Klavyeler sahip oldukları özellikleriyle bilgisayar kullanımını büyük ölçüde pratikleştirebiliyor ve kullanıcılara daha iyi bir deneyim sağlayabiliyor. Giriş seviyesinden ileri seviyeye kadar birçok klavye modeli bulunuyor ve bu modeller kullanıcı tercihleri etrafında şekilleniyor. Oyun ve oyuncu kitlesinin genişlemesi sonucunda üretici markaların birçoğu bütün dikkatlerini ileri seviye klavyelere veriyor. Ancak kullanıcıların önemli bir kısmı bu klavyeleri kullanmayı tercih etmiyor ya da bütçe açısından olumlu bulmuyor. Platoon, ürettiği giriş, orta segment klavye modelleriyle özellikle ofis kullanıcılarına ve bilgisayarını günlük olarak kullanan kişilere hitap ediyor.

Platoon Klavye Fiyatları ve Modelleri Tüm Kullanıcılara Hitap Ediyor

Platoon, üretim yelpazesini geniş tutarak tüm kullanıcılara hitap etmeyi amaçlıyor. Özellikle giriş ve orta segment klavye modellerinde çeşitlilik sağlayan Platoon, hem klavyelerin özellikleri hem de stilleri itibarıyla kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanıyor. İster bilgisayarınızı günlük işleriniz için kullanın, ister ofis ortamında kullanın isterseniz de oyun oynayın; mutlaka kullanım alışkanlıklarınıza uygun olarak tasarlanmış bir Platoon klavye modeli bulunuyor. Bu klavye modelleri sahip oldukları özellikleri ve stilleri itibarıyla kendi içlerinde de dallanıyor ve budaklanıyor. Dilerseniz her ortama uyum sağlayan klasik siyah stilde bir klavye modelini tercih edebilir, dilerseniz de etkili renkler ile kendini göz önüne çıkaran farklı modelleri tercih edebilirsiniz.

Platoon Klavye Modelleri Kullanıcılara Etkili Bir Kullanım Sunuyor

Klavyeler sahip oldukları özelliklerle bilgisayar deneyimini büyük ölçüde etkileyebiliyor. Platoon, ürettiği klavye modellerinde çeşitli fonksiyonlara yer vererek kullanıcılara etkili çözümler sağlayan ürünlere imza atıyor. Platoon tarafından üretilen klavye modelleri ve bu klavyelerin sahip olduğu başlıca özellikler şunlardır:

 • Ergonomik Tuş Dizilimi: Yazma hızını ve doğru yazma oranını en çok etkileyen husus, klavyelerin tuş dizilimi oluyor. Platoon, ürettiği klavyelerde en kullanıcı dostu dizilimlere yer veriyor. Tuşların arasındaki mesafe, tuşların yapıları, kontrol tuşlarının konumları ve tuş hassasiyetleri ince detaylarla oluşturuluyor ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek üzere klavyelere ekleniyor. Böylece kullanıcıların hem klavye üzerindeki hakimiyetleri artıyor hem de bu ürünleri daha rahat bir şekilde kullanabiliyorlar.
 • Tak Çalıştır USB: Platoon, ürettiği tüm klavye modellerinde tak çalıştır tipi bağlantıya yer veriyor. Bu bağlantı, klavyelerin herhangi bir kurulum gerekmeksizin yalnızca bağlantı kablosuyla çalışabilmesini sağlıyor.
 • Multimedya Tuşları: Günlük bilgisayar kullanımında özellikle ses ayarları konusunda büyük pratiklik sağlayan multimedya tuşları, Platoon klavyelerde de kendilerine yer buluyor. Modellerin üzerinde bulunan bu tuşlar ile ses artırma ve azaltma gibi işlemleri oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Oyuncu Modeli: Platoon, ürettiği oyuncu klavyeleriyle kullanıcılara uygun fiyatlı seçenekler sunuyor. Bu modeller tamamen oyuncuların kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçları doğrultusunda şekilleniyor. Mekanik tuş dizilimi klavye maliyetini artırdığından, Platoon bu modellerde mekanik tuş dizilimine yer vermiyor. Ancak bazı özelleştirmeler sayesinde klasik tuş dizilimleri de mekanik klavyelerin oluşturduğu hissiyatı kullanıcıya sağlayabiliyor. Bazı modellerde makro tuşlara da yer veriliyor.
 • Numerik Klavye Modeli: Özellikle işletmelerin ve ofis çalışanlarının ihtiyaç duyduğu numerik klavye modelleri, Platoon tarafından uygun fiyat seçenekleriyle kullanıcılara sunuluyor. Numerik klavyeler kablosuz olarak üretiliyor ve fiyatları muadillerine oranla çok daha bütçe dostu oluyor.
 • LED Aydınlatmalar: Platoon tarafından üretilen oyuncu klavyelerinin birçoğunda LED aydınlatmalar kullanılıyor. Her ne kadar bu renkler özelleştirilemiyor olsa da klavyelerde estetik bir görünüm yaratıyor. LED aydınlatmalar genellikle tek bir renge ya da gök kuşağı renklerine sahip oluyor.

Sizler de yüksek kaliteye ve işlevselliğe sahip klavye modellerine uygun fiyat seçenekleriyle sahip olmak isterseniz Platoon’u tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Platoon Klavye Fiyatları ve Modelleri

15 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
  1. Kablosuz
  2. Kablolu
 4. Klavye Tipi
  1. Standart
 5. Markalar A-Z
  1. Platoon Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Razer Klavyeler
  4. Rampage Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Everest Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. MF Product Klavyeler
  9. Motospeed Klavyeler
  10. Asus Klavyeler
  11. Redragon Klavyeler
  12. A4Tech Klavyeler
  13. HP Klavyeler
  14. SW Future Klavyeler
  15. Rush Klavyeler
  16. Gamepower Klavyeler
  17. PolyGold Klavyeler
  18. Trust Klavyeler
  19. Inca Klavyeler
  20. Packard Bell Klavyeler
  21. Frisby Klavyeler
  22. Concord Klavyeler
  23. Philips Klavyeler
  24. Dell Klavyeler
  25. GameBooster Klavyeler
  26. SteelSeries Klavyeler
  27. Ajazz Klavyeler
  28. Apple Klavyeler
  29. Bloody Klavyeler
  30. Magic-Refiner Klavyeler
  31. Microsoft Klavyeler
  32. Turbox Klavyeler
  33. Corsair Klavyeler
  34. Dexim Klavyeler
  35. Trilogic Klavyeler
  36. Cooler Master Klavyeler
  37. Delux Klavyeler
  38. HXSJ Klavyeler
  39. Hiper Klavyeler
  40. Lenovo Klavyeler
  41. Piranha Klavyeler
  42. Raynox Klavyeler
  43. Xtrike Me Klavyeler
  44. AOC Klavyeler
  45. Addison Klavyeler
  46. GAMEMAX Klavyeler
  47. GOMAX Klavyeler
  48. Gamenote Klavyeler
  49. HyperX Klavyeler
  50. Hytech Klavyeler
 6. Dili
  1. Türkçe Q
  2. İngilizce Q
 7. Kullanım Amacı
 8. Nümerik Tuşlar
 9. RGB
 10. Renk
 11. Aydınlatma
 12. Bilek Desteği
 13. Touchpad
 14. Multimedya Tuşları
 15. Fonksiyon Tuşları
 16. Fırsat Ürünleri
 17. Satıcı A-Z
 • Marka Platoon
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/51/platoon
Başa dön