2006 yılından bu yana aralıksız olarak çalışmalarına devam eden Profil Kitap; değişmeyen çizgisi ve her geçen gün gelişen yayıncılık anlayışı ile Türkiye'nin önemli yayınevlerinden biri olma özelliği gösteriyor. Farklı konu ve tarzlarda kitapları son kalite baskılar ve uygun fiyatlar ile piyasaya sunan Profil Kitap, yayınları ile daha çok okuyan ve daha eğitimli bir toplum hedefi ile çalışıyor. Bu hedefi elini attığı her esere yansıtmayı başaran kuruluş, çalıştığı ünlü ve değerli yazarlar ile de dikkat çekiyor. Güncel roman ve araştırma kitaplarının yanı sıra ağırlıklı olarak eğitim kitapları basan Profil Kitap, aynı zamanda dünya ve Türk klasikleri arasında yer alan pek çok sayıda önemli eseri de okuyucu ile bir araya getiriyor. Edebiyat, siyaset, eğitim, tarih, bilimkurgu, psikoloji ve daha birçok başka alana yayılan geniş yayın yelpazesi ilke her kesimden insanın ilgi alanına hitap edebilecek bir portföy oluşturuyor. 

Eğitimin Altın Kuralları Profil Kitap'ta!

Çocuk eğitimi; pek çok açıdan desteklenmesi gereken oldukça hassas bir alan. Çocukları eğitecek ve onların gelişimlerini destekleyecek yayınların yanı sıra Profil Kitap bünyesinde ebeveynlerin el kitabı haline gelebilecek pek çok kitap da bulunuyor. Gelişim sürecinin küçük yaşlardan başladığı düşüncesinden hareket ile anne ve çocuk; baba ve çocuk arasındaki ilişkilerin yönetilmesi konusunda bilgilendirici olacak bu yayınlar sayesinde toplum sağlığının daha iyi noktalara getirilmesi hedefleniyor. İşinde uzman yazarların kaleminden çıkmış bu eserler her kesimden insana hitap ederek herkesin faydalanabileceği bir alan yaratıyor. Eğitim kitaplarının yanı sıra Profil Kitap toplama masal ve hikâyeleri de Türk edebiyatına katarak literatürün zenginleşmesine zemin hazırlıyor. Yüzyıllardır anlatılan ve bilinen pek çok masal ve hikayenin kolektif olarak birleştirildiği bu eserler İngilizce çevirileri ile de dünyaya açılmak için hazır hale getiriliyor. Bir yandan İngilizce okuma becerisini geliştiren çocuğunuz bu farklı eserler sayesinde aynı zamanda kültürüne ait ögeleri de yakından tanıma fırsatı buluyor. 

Profil Kitap Yakın Tarihe Işık Tutuyor!

Yakın tarihin en çarpıcı olaylarının konu edildiği ve farklı olaylara ışık tutulan araştırma kitapları da Profil Kitap etiketi ile raflarda yerini alan eserler arasında yer alıyor. Türkiye ve Dünya tarihinin önemli olaylarını konu edinen ayrıca güncel siyasi konu ve fikirlere de ev sahipliği yapan çok sayıda eser ile Profil kitap, yakın tarihe de ışık tutuyor. Herkesin sevip saydığı, ünlü gazeteci ve yazarların kaleminden çıkan etkileyici ve bilgilendirici araştırmalar sayesinde okuyan ve düşünen bir toplum yaratma gayesini gerçekleştirmek için çalışan kuruluş iyi kitapların uygun fiyatlar ile okuyuculara ulaşmasına olanak sağlıyor. Ayrıca siyasi kurgu türünde hazırlanmış romanlar da yayınevinin en çok ilgi gören işleri arasında yer alıyor. Yaptığı her işle fark yaratmayı hedefleyen Profil Kitap gelişmiş ve ilgi çeken eserleri ile okuyucuya farklı bir deneyim sunmayı vaat ediyor. 

Edebi Yayınları Profil Kitap'tan Okuyun!

Araştırma, eğitim ve kişisel gelişim gibi konulara ek olarak Profil kitap bünyesinde çok sayıda edebi eseri bulmak da mümkün. Dönemin ünlü yazarlarının en sevilen eserlerini en iyi baskılar ile piyasaya sunan kuruluş ilerici yayın politikasını edebi eserler yolu ile sürdürüyor. Genç yazarların da bulunduğu kadrosu ile dikkat çeken Profil Kitap hayata dokunan hikâyeleri okuyucu ile buluşturmayı sürdürüyor. 12 yıllık deneyimin ürünü olarak orta

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Profil Kitap

825 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Yayın Tarihi A-Z
 6. Yazar A-Z
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Hemen Al Sonra Öde
 12. Sepette Kampanyalı Ürünler
 13. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön