Çocuk giyiminin en önemli unsurlarından biri olan ayakkabıda kaliteli ürünleri ile önde gelen bir marka olan Pinokyo, anne ve babaların gönül rahatlığıyla seçtiği farklı çeşitler sunuyor. Zengin ürün yelpazesi içerisinde hemen hemen her beklentiye uygun, her zevke hitap eden çocuk ayakkabısı modelleri bulunuyor. Pinokyo çocuk ayakkabıları, bebeklik çağından ergenlik çağına kadar hızla gelişen her yaştaki çocuk için uygun, sağlıklı, nitelikli ürünleriyle dikkat çekiyor. Genel sağlıkta ve beden gelişiminde çok önemli payı olan ayak sağlığı, özellikle çocukluk ve ergenlik çağlarında daha fazla özen gerektiriyor. Bu konuda sorumlu davranan ve ayak sağlığını ön planda tutan Pinokyo; rahat, kullanışlı ve uzun süre kullanılabilen ürünlerle adını bütünleştiriyor.

Pinokyo markalı ayakkabı modelleri, farklı ihtiyaçlara, değişen beklentilere yönelik olarak çok zengin bir çeşitliliği barındırıyor. Modeller arasında farklı yaş gruplarındaki miniklerin farklı mevsimlerde giyebilecekleri seçenekler bulunuyor. Ayrıca, tarz açısından da değişik tercihlere uygun modeller, anne ve babalarla birlikte çocukların beğenisine sesleniyor. Hem kız hem erkek çocuklar için seçenekler bulunan Pinokyo modelleri arasında üç dört yaşlarındaki çocuklara uygun ayakkabılar bulunurken on ya da on bir yaşlarındaki çocuklara uygun numaralarda da ayakkabılar yer alıyor. Çocukların kemik gelişimleri devam ederken, ileride çeşitli problemlere yol açmamak adına Pinokyo ayakkabılar, ergonomik yapıdaki tasarımları önemsiyor. Ürünlerin üretim malzemelerinden başlayarak, kalıp ve biçkilerde sağlık standartları önemle gözetiliyor. Farklı yaş ve ayak numaralarına göre üretilen kalıplarda ayak ergonomisi ile tam uyum sağlanması, modelin ayağı rahat ettirmesi, ön planda tutuluyor. Sağlıklı ve kaliteli deriler ise çocuk ayaklarının nefes almasını, terlememesini sağlıyor. Ayağın şeklini kolayca alan, ayak tabanının biçimi ile uyumlanan, parmakları baskılamayan ve ayağı vurmayan Pinokyo ürünleri, miniklerin ayak gelişimlerini sağlıklı sürdürmelerini kolaylaştırıyor.

Pinokyo ayakkabı modelleri, farklı yaş gruplarından çocuklara hitap eden spor tarzdaki ürünleri ile de beğeni topluyor. Çocuklar, spor modelleri gündelik yaşamda olduğu kadar okul hayatlarında, sportif aktivitelerde, oyun parklarında, sokakta ya da beden eğitimi derslerinde de kullanabiliyor. Yine sportif çizgilerde üretilen, ancak, daha soğuk havalarda da giyilebilen bot ve ayakkabılar ise çocukların yaşlarına uygun dinamik giyimi kış aylarında da sürdürebilmelerini sağlıyor. Pinokyo bot çeşitleri, ayağı bilekle beraber kavrayarak dış etkenlerden ve soğuktan özenle koruyor. Botların yanı sıra yüksek konçlu bot ve çizme tarzındaki modeller de çokça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Özellikle soğuk dönemlerde çocuklarının sağlığını korumak isteyen anne babalar, ayakları sıcak tutan, yağmur ve kar suyu geçirmeyen ürünleri çocukları için daha fazla tercih ediyor. Okul çağındaki çocuklar içinse düz ve konforlu modeller, okul ortamında rahatlık sağlıyor. Pinokyo ayakkabı modelleri, yumuşacık iç kısımları, yumuşak derileri, usta biçkileri ve rahat yapıları ile olduğu kadar şık tasarımları ile de dikkat çekiyor. Çocukların zevkli dünyalarına hitap etmek üzere özenle tasarlanan modeller, sportif tarzda da klasik modellerde de şık çizgiler ve renkler taşıyor. Siyahtan bordoya klasik renklerin kullanıldığı modellerin yanı sıra mavili, beyazlı ya da sarılı modeller de Pinokyo çeşitlerinde bulunabiliyor.

Pinokyo ayakkabılar, kaliteli malzeme ve dikişleri sayesinde sağlam ve dayanıklı bir yapı gösteriyor. Modeller, uzun kullanım ömürleri sayesinde ailelere kolaylık getiriyor. Çocukların çok kolay yıpratıp eskittikleri ayakkabı konusunda dayanıklılık önem kazandığı için Pinokyo ayakkabı çeşitleri, aynı zamanda tasarruf da sağlıyor. Aylarca hatta yıllarca aynı kalite ve sağlıklı nitelikle kullanılabilen Pinokyolar, çocuğun ayak numarası büyüyene kadar ona eşlik ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pinokyo

88 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Sepette Kampanyalı Ürünler
 6. Cinsiyet
 7. Beden A-Z
 8. Renk
 9. Satıcı A-Z
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön