Herkes sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak ister. Saç bakımı günümüzde sadece kadınların değil erkeklerin de önem verdiği bir olgu haline gelmiştir. Sağlıklı saçlar sadece estetik görünme kaygısının yanı sıra  tüm insanların sağlık açısından da üzerine düştüğü bir konu olmuştur. Şampuan, kişinin hijyeni için rutin bir parçadır. Şampuan seçimi kısa vadede sadece saçların sağlık ve bakımı ile ilgili önem taşıyormuş gibi görünse de uzun vadede sağlığımızın tamamı için yaşam kalitesini düşüren bir tehdit oluşturabilmektedir. İşte bu yüzden doğru şampuan seçimi çok önemlidir. Saçınızın nasıl bir yapıya sahip olduğunu bilerek en doğru tercihi yapmaya özen göstermelisiniz. 

Herkesin saç tipi birbirinden farklılık göstermektedir. Bu da sizin için doğru olan bir ürünün başkası için yanlış olması anlamına gelir. Bu yüzden her ürün her saç tipi için kullanılmaz. Saçlarımızda tıpkı cildimiz gibi farklılık gösterir. Kalın telli, ince telli, kepekli, yağlı ve kuru olmak üzere beş farklı çeşit saç tipi vardır. Her saç tipinin bakımı birbirinden ayrıdır. Saç yapısını korumak ve daha sağlıklı hale getirmek konusunda kişiselleştirilebilir şampuan seçimi büyük bir önem taşıyor. İçeriğinde yer alan iyileştirici bileşenleri ve maddeleri sayesinde saçının tüm ihtiyacını tek bir ürün sayesinde karşılayabilirsiniz. Özel formüllerle geliştirilen şampuan; normal, kuru, yağlı ve boyalı gibi tüm saç tipi özelliklerine göre ayrı maddelerden hazırlanıyor. 

İyi Bir Şampuan Nasıl Olmalıdır?

Bir şampuanda aranılan özellik, saçtaki yağı dengeye sokmak, saçın parlak ve hacimli görünmesini sağlamaktır. Şampuan seçimi, kişinin saç yapısına göre yapılmalıdır. Ve saça zarar vermemelidir. Yine iyi bir şampuan da aranılması gereken diğer özellik ise her saç tipi için farklı üretilmiş özelliklerde olmasıdır.

Neden Prozinc Şampuanı Tercih Etmeliyim?

Prozinc saç şampuanları her saç tipi için farklı üretilmiş çok çeşitli şampuanlara sahiptir. İçinde bulunan özel formülü sayesinde her saç tipi sorununa çözüm sağlar. Prozinc dermokozmetik bir şampuandır. Güneş ışınlarının zararlı etkilerini yüzde 29 oranında azaltır ve koruyucu kalkan geliştirir. Prozinc şampuanı saçınızın elastikiyeti ve canlılığı geri kazanmasına da yardımcı olur. Prozinc şampuanları normal saçlar, yağlı saçlar, kuru, ince telli, boyalı saçlar için ayrı ayrı formülle edilmiştir. Kullanacağınız ürünü seçerken saç tipinizi ve sorunu baz alarak ürün seçmeniz gerekmektedir. Ayrıca Prozinc şampuanları paraben içermez. 

Prozinc Şampuanı Çeşitleri Ne İşe Yarar?

Prozinc şampuanı çeşitleri, saçınızı derinlemesi besler ve güzel görünmesini sağlar. Saçınızı dış etkenlerden korur.

Saçların uzarken kırılmalarını önler, böylece güçlü ve dolgun görünen saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Ayrıca daha etkili sonuç almak için daimi olarak kullanımı önerilmektedir. 

İçerisinde bulunan B7 vitamini sayesinde saçınızın ihtiyacı olan vitamini size kazandırır. Rutin hayatın yol açabildiği günlük kopmalara karşı güçlenmesine yardımcı olur.

Kazandırdığı yumuşaklık sayesinde saçlarınız kolayca şekil alır ve sağlıklı görünür.

Saçlarınızı ağırlaştırmadan besler böylece kalıp gibi görünmeyen hacimli saçlarla sahip olursunuz.

Günlük kullanım için uygundur.

Prozinc Şampuanı Nasıl Kullanılmalıdır?

Prozinc saç dökülmesine karşı şampuanları avuç içerisine yeterli miktarda aldıktan sonra ıslak olan saça dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın ve iyice köpürtün. İki üç dakika boyunca bu işleme devam ettikten sonra saçınızı bol suyla durulayın. Gerekli gördüğünüz takdirde bu işlemi birkaç kere daha tekrarlayabilirsiniz. Etkili bir sonuç elde etmek için düzenli ve sürekli kullanılması önerilmektedir. Başka bir şampuanla kullanımı önerilmemektedir. Prozinc saç losyonları ile birlikte kullanılınca daha etkili sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Prozinc Şampuan Ürünleri

Marka
Dökülen Saçlar
Yağlı Saçlar
Kepekli Saçlar
Yıpranmış Saçlar
Boyalı Saçlar
Kuru Saçlar
Tüm Saçlar
Erkek
Kadın
Dökülme Karşıtı
Kepek Karşıtı
Besleyici
Nemlendirici
Hacim Verici
Onarıcı
Bakım Yapıcı
Renk Koruyucu
Arındırıcı
Sülfatsız
Standart
Vitaminli
Konumseçilmedi
Saç Tipi
Toplam 24 / 28 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/prozinc