıcı, dondurulmuş sütleri çözmek için pratik bir buz çözücü ayarına sahiptir. Bebek beslenmesi için özel olarak tasarlanan üründe hazırlanan sütler ve mamalar, mikrodalga fırında buz çözmeye kıyasla daha güvenlidir. Su ile buz çözme ile kıyaslandığında kullanımı daha kolaydır. Buz çözme ayarını seçerek donmuş süt ya da mamayı zahmetsiz bir şekilde sıvı hale getirebilirsiniz.

Pratik ve Zahmetsiz Kullanım

Biberon ısıtıcıyı çalıştırmak için düğmeyi çevirmeniz ve istediğiniz ısıtma ayarını seçmeniz yeterlidir. Faydalı bir ısıtma tablosu ile birlikte gelen ısıtıcıyı kullanmak için tablodan faydalanabilirsiniz. Bu sayede ısıtma işleminin süresi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Biberon ısıtıcıyı sütünüzü sıcak tutmak için de kullanabilirsiniz. Süt veya bebek mamasını düşük hızla ısıtabilir ve daha sonra doğru ısıda tutulmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu an kullanıma hazır olarak bekletebilirsiniz.

Bebeğinizi Sizin Gibi Korur

Philips biberon ısıtıcıları ve sterilizatörler mikropların % 99,9'unu yok eder. Hızlı ve kullanışlıdır. Kompakt tasarımı ile yerden tasarruf sağlar. Philips Avent elektrikli buharlı sterilizatör çeşitleri biberon ve süt kaplarını hijyenik hale getirmeyi kolaylaştırır. Ayarlanabilir boyu ile mutfakta çok az yer kaplar. Bebeğinizin en sık kullandığı beslenme ürünleri için yeterli alana sahiptir. Kullanışlı ve etkili sterilizasyon sağlayan ürün esnek ve kolay kullanım avantajına sahiptir. 6 Philips Avent biberonu alabilecek kapasiteye sahiptir. Ayarlanabilir 3'ü 1 arada modüler tasarımı ile biberonları ve aksesuarları esnek bir şekilde yerleştirebilmenizi ve kolaylıkla düzenlemenizi sağlar. Doğal buharlı sterilizasyon teknolojisi ile bebeğinizin sağlığını tehdit eden mikropların % 99,9'unu yok eder. Kapak açılmadığı sürece ürünün içerisinde yer alan biberonlar, süt kapları ve göğüs pompaları gibi aksesuarları 24 saat süreyle steril tutar.

Biberon Isıtıcı Kullanmanın Faydaları

 • Biberon ısıtıcı kullanmak, süt ısıtmanın en kolay ve güvenli yönetimidir.
 • Biberon ısıtıcı sütü eşit biçimde çözdürmenize veya ısıtmanıza olanak tanır. Hassas ısıtma ile sütün kalitesini korur.
 • Dondurulmuş süt ve mama biberon ısıtıcıda güvenle çözdürülebilir.
 • Bebeğinizin ağzını yakabilecek eşit olmayan sıcak noktalar oluşturabildiğinden mikrodalga kullanımı önerilmez.
 • Bununla birlikte çözdürülen sütün tekrar dondurulmaması gerekir.

Bunları Bilmenizde Fayda Var

 • Anne sütü sterilizasyonu yapılmış ve hava teması olamayan bir kapta, sabit sıcaklıkta ve serin ortam koşullarında saklandığında oldukça dayanıklıdır.
 • Anne sütü buzdolabında, 4°C veya altı sıcaklıkta en fazla 5 gün; dondurucuda en fazla 2 ila 6 hafta ve oda sıcaklığında en fazla 4 saat süreyle saklanabilir.
 • Anne sütünün bozulmaması için sabit bir sıcaklıkta tutulması gerekir.
 • Anne sütünü içirmek için en iyi sıcaklık vücut ve oda sıcaklığı arasında ortalama bir noktadır.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Philips Avent Biberon Isıtıcı Fiyatları

1 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Philips Avent Biberon Isıtıcılar
  2. Chicco Biberon Isıtıcılar
  3. Weewell Biberon Isıtıcılar
  4. Mamajoo Biberon Isıtıcılar
  5. Bebedor Biberon Isıtıcılar
  6. 59S Biberon Isıtıcılar
  7. Beurer Biberon Isıtıcılar
  8. Nuk Biberon Isıtıcılar
  9. Tommee Tippee Biberon Isıtıcılar
  10. Baby Brezza Biberon Isıtıcılar
  11. Dr.Browns Biberon Isıtıcılar
  12. Spectra Biberon Isıtıcılar
  13. Tefal Biberon Isıtıcılar
  14. Xiaomi Biberon Isıtıcılar
  15. Arzum Biberon Isıtıcılar
  16. Arçelik Biberon Isıtıcılar
  17. Babyx Biberon Isıtıcılar
  18. Beaba Biberon Isıtıcılar
  19. Dunhome Biberon Isıtıcılar
  20. Gmair Biberon Isıtıcılar
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Tipi
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Philips Avent

Biberon Isıtıcı ve Sterilizatör Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483639/60002072/301166/philipsavent
Başa dön