Dermotek Laboratuvarları, saç ve cilt bakımında Prozinc®, Oksizinc® ve Minodermo® markalarıyla dermo-kozmetik alanında güçlü bir şekilde hızla büyüyor. Bu markalardan biri olan Prozinc, 20 yıldır Türkiye'de sadece eczanelerde satılıyor. Tecrübeli kadrosu ve Türkiye'de dermo-kozmetik ürünlerine yenilikçi yaklaşımıyla, hızla gelişen bir şirket olarak çalışmalarını sürdürüyor. Prozinc, 1996 yılında Türkiye'de kayıtlı olan ve klasik kepek şampuanları ile pazara ilk giren dermo-kozmetik saç markası olma gururunu yaşıyor. Saç ve saç derisi özelliklerine göre sürekli kendini yenileyen ve Ar-Ge ile yenilikleri takip ederek en etkili, uygun ve çözüm odaklı ürünleri sunan Prozinc, uzman bir saç bakım markası olma yolunda ilerliyor.

%100 yerli üretimin markası olan Prozinc, bebeklikten yaşlılığa kadar uzanan bir yaşamda karşılaşılabilecek saç problemlerini çözen ve tıbbi tedavileri destekleyen dermo-kozmetik ürünler sunuyor. Mart 2016 tarihli IMS verilerine göre Prozinc, Türkiye'de 14.000 eczanede satılan ve sıvı şampuan kategorisinde en çok satan dermo-kozmetik saç bakım ürünü olmayı başarıyor. Prozinc’in marka bilinirliği ve yüksek kaliteli ürünleri, markanın pazar payını sürekli olarak arttırıyor. Aynı zamanda Prozinc, dermo-kozmetik uzmanları ve dermatologların reçeteleri ile eczanelerde yapılan saç analizi etkinliklerinde tüketiciler ve hastalarla buluşuyor. Ürünlerinin başarısı, dermatologların gözetimi dahilinde gerçek tüketiciler üzerinde yapılan saç ve cilt tipi analizlerine dayanan formülasyonlarda kullanılan özenle seçilmiş aktif içeriklerde ve Ar-Ge çalışmalarında yatıyor.

Prozinc günlük kullanım serisi içerisinde bulunan tüm kıl tipleri için uygun olan kepek önleyici ve paraben içermeyen formülasyonlara sahip günlük şampuanlar, 20 yıldan fazla bir süredir eczanelerde tüketicilere sunuluyor. Saç bakım ve onarım serileri, tüm saç tiplerine uygun saç kremi ve saç maskesi, saçı kökten uca besleyerek iyileştirmeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda saç dökülmesi için radikal bir çözüm sağlamada etkinliğini bilimsel olarak kanıtlıyor.

Şampuan ve duş jeli formülasyonlarında kullanılan aktif maddeler; kepek, kaşıntı, dökülme ve tahriş gibi saç derisi koşullarını ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Yaz mevsimi için özel olarak hazırlanmış Prozinc saç spreyleri, güneş, kum, deniz ve havuzlarından gelen zararlara karşı saçlarınızı onarmaya yardımcı oluyor. Arındırıcı Prozinc şampuanlar ile saçlarınızdaki problemlere kökten çözüm sağlayabilirsiniz. Tüm saç tipleri için ayrı ayrı düşünülmüş özel üretimler, kuru, kırılgan, zayıf, taranması zor, kepekli ve yıpranmış saçlar için nem ve hacim veren şampuanlarla sunuluyor. E vitamininin nemlendirilmesi ile daha parlak saçlara kavuşulmasını sağlıyor.

Tamamen bitkisel özlerden oluşan Prozinc şampuanları ile saçlarınızı zararlı etkilerden koruyup, tedavi edebilirsiniz. Bu şampuanlar, saç hacmini arttırarak, proteinler ve özel bileşenlerle saçlarınızı parlatıyor. Saçların beslenmesine, sebum salgısının düzenlenmesine, saç foliküllerinin büyütülmesine ve canlandırılmasına yardımcı oluyor. Ürünler, saç üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturup, zararlı etkilerden koruyarak, saç renginde oluşabilecek herhangi bir değişiklik riskini sıfıra indiriyor. Aynı zamanda, genellikle erkekler tarafından tercih edilen dökülme karşıtı Prozinc şampuanlar, saçların beslenmesi için sağlıklı bir ortam sağlayarak, saç kaybını da önlemeye yardımcı oluyor.

Prozinc duş jelleri, kabuklanma, kaşıntı ve dökülme sorunlarının giderilmesine yardımcı olmak için geliştirilmiş güçlü bir formülasyondan oluşuyor. Benzersiz ve güçlü kokusu, formülasyonunda ardıç ağacının doğal kokusundan kaynaklanıyor. Ardıç ağacının doğal yapısını korumak için, herhangi bir anti-koku maddesi eklenmiyor. Yetişkinler kadar bebekleri de düşünen Prozinc, rahatlatıcı ve yatıştırıcı bir etkiye sahip olan şampuanlarında kullandığı Alman Papatyası (Chamomilla Recutita) ile bebeklerin ve çocukların kafasının rahatlamasına yardımcı oluyor. Ürünler, bebeklerin ve çocukların hassas saç derisi için özel, aktif maddelerle saçı temizliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Prozinc

50 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Saç Bakım Etkisi
  5. Saç Tipi
  6. Kullanıcı
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Başa dön