Oyunculara özel geliştirdiği başarılı ekipmanları, erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandıran Rampage, kulaklık konusunda da iddialı olduğunu gösteriyor. Farklı dizayn ve teknik özelliklere sahip Rampage kulaklık modelleri, oyun tutkunlarının, çevrelerini rahatsız etmeden oyun oynayabilmelerine ve çok oyunculu oyunlarda, arkadaşlarıyla sesli iletişim kurabilmelerine yardım ediyor. Kablolu ürünlerin yanı sıra bluetooth özellikli kablosuz kulaklık çeşitlerine de imza atan Rampage, yeni nesil oyunlardaki çok kanallı ses iletiminin, kulaklık aracılığıyla da deneyimlenebilmesine imkan tanıyor. Geniş sürücü (hoparlör) boyutu, dayanıklı tasarımı, ergonomik yapısı ve uzun soluklu kullanımlara uygun oluşuyla dikkat çeken Rampage kulaklık modelleri, modern tasarım trendlerine uyum sağlamasıyla da göz dolduruyor.

Derin Baslar Sunan Güçlü Sürücüler

Markanın, kulak üstü formda geliştirdiği ve oyun tutkunlarıyla buluşturduğu Rampage kulaklık modelleri, kullanıcıları öncelikli olarak tasarımıyla cezbediyor. Kontrast oluşturan farklı renklerden rahatlatıcı pastel renklere, parlak renklerden doğrudan doğruya siyah renge kadar sayısız seçenek sunan Rampage, geliştirdiği modellerin birçoğunda LED aydınlatma kullanıyor. Teknoloji meraklılarının diledikleri gibi şekillendirebilecekleri ve istedikleri zaman açıp kapatabilecekleri LED aydınlatmalar, oyuncuların motivasyonlarını artırmalarında önemli pay sahibi oluyor. Dış görünüşü kadar kulaklarla temas eden yastıkların tasarımı ve yapısına da özen gösteren marka, uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık yaratmayacak materyaller seçiyor. Aynı şekilde, kulaklığın sabit kalmasını mümkün kılan baş bandı da hem ürünlerde yer verilen malzemelerle hem de ergonomik dizaynıyla memnuniyet yaratıyor. Kulaklık veya kablo üzerinde bulunan kumanda mekanizmaları; ses seviyesi, LED aydınlatma ve benzeri özelliklerin kişiselleştirilebilmesine imkan tanıyor.

Tercih edilen kulaklığa bağlı olarak 40 mm veya 50 mm genişliğine kadar ulaşabilen sürücüler, oyuncuların, takip ettikleri dijital içeriklerdeki sesleri gerçekçi biçimde duyabilmelerini sağlıyor. Kimi Rampage kulaklık modelleri içerisinde yer alan sanal 7.1 çevresel ses desteği, ilgili ses konumlandırmasını destekleyen oyun ve filmlerdeki seslerin en iyi şekilde işitilebilmesini temin ediyor. Özellikle rekabetçi oyunlarda, rakiplerin ayak seslerini takip ederek onları alt etmeye çalışan oyuncuların ilgisini çeken modeller oluyor ve takım halinde oynanan yapımlar için de uygunluk gösteriyor.

Gürültü Önleyicili Mikrofonla Net Ses İletimi

Kablo uzunlukları 2 metreyi aşabilen Rampage kulaklık modelleri, oyun tutkunlarının bilgisayar karşısında rahat olabilmelerini sağlıyor. Dayanıklılığı artırıcı kablo korumasıyla desteklenen ürünler, katlanma ve kıvrılma gibi durumlardan olumsuz etkilenmeyerek kullanım deneyiminin aynı kalmasına ortam hazırlıyor. Bluetooth destekli kablosuz Rampage kulaklık modelleri ise yüksek kapasiteli dahili bataryalarıyla saatler boyunca kesintisiz oyun deneyimi yaşatıyor. Kablolu seçeneklerde olduğu gibi dahili mikrofonla güçlendirilen modeller, oyun içi sesli iletişim ve internet üzerinden sesli görüşmeler için ideal hale geliyor. Rampage tarafından geliştirilen pek çok kulaklık modelinde, ayarlanabilir yapıda ve çok yönlü ses alabilen mikrofonların yanı sıra bir de gürültü önleyici konumunda mikrofonlar yer alıyor. Bu sayede sesli görüşme esnasında, kullanıcının o an iletişimde olduğu kişilere ses, çok daha net ve dış ortam sesinden arınmış şekilde ulaşıyor.

Genellikle 3.5 mm kulaklık girişi ve USB portuyla donatılan Rampage kulaklık modelleri, tak çalıştır özellikleriyle teknoloji meraklılarına pratiklik kazandırıyor. Yeni nesil Windows işletim sistemleriyle tam uyumluluk gösteren ürünler, yalnızca oyun sürecinde ve bilgisayarla değil cep telefonu gibi cihazlarla müzik dinleme sürecinde de görev alabiliyor. Büyük sürücüleri sayesinde hayli geniş bir frekans aralığına kavuşan kulak üstü kulaklıklar, teknik yeterlilikleriyle oyun ve multimedya tutkunlarından tam not alıyor.

Sunduğu olanaklara karşın ulaşılabilir fiyat aralıklarında bulunan ve kısıtlı bütçeli kullanıcıların da edinebilecekleri Rampage kulaklık modelleri, yeni sahipleriyle buluşmayı bekliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Rampage Kulaklık Fiyatları ve Markaları

135 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Rampage Kulaklıklar
  2. Logitech Kulaklıklar
  3. JBL Kulaklıklar
  4. SteelSeries Kulaklıklar
  5. Sennheiser Kulaklıklar
  6. Philips Kulaklıklar
  7. Sony Kulaklıklar
  8. Pioneer Kulaklıklar
  9. Jabra Gn Kulaklıklar
  10. Bose Kulaklıklar
  11. Razer Kulaklıklar
  12. Beats Kulaklıklar
  13. HP Kulaklıklar
  14. HyperX Kulaklıklar
  15. Urbanears Kulaklıklar
  16. Bang & Olufsen Kulaklıklar
  17. Gamepower Kulaklıklar
  18. Snopy Kulaklıklar
  19. MF Product Kulaklıklar
  20. Hadron Kulaklıklar
 5. Bağlantı
 6. Kullanım Tipi
 7. Kullanım Alanı
 8. Mikrofon
 9. Kulaklık Modeli
 10. Gürültü Önleme
 11. Renk A-Z
  1. Siyah
  2. Kırmızı
  3. Gri
  4. Yeşil
  5. Beyaz
  6. Mavi
  7. Çok Renkli
  8. Sarı
  9. Turuncu
  10. Bej
  11. Gümüş
  12. Pembe
 12. Kablo Uzunluğu A-Z
 13. Fotoğraflı Değerlendirme
 14. Fırsat Ürünleri
 15. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Rampage
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/rampage
Başa dön