Evraklarınızı güvenle saklamanız ve yıpranmalarını önlemeniz için tasarlanmış Plastik klasörler, çok yönlü kullanım avantajları sağlar. Plastik materyal kullanarak tasarlanmış klasörler, farklı renk seçenekleri ile sunulur. Birbirinden farklı konulara dair evrakları kolaylıkla tasnif etmenize imkan veren tasarımıyla kullanımda büyük kolaylık sağlanır. Belgelerinizin üzerinde oluşabilecek yıpranma ve yırtılmalar, plastik klasör modelleri sayesinde büyük ölçüde engellenir. Sert ve mukavemetli bir materyal olan plastik, ürüne dik duruş ve bükülmeme özelliği kazandırır. Bu sayede katlanmasını ve yıpranmasını istemediğiniz evraklarınız, uzun yıllar ilk günkü formunu korumayı başarır. 

Plastik Klasör Modelleri Nelerdir?

Renkleri ile raflarınızda şık bir görsellik sunan plastik klasör modelleri, dar ve kalın çeşitleri ile farklı kullanım tercihleriniz için tasarlanır. Dar klasör modelleri, evrak sirkülasyonunun az olduğu konularda, yerden tasarruf sağlamanıza katkı sunan bir dosyalama alanı oluşturur. Çok sayıda evrak ve telli dosyayı tek bir dosya içinde saklamanıza imkan veren kalın plastik klasör çeşitleri, evrakları konularına göre sınıflandırmanızda büyük kolaylık sağlar. Yarım klasör modelleri, A5 formatında tasarlanmış kağıt ve makbuzların saklanması için uygunluk gösterir. Kalın mukavva kartonundan tasarlanmış klasör modelleri de bu kategoride yer alan çeşitlerden biridir. Kalın mukavva klasörler, tıpkı Plastik Klasörler seçkisindeki ürünler gibi; kalın, dar ve yarım klasör şeklinde üretilmiştir. Evraklarınıza sık sık ulaşmanız gereken durumlar için tercih edebileceğiniz plastik kutu klasör modelleri de işlevsel bir ürün olma niteliği taşır. Farklı renklerde tasarlanan kutu klasör çeşitleri, A4 ve A5 boyutlarındaki kağıtların saklanması için elverişli saklama alanları sunar. 

Plastik Klasör Nasıl Kullanılır?

Saklamak ve tasnif etmek istediğiniz belgelerinizi, dilerseniz önce telli ya da şeffaf dosya içerisinde ya da doğrudan klasöre sabitleyerek koruma altına alabilirsiniz. Plastik klasörlerin içinde bulunan metal düzenek sayesinde klasörün içine yerleştirdiğiniz evraklar sabit bir biçimde kalarak kayma tehlikesi olmadan muhafaza edilir. Plastik klasörler sert bir materyalden tasarlandıkları için, dolap ve raflarınızda bükülme sorunu olmadan dik olarak durabilir. Görsel olarak muntazam bir görünüme sebebiyet veren bu özellik, aynı zamanda klasör içindeki evrakların da klasörden düşerek kaybolmasını önler.

Klasörlerin orta bölümünde yer alan klips, evrakların takılması öncesinde yerinden çıkarılır. Evrakların klasör içine yerleştirilme işlemi bitirildikten sonra, klips yeniden evrakların üzerine gelecek şekilde mekanizmaya yerleştirilir ve sabitlenir. Evrakları incelemek ve yerinden çıkarmak için, her defasında yeniden aynı işlem uygulanır. Tüm plastik klasör modellerinin sırt bölümünde bulunan etiketlerin üzerine, içerisinde bulunan belgelerin konuları ve sınıflandırması hakkında bilgiler yazabilir, sonrasında evraklarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Klasörlerin sırt bölümünde ve alt bölümde konumlandırılan yuvarlak tutma delikleri sayesinde en üst raflardaki klasörleri bile düşürmeden kolaylıkla yerinden çıkarabilirsiniz. 

Plastik Klasör Fiyatları Nasıldır?

Farklı markaların tasarımı olan klasör çeşitlerini, tekli ya da çoklu ambalajlar halinde satın alabilirsiniz. Ürünlerin plastik ya da karton tasarımlı modelleri, özelliklerine göre farklı seçeneklerle fiyatlandırılır. Kız çocukları için tasarlanmış ve üzerinde sevimli karikatüristik figürler bulunan klasör çeşitleri, okula giderken yanlarına almak istedikleri defter, kitap ve kalemlik gibi materyallerin bir arada tutulmasını ve kolayca taşınmasını sağlar. Stant olarak düşünülmüş fiber-glass stand ve broşürlükler de Plastik klasörler kategorisinde yer alan ayrıcalıklı ürünler arasındadır. Ofisinizde ya da çalışma masanızın üzerinde konumlandırabileceğiniz dosya rafları ile evraklarınızı kolayca elinizin altında bulundurabilirsiniz. Çeşitli renk kombinasyonları yaparak kullanabileceğiniz dosya rafları ile masanızın üzerinde şık ve dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz. Plastik klasörler, yüksek kalite standartlarına sahip tasarımları ve ulaşılabilir fiyat dengesiyle kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Plastik Klasörler

Leitz
Esselte
Bigpoint
Noki
Elba
Kraf
Cassa
Vkf Renzel
Tigra
Bsithalat
Velte
Busquets
Ofis
Marla
Bigpoit
Alemdar
Manu
Temat
Faber-Castell
Önder
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 737 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15072