Geliştirdiği medikal sağlık ürünleri ile dikkat çeken PLUSMED, farklı ihtiyaçlarınız için sunduğu pratik ve güvenli çözümlerle hayatınıza ekstra konfor kazandırır. Hastanelerde ve özel yaşamda kullanılabilecek olan birçok medikal araç üreten marka, kadın ve erkeklerin yanı sıra çocukların da çeşitli sorunlarına çözüm üreten araçlar geliştirir. Aynı zamanda yaşlılar için de yardımcı ekipmanlar tasarlayan PLUSMED ile ileri yaşlara sahip kişilerin rahatlığını koruyabilirsiniz. Yürümekte güçlük çeken kişiler için geliştirilmiş olan tekerlekli sandalye modellerinden yararlanarak farklı ağırlıklara sahip kişileri rahatça taşıyabilirsiniz. Oturma alanının geniş şekilde tasarlandığı tekerlekli sandalyeler, farklı kilolara sahip kişileri taşıyabilmeniz için size kolaylık sağlar. Geniş ve ince tekerlekleri ile kolayca yönlendirebileceğiniz bu araçlar, ergonomik özellikleri ile de size verimli bir kullanım yaşatır. Kullanışlı tutacak noktalarını rahatça kavrayarak tekerlekli sandalyeleri yönlendirebilirsiniz. Sırt dayama bölümünün yarattığı konforla da dikkat çeken bu ürünler, kullanıcılarının konforunu üst düzeyde tutar. Ayaklık bölümünün konumu değiştirilebilen tekerlekli sandalyeleri, taşıdığınız kişinin bacaklarının uzunluğuna göre pratik bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Katlanabilir tekerlekli sandalyeler size alan kullanımı konusunda konfor kazandırmayı başarır.

PLUSMED Medikal Ürünler ile Sağlığınızı Koruyun

Sağlık görevlilerinin verimli bir şekilde kullanabileceği steteskop modelleri geliştiren PLUSMED, hastaların ciğerlerini dinleyebilmeniz için size yardımcı olur. Kulak anatomisine uygun olan duy noktaları sayesinde steteskopları hassas bir şekilde kullanabilirsiniz. Paslanma ve kırılma gibi sorunlara karşı da dayanıklılık gösteren bu ürünler, uzun ömürlü şekilde yararlanabilmeniz için uygundur. Soğuk ve sıcak kompres ürünleri de geliştiren PLUSMED, yaralı kişilere müdahale ederken size yardımcı olur. Evinizdeki ilk yardım çantasında da yer verebileceğiniz kompresler, yara almış bölgelere hemen müdahale ederek acıyı ve hasarı azaltabilmenize yardımcı olur. Kol ve bacak gibi bölgelerde darbe sonucu oluşabilecek ödemleri önlemek ve rahatlık sağlamak için PLUSMED kompres çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Sağlıkçıların yanı sıra hasta kişilerin de rahatça kullanabileceği tansiyon aletleri de üreten marka, sağlığınızı yakından takip edebilmeniz için size destek olur. Hızlı bir şekilde ölçüm yapan tansiyon aletleri, saniyeler içerisinde tansiyon seviyenizi öğrenebilmenize olanak tanır. Hassas ölçüm yaparak kullanıcılarını bilgilendiren tansiyon aletlerinin ekranı son derece geniş ve okunaklı şekilde tasarlanmıştır.

Kullanıcı Dostu PLUSMED Sağlık Ürünleri

Dijital ekran özelliğine sahip termometre çeşitleri üreten PLUSMED, sıcaklık ölçümünü kolayca yapabilmenizi sağlar. Böylece, hasta kişilere sunacağınız yiyeceklerin ve içeceklerin doktorunuzun tavsiye ettiği sıcaklık düzeyinde olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. İnce ve uzun şekilde üretilmiş olan termometreler, dar alanlara rahatça ulaşarak sizin için gerekli ölçüm işlemlerini gerçekleştirir. Hem hasta kişiler için hem de sağlıklı kişiler için ideal olan kullanışlı ürünlere de PLUSMED güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerden olan havalı yatak modelleri, evinizde misafirleriniz için yeterli sayıda yatağa sahip olmadığınızda sizin için ekstra opsiyon yaratır. Kamp yaparken de kullanabileceğiniz havalı yataklar sayesinde keyifli bir şekilde dinlenebilirsiniz. Yırtılma ve delinme gibi sorunlara karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan bu yataklar, ergonomik yüzeyleri ile size destek olur. Havalı yataklar kolayca şişirilip söndürülebilmesi, kullanım esnasında oldukça kojforlu bir deneyim yaşayabilmenizi sağlar. Havasını söndürdükten sonra rahatça katlayarak toplayabileceğiniz bu yataklar, az alan kaplayan yapıları ile size avantaj kazandırır. Pompa aparatı ile beraber üretilmiş olan havalı yatakları çok kısa bir sürede kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Şişirme esnasında basıncı pompa üzerinden takip edebilirsiniz.

PLUSMED Ölçüm Cihazları ile Doğru Verilere Çabucak Ulaşın

Kablosuz şekilde, pille çalışarak ölçüm yapabilen cihazlar sayesinde hızlı ve pratik bir biçimde sağlığınızla ilgili verilere ulaşabilirsiniz. Oksimetre modelleri geliştiren PLUSMED sayesinde, oksijen seviyesi ölçümü işlemlerini sadece birkaç saniyede tamamlayabilirsiniz. Koldan ölçüm yapabilen tansiyon aleti ürünleri ile tansiyon düzeyinizi düzenli olarak takip edip not alabilirsiniz. Şeker seviyesini ölçen cihazlar da geliştiren marka, kanınızdaki şeker oranını çok kısa bir sürede öğrenerek durumunuzu takip edebilmenizi sağlar. Koruyuculuk yaratan ürünlere de seçkisinde yer vererek kullanıcılarını memnun etmeyi başaran PLUSMED, farklı gereksinimleriniz için akılcı çözümler sunar. Bu çözümler arasında yer alan kulak tıkacı modelleri, sesli ortamlarda çalışan kişilerin kulaklarını koruma altına alır. Yüksek desibelli seslere maruz kalmamak ve kulak sağlığınızı daha iyi şekilde korumak için kulak tıkaçları ile beraber çalışabilirsiniz. Silikon malzeme ile üretilmiş olan tıkaçlar, kulağınızı tahriş etmeyerek size konforlu bir kullanım yaşatır. İpli kulak tıkaçları, her iki parçayı da kolayca saklayabilmeniz için size yardımcı olur. Tıkaçların sahip oldukları kutular, bu kullanışlı araçları güvenli şekilde muhafaza edebilmenizi sağlar. Girintili yapıları sayesinde de kulak tıkaçları kulaklarınıza rahatça girip çıkar.

Vücudunuza Dair Bilgileri PLUSMED Ölçüm Ürünleri ile Öğrenin

Temassız şekilde ateş ölçümü yapabilen cihazlar geliştiren PLUSMED, salgın dönemlerinde kişilere temas etmeden kullanabileceğiniz cihazlarla size korunaklı bir kullanım deneyimi yaşatır. Ergonomik şekilde tasarlanmış olan bu cihazlar, dijital ekranları üzerinden size karşınızdaki kişinin vücut sıcaklığını sadece birkaç saniyede bildirir. Gövdelerinde yer alan pratik tuşlardan yararlanarak ateş ölçümü yapan cihazları rahatça kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda kilo ölçümü yapabilmenizi sağlayan ürünler de geliştiren PLUSMED, ailenizin pratik bir şekilde tartılabilmesine yardımcı olur. Banyo baskülü modelleri arasından yapacağınız seçimlerle evinizde konforlu bir biçimde kullanabileceğiniz bir tartıya sahip olabilirsiniz. Basküllerin geniş ekranlarından yararlanarak ağırlığınızı ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz. Geniş bir ölçüm aralığına sahip olan tartılar, kullanışlı gövdeleri sayesinde size emniyetli bir kullanım yaşatır. Alt kısımlarında yer alan denge noktaları sayesinde PLUSMED marka baskülleri düz ve kuru alanlarda gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Bebek baskülleri de üreten marka, çocuğunuzun ağırlığını günbegün takip ederek bilgi edinebilmenizi sağlar. Bebek basküllerinin çocuğunuzu içerisine yatırabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş olması, konforlu ve güvenli bir biçimde ölçüm yapabilmenize olanak tanır.

PLUSMED Medikal Araçlar ile Teknolojiden Yararlanın

Birden fazla fonksiyona sahip olan adımsayar modelleri üreten PLUSMED ile, fizik tedavi çalışmaları kapsamında gerçekleştireceğiniz antrenmanlarda ne kadar adım attığınızı anında öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda süre bilgisine de yer veren adımsayarlarla kaç adımı kaç dakikalık bir zaman dilimi içerisinde attığınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Pille çalışan adımsayar modelleri sayesinde enerjiyi uzun süreli şekilde kullanarak spor aktivitelerinize dair verileri rahatça edinebilirsiniz. PLUSMED tarafından üretilen medikal ürünler hastanelerde kullanılabilmeye uygun olan birçok gereci de içerir. Bu gereçlerden olan neşter çeşitleri, ameliyatlarda uzman doktorların hastaları kolayca tedavi edebilmesine yardımcı olur. Sağlık görevlilierinin ve yaşlıların işlerini kolaylaştıran ürünlere de PLUSMED ile sahip olabilirsiniz. Bilekten ölçüm yapabilen dijital tansiyon aletleri, konuşma özelliğini sahip olan modellere yer verir. Böylece, ölçüm değerlerini görsel ve yazılı olarak öğrenebileceğiniz gibi, işitsel olarak da öğrenebilirsiniz. Sporcular için ideal olan çeşitli sağlık araçlarına da marka yardımıyla erişebilirsiniz. Soğutucu sprey modelleri, darbe sonucunda oluşabilecek ağrı ve acıyı minimize etmeye yardımcı olur. Soğutucu spreyler, bacak ve kol gibi noktalarda kolayca uygulanabilir olmaları ile sağlık görevlilerinin işlerini kolaylaştırır. Kapaklı tasarımları sayesinde bu ürünleri sağlık çantanızda kolayca saklayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PLUSMED

42 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Beden
  6. Renk
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön