Puma Mont-Kaban

Spor giyim modası, günümüzde kullanım açısından yaygınlaşması ile birlikte, bu alanda üretimler de artış göstermeye başladı. Kışın rahatlığı ile sportifliği yüksek montların sık tercih edilmesi de buna örnek olarak gösterilir. Bu alanda üretimlerinin devamlılığını sağlayan Puma, hem kaban hem de mont modelleriyle vitrinlerde yerlerini alırlar. Model, renk olarak çeşitlilik sunan ürünler, cinsiyet ve yaş gözetmeksizin genel bir kitleye hitap ederler. Puma mont modelleri arasında yer alan erkek kullanıcılara özel olarak üretilen polyester kumaşlı seçenekler spor şıklığı elde etmek isteyenlerin dikkatini çekmede başarıya ulaşırlar. Markanın ürünlerinde sıklıkla rastlanan logo detayı, ürünlerin ön tarafında yer alırken öte yandan dış yüzeyleri yatay çizgiler ile tasarlanır. Dik yakalı montların tam boy fermuara sahip olması, giyildikten sonra ön bölgenizin tamamen kapanmasını sağlar. Böylece soğuk havalara karşı korunmanız daha yüksek olur. İç kısımlarda yer alan medya cepleriyle, arka kenarlarıyla daha sıkı kapanma özelliği de ek olarak sunulur. Kış aylarında güçlü, sert soğuklara karşı vücudu tam olarak koruyan, ısı düzeyini sağlıklı bir etki ile sağlayan montlar, fonksiyonel olarak ısı yalıtımını sağlarlar. Donanım olarak öne çıkan, böylece tercih edilirliğini yüksek tutan ürünler, tasarımlarıyla da beğeni toplarlar.  

Her anlamda kullanıcıları kendine çekmeyi başaran, ihtiyaçları karşılayan mont modelleri, stilinizin önemli tamamlayıcısı olmakla birlikte soğuklara güçlü bir şekilde direnç göstermenizi sağlarlar. Kesimleriyle ve renk seçenekleriyle de gösterişli bir tasarıma sahip olan ürünler, ayrıca performans donanımlarıyla da spor giyime uygun kullanım alanlarında yer edinirler. Hem kadınların hem de erkeklerin yöneldiği modeller, alternatif olarak boyutlarıyla birbirlerinden ayrılırlar. Kendi tarzınız, stiliniz, moda zevkinize göre ürün çeşitliliği arasından istediğiniz renk, boy, kesim seçenekleriyle satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kış Boyu Vücudunuzu Puma Mont Kaban Çeşitleriyle Sıcak Tutun

Günümüzde modanın hızla şekil alması, güncellenmesine adaptasyon sağlayan marka, üretimleriyle yapısal olarak her zaman moda ile uyumlu bir çizgidedir. Modern dönemin etkisi ile kış sezonunda giyilen ürünlerde yaratıcılığı yüksek görünümler öne çıkar. Ayrıca estetik olarak yenilikçi bir anlayışın hâkim olduğu montlar, Puma etiketiyle sadece sportif değil aynı zamanda günlük kullanımlar için de ideal olurlar. Model alternatifleriyle de dikkatleri üzerine toplayan Puma mont modelleri modanın devamlılığını yansıtırlar. Hem kadınlar hem de erkekler için üretim gerçekleştiren marka, renk seçenekleriyle de farklı ürünler sunar. Siyahtan beyaza, yeşilden mora kadar birçok alternatif ile üretimi tamamlanan, özenle tasarlanan montların tarzınıza uygunluğu kaçınılmaz bir gerçek olarak nitelendirilebilir. Bu sayede kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz modeli bulmakta zorluk yaşamadan, kolay bir şekilde bulmanız da mümkündür. Günlük olarak tercih edilen, kombinleri tamamlayan alternatifler, yakaladığınız görsel uyum ile bütünleşmenizi sağlarlar. Puma siyah mont modelleri klasik yapıları, göğüs kısmında bulundurdukları logoları ile stilinizi olduğu gibi aktarmanıza fırsat yaratırlar. Klas ve asil bir görünüme de sahip olan parçalar, spor giyimde olduğu gibi klasik giyim ürünleriyle de bütün bir şekilde kullanılır. Her yaşa, stile ve zevke sahip kullanıcılara hitap etmeleriyle kitle olarak geniş bir alana yayılırlar.

Mont çeşitliliği içerisinde bulunan mor renkli modelleri, markanın yoğun olarak tercih edilen, popüler ürünlerinden biri olurlar. Renklerindeki canlılık, parlaklık, dinamiklik ile farklı bir çizgide yer alan detaylara sahip montlar, görsel olarak etkili olduğu gibi soğuk havalarda sıcak tutma konusunda da etkilerini gösterirler. Tasarım olarak öne çıkan modellerdeki yaka, bel, iç detay kısımları da kullanıcıları kendilerine çekmeyi başarır. Alternatifler arasında yer alan dik yakalı modeller ise sportif enerjileriyle klasik bir giyim tarzına da uygunluk gösterirler. Markanın değerlerini, saygınlığını yansıtan özel olarak tasarlanmış alternatifler, fermuar detayının sol kısmında bulunan marka logosuyla tamamlanırlar.

Çağımızın modern anlayışla ilerleyen moda sektöründe tercih edilirliğini hemen her sezon koruyan Puma şişme mont modelleri geniş görünümleri, dikkat çeken yüzey tasarımları sayesinde popülerdir. Kendine has stillere sahip olanların kullandığı bu modeller, sentetik ile naylon malzemeden üretilen modelleriyle zarif bir görünüm yakalarlar. Yeni sezon koleksiyonlarda bulunan alternatif modeller de mat şeritler ile şişme montlara modern bir dokunuşta bulunurlar. Tüm yaratıcılığı yüksek modeller, marka imzası ile kullanıcı karşısına çıkarlar. Sizler de bu ürünler arasından kendinize en uygun modeli bularak, kolaysa seçim konusundaki kararınızı verebilirsiniz.

Spor Şıklığı ile Moda Sektöründe Yerini Alan Puma Mont Kaban Modelleri

Spor giyim dünyasına büyük katkılarda bulunan markalardan biri olan Puma, yaklaşık olarak 50 yıldan fazla bir süredir, rüştünü kanıtlamış olduğunu, üretimini yapıyor olduğu montlar ile onaylıyor. Markanın, üretime ilk başladığı dönemlerde oldukça ilgi gören ve beğeni kazanan modellerinin bugün hala tercih ediliyor olması, her bir ürünün zamansız niteliklere sahip olması ile açıklanır. Böylece Puma, her mont modeliyle kışlık giyim kategorisinde önde gelen üretimler gerçekleştirir. Fonksiyonlarına bakıldığı zaman, ısı yalıtımı açısından son derece güçlü bir performansa sahip olduğu görülen, deneyimlenen montlar, hem iç hem dış yüzeyleriyle bunu sağlarlar. Soğuk hava girişini içinde ve dışında bulundurduğu materyaller sayesinde engelleyen Puma kaban mont modelleri rüzgârın, yağmurun yoğun olduğu havalarda başarılı sonuçlar ortaya çıkarırlar. İç kısmında yer alan kaz tüyü detayı ile alternatif modeller piyasaya sürülür. Yalıtım konusunda ikinci bir katman ise, sağlıklı ve güçlü koruma performansıyla gerçekleşir. Puma kaz tüyü mont, yumuşak dokularının yanı sıra koruyuculuklarının yüksek olmasıyla rahat bir kullanım sağlar. Vücut sıcaklığını etkin bir şekilde korumaları, son dönemde popüler olmalarına katkı sağlayan teknolojik özellikler ile ürünlerin daima ön planda durmasını sağlar. Yenilikçi çizgiler kazanan modeller, özgün tasarımlarıyla da kullanıcıları kendilerine çekmeyi başarırlar.

Hem erkeklerin hem de kadınların spor yaparken vücut ısılarını sabit tutmak, korumak amacıyla PWRWARM teknolojisine sahip bir şekilde üretilen montlar, alternatifleriyle kullanıcı karşına çıkar. Ana bölgesinde bulunan, stratejik olarak tasarlanmış uyarılabilir unsurları sayesinde vücut sıcaklığı her kullanımda korunur. İç katmada bulunan bu materyal, dış tasarımdan görünür değildir. Sadece kullanım esnasında hissedilen bu faktör, kullanıcıların soğuğa karşı korumalı ve avantajlı olmasını sağlar. Herkes için ayrı bir seçeneğin yer aldığı, kullanım kolaylığı sunan ürünler, fermuarlı olmalarının yanı sıra çekme halkasının kolay bir şekilde kullanılarak yanlarındaki cebi toparlamasıyla, seyahat esnasında taşıyabilecek forma kavuşurlar. Hafiflikleri, ergonomik olmalarıyla geren çantalarda gerekse giyim anında rahatlık elde edilmesini sağlarlar. Kendine has nitelikler barındıran mont alternatifleri arasından kadınların ve erkeklerin her zaman ilgisini çeken modeller yer alır. Geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan kadınlar, erkekler ve çocuklar için uygun modeller beden seçeneği, kesim detayları olarak birbirlerinden ayrılırlar. Çeşitliliğin fazla olması sayesinde her yaştan, zevkten kullanıcıya hitap eden ürünlerin bulunması markanın ulaşılabilirlik sağlamasına yol açar. Böylelikle her zaman kendi tarzınıza uygun ürünü bu çatı altında bulabilirsiniz.

Kış Aylarında Puma Mont Kaban Modelleriyle Yüksek Koruma Elde Edin

Markanın ısı yalıtımlı olarak kalitesini ve performansını yansıttığı modelleri, kullanıcıların mont kullanma deneyimlerini yükseltmekle birlikte üstün koruma donanımlarıyla da etkilerini göstermeleri, çok yönlü bir kullanım avantajı sağlar. Yağmurlu kış günlerinde dışarıda geçirilecek zamanları kolay bir hale getiren montlar, su geçirmeme özellikleriyle de tercih edilirliklerini yüksek tutarlar. Hem kadınlara hem de erkeklere uygun olan seçeneklerden bazıları, su geçirmezlik özelliğini güçlü tutmak için ek koruma katmanına sahip olurlar. Ek katmanın dış yüzeyinde kullanılan kumaş sayesinde açık alanda spor yaparken yağmurdan kaynaklı ıslanmalar yaşanmaması sağlanır. Puma kışlık mont modelleri de düşük sıcaklıklara karşı ısı yalıtımını başarılı bir şekilde yapmalarına yönelik etkili sonuçlar ortaya çıkarırlar. Görsel olarak şişkin olan modeller iç kısımlarda bulundurdukları materyaller sayesinde ısı noktalarının yoğun olarak koruma gerçekleştirmesini sağlarlar. Geleneksel anlayış ile üretilen modelleri geride bırakan ve tamamen yenilikçi teknolojilerden faydalanılarak üretilen montlar, fonksiyonlarıyla rahatlığı, konforu artırırken öte yandan tasarım açısında da dikkatleri çekmeyi başarıyor. İşlevsel açıdan değerlendirildiğinde de başarılı olarak görülen mont kabanlar, iç ve dış bölümlerinde bulundurdukları fermuarlı cepleriyle taşınması gereken minimal eşyaları bu kısımlara koyma kolaylığı sunarlar. Burada ceplere sığan eşyaları güvenli bir şekilde her yere taşımak mümkün olur.

Cüzdandan cep telefonuna, anahtarlıktan kartlıklara kadar birçok eşyanın sığabildiği cepler, su geçirmemeleri sayesinde de üstün koruma sağlarlar. Dolayısıyla cepte bulunan eşyalarınız dâhil, sizler de yağmurdan etkilenmeden rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Birçok özelliğe sahip olmalarının yanı sıra ürün çeşitliliğin de fazla olması markayı her zaman ön plana çıkarır. Bundan kaynaklı olarak da marka üretimleri de popülerlik kazanır. Erkekler ve kadınlarda olduğu gibi çocuklar için de ideal seçeneklerin bulunduğu montlar, küçük bedenleri ile yüksek oranda ısı koruma fonksiyonu barındırırlar. Çocuk ürünleri arasında tasarımlarıyla dikkat çeken Puma kanguru mont modelleri, küçük yaştaki kullanıcıların beğenisini kazanır. Renk ve desen olarak da farklı formlarda üretilirler. Koruyuculuğu yüksek olan, kapüşon detaylarıyla da vücut kadar kafa ve kulak bölgesini de güçlü bir şekilde koruyan modeller, çocukların dış dünyada keyifle vakit geçirmelerine katkıda bulunurlar. Genel donanım özellikleri ile sektörde öncülüğünü koruyan montlar, teknik detay ve tasarım olarak da dikkat çekerler. Aynı zamanda kendi görünürlüğünüzü de yüksek tutmanızı sağlayan montlar ile her zaman göz önünde olacak kombinler hazırlayabilirsiniz. Kısa kesimlerde olduğu gibi Puma uzun mont seçenekleri boyutlarıyla tüm vücudun ısınması konusunda başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaları ve şık kombinler oluşturmaya şans tanımalarıyla bilinirler.

Puma Mont Kaban Modelleri Özelliklerini Keşfedin

Özel olarak tasarlanan mont üretimi yapan marka, birçok iş birliği kurması sayesinde ortaklıklar ile de görünürlüğünü artırır. Bu üretimler arasında bulunan Ferrari mont modeller, her koşula karşı rahatlığı ön planda tutmalarıyla, birinci sınıf kaliteye mensupturlar. Kış aylarında ideal olmalarını ortaya çıkaran Ferrari mont modelleri, ısıyı vücutta tutma fonksiyonları sayesinde gün boyu konforlu kullanım gerçekleştirilmesini sağlarlar. Birinci sınıf malzemeler ile üretilmesi de ürünleri avantajlı kılar. Aynı zaman bu ürünler yeni teknolojilere sahiptirler. Çift kapama sistemleriyle iç kılıf manşetleri, dışarıda vakit geçirirken vücut sıcaklığını sabit tutmada ve soğuğa karşı korumada etkilidirler. Ayrıca ürünlerde yer alan windCELL teknolojisi de termal yalıtım ile soğuk havalarda sıcak kalma konusunda vücudun yaydığı ısıyı dışarıya vermeden içerde hapsederek soğuktan korunmayı mümkün kılar. RDS sertifikası ve çift kapama teknolojisine sahip olan montlar çıtçıt düğmeli fermuar kapama, geçmeli kapama, dâhili ayarlayıcı, çıkarılabilir başlık detaylarıyla son derece avantajlı ürünler olurlar. Hemen hemen aynı fonksiyonları barındıran Puma çift taraflı mont modelleri koruma gücünden ziyade her iki taraflı kullanımıyla farklı stiller yaratma konusundaki işlevselliği ile tercih edilirler. Böylece kullanım alanına göre şekil verebileceğiniz çift taraflı montlar ile tarzınızı her zaman yansıtırsınız.

Markanın tasarımını üstlendiği bir diğer model ise BMW montlardır. Puma BMW mont, konfor ve performans açısından gösterdiği üstünlük ile ön plana çıkar. Suya karşı dayanıklı olmasına ek olarak BMW baskı rozetinin yer almasıyla dikkatleri üzerine toplayan mont, çıkarılabilir başlıklara sahiptir. %100 polyester poplin kumaştan üretilen model, dış kısmında PFC barındırmaz. Bu özel tasarım ürünler, motorlu yarış sporcularına sunulur. Kumaş kalitesi özel olan montlar, aynı zamanda motor yarışçısı olmayan kullanıcıların da rahatlıkla satın alabildiği ve kullanabildiği ürünlerdir. BMW sporcuları için özel olarak tasarlansalar da günlük olarak da giyilmeleri mümkün olan modeller, şık tasarımlarıyla dikkat çekmekle birlikte gün içerisinde yaptığınız kombinlere de ciddi şıklıklar katarlar. Bunun haricinde normal olarak üretilen montlar, farklı renkleri ile günlük hayatın her alanında kullanılmak üzere kolaylık sunarlar. Kış döneminde soğuk havalarda, karda, yağmurda ve rüzgârda korunmak amacıyla tercih edilen ürünler, her iklim koşulunda kullanım kolaylığına sahiptir. Hem fermuarlı hem de çıtçıtlı ön kapama sitemleriyle soğuğu hiçbir şekilde içeriye geçirmeyen montlar, sıcağı içerisinde tutma konusunda başarılı bir performans sergiler. Kapüşon detaylarıyla da öne çıkan Puma siyah kaban modelleri baş bölgesinin güçlü bir şekilde korunmasını sağlarlar. Rengiyle dikkat çeken siyah kabanlar kadar Puma beyaz mont modelleri de rağbet görür.

Geniş Renk Skalasında Farklı Teknolojilerle Sunulan Puma Mont Kaban Modelleri

Özel bir teknoloji ile üretilen her bir mont modelinin rüzgâra karşı dayanıklı olmaları, nefes alabilir olmaları windCELL teknolojisinin bir getirisidir. Belirli modellerde iki adet fermuarlı cep bulunması, ürünlerinde ihtiyaçları tam olarak karşılamasının yanı sıra eşyaların güvenilir şekilde taşınmasını da mümkün kılar. Estetik olarak son derece uyumlu bir görüntü yaratan cepler, tasarıma bütünlük katar. Oldukça yumuşak dokulara sahip olan ve nefes alabilir olan montlar, konforu her koşulda kullanıcılarına yaşatırlar. Puma uzun kaban modellerinde yer alan teknolojilerden biri de cildin nefes almasını mümkün kılan hafif sıcaklık akışı sağlamasıdır. File astarlar, bu hava akışına izin verir. Her iki tarafında cep bulunduran ve rengiyle de spor bir görünüme imza atan Puma pembe mont modelleri, egzersiz esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeleri bu cep kısımlarında yaşıma fırsatı sunarlar. Buna istinaden diğer renk alternatiflerine ve ceplere sahip modeller de aynı avantajı tanırlar. Beyaz renkli olanların her koşulda olduğu gibi kar yağdığı zamanlarda da giyilebilir olmaları, ürünlerin kullanım alanlarını geniş tutar. Şık görünümleriyle her yaştan farklı tarzlara sahip olan insanlara kadar herkes tarafından tercih edilebilir olmalarını sağlar. Aynı zamanda her renkte olduğu gibi beyaz renkli ürünlerde de windCELL teknolojisi mevcuttur.

Farklı stillere sahip olan kişilere göre çeşitlilik kazanan montlar, açık alanlarda dikkatleri üzerine toplayacak görünümlere sahiptirler. Renkleriyle doğa sporları için de uygun olan Puma yeşil mont modelleri sıklıkla tercih edilirler. Popüler parçalardan biri olmalarıyla günlük hayatta da kullanılırlar. Kaliteli materyaller ile üretilen montlar, işlevsellik kazanacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu kanıtlayan dayanıklı su itici özelliği, zorlu havalarda dahi üst düzey koruma gerçekleştirir. Farklı fonksiyonlara sahip olacak şekilde üretilmeye devam eden, tasarlanan montların ortak özellikleri kaliteli olmalarıdır. Tek fark tasarım noktasında devreye girer. Hem spor yaparken hem de günlük hayatta giymeye uygun olan modeller, her iki alanda da kullanılmak üzere tercih edilirler. Kış sezonunda geniş kitlelerce rağbet gören her bir model, koleksiyonlarda yer almalarıyla görünürlüklerini artırırlar. Soğuk havalarda dahi tarzınızdan ödün vermemenize yardımcı olan modeller, tasarımlarıyla stilinizi kalın kıyafetlerin altında görünmez olmasını engeller. Dolayısıyla tarzınızı özgürce yansıtmanızı sağlayan montlar, soğuğa karşı korunmanızı sağlarken stilinizi de korumanızı sağlarlar. Bunu konforu, rahatlığı da mevcut olarak tutmasıyla mümkün kılarlar. Farklı renklerde, desenlerde, kesimlerde ve bedenler bulunan mont kaban modelleri, pek çok giyim ürünüyle kombin edilerek rahat şıklık oluşturulmasına olanak tanır. Bu faktörlerden kaynaklı olarak değişen Puma mont fiyatları uygun aralıklarıyla her bütçeye göre bir seçenek sunar. Siz de kendinize uygun modeli bulabilmek için Hepsiburada ürün sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Puma Mont Nasıl Yıkanır?

Her mevsimde kullanılabilen bu ürünler, çeşitli yollarla temizlenebilmektedir. Ürünün etiketi üzerinde bulunan yönergeler takip edilerek en doğru yıkama yöntemi belirlenebilir. 

Puma Mont Bedenleri Nasıl?

Her türlü kullanıcının faydalanabilmesi adına üretilen bu montlar çeşitli beden ölçüleri barındırmaktadır. Kişinin üşümemesi için üstüne tam olarak oturan montları tercih etmesi önerilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Puma Mont-Kaban Modelleri

268 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı
Toplam 52 / 268 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?