Söz konusu oyuncu ekipmanları olduğunda en ufak ekipmanın dahi oyun deneyimi üzerinde büyük bir etkisi oluyor. Tüm ekipmanların belirli açılardan birbirlerine sağladıkları katkılar ve etkiler bulunuyor. Her ne kadar göz ardı ediliyor olsa da mousepadler, mouseların gerçek performansını ortaya çıkarmakta en önemli etken oluyor. Kullanılan mouse ne kadar iyi özelliklere sahip olursa olsun kaliteli bir mousepad üzerinde kullanılmadıkça tam performansını gösteremiyor. Rampage, oyunculara çok daha konforlu ve başarılı bir oyun deneyimi sunmak için çeşitli mousepad modelleri üretiyor.

Rampage Mousepad Modelleri Yalnızca Performans Değil Etkili Bir Görünüm de Sunuyor

Ekipmanların sahip olduğu tasarımlar, oyuncuların tercihlerini doğrudan etkiliyor. Oyuncular bir ekipman satın alırken yalnızca ürünün sunduğu performansa değil ekipmanın sahip olduğu tasarıma da önem gösteriyor. Rampage, ürettiği mousepad modellerinde çeşitli tasarımlara yer veriyor. Bu çeşitliliğin en büyük kaynağı, mousepad üzerindeki baskılar oluyor. Düz siyah yapıdamousepadlerin yanı sıra çeşitli oyun görsellerine ya da Rampage tarafından tasarlanan grafiklere sahip olan baskılı mousepad modelleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Üst segment mousepad modellerinde ise RGB aydınlatmalar bulunuyor. Muadillerinin aksine bu mousepadlerin yapısında metal levha bulunmuyor ve tamamen polimer kumaştan üretiliyor. Böylece RGB aydınlatmaya sahip olan mousepadinizi dahi yanınızda kolaylıkla taşıyabiliyorsunuz.

Rampage Mousepad Modelleri Kullanıcıları Rekabetin Zirvesine Taşıyor

Mousepadler, mouseların performansında doğrudan bir etkiye sahip oluyor. Birinci sınıf malzemelerden imal edilen Rampage mousepad modelleri, mouselar için kusursuz bir kullanım yüzeyi oluşturuyor. Böylece kullanıcılar herhangi bir sorun ile karşılaşmadan mouselarını özgürce kullanabiliyor. Günlük kullanım için her ne kadar önemli olmasa da söz konusu rekabetçi oyunlar olduğunda gerçekleştirilen en ufak mouse hareketinin dahi hayati bir önemi oluyor. Rampage mousepad modelleri, kullanıcının yaptığı en ufak hareketin dahi başarıya ulaşabileceği bir kullanım yüzeyine sahip oluyor. Rampage mousepad modellerini bu denli başarılı kılan başlıca özellikler şunlardır:

  • Farklı Ölçüler: Her kullanıcının farklı alışkanlıkları olduğu gibi her oyun türünün de ihtiyaç duyduğu farklı mousepad ölçüleri bulunuyor. FPS oyun türleri genellikle düşük DPI’lar ile oynandığından mouse hareketleri çok daha geniş bir açıda gerçekleştiriliyor. Bu yüzden kullanılan mousepad yüzeyinin de geniş olması ve kullanıcıya yeterli bir alan sağlaması gerekiyor. Rampage, ürettiği mousepad modellerinde oldukça çeşitli ölçülere yer veriyor. Dilerseniz klasik kare yapıdaki küçük boyutlu mousepadleri tercih edebilir, dilerseniz hareket alanını genişleten orta boyutlu dikdörtgen mousepadleri tercih edebilir, dilerseniz de hem klavyenize hem de mouseunuza en geniş alanı sunan 770 x 300 mm kullanım alanına sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Mikrofiber Yüzey: Rampage, ürettiği mousepadlerde mikrofiber yapıda yüzey kaplamaları kullanıyor. Böylece hem mouse, mousepad üzerinde herhangi bir engele maruz kalmadan hareket ettirilebiliyor hem de hassasiyette büyük bir artış yaşanıyor. Refleks sonucu oluşan hızlı mouse hareketleri dahi kusursuz bir şekilde algılanabiliyor.
  • Kaydırmaz Taban: Rampage mousepad modellerinin genellikle alt kısmında ya da dört köşesinde kaydırmaz özellikte kaplamalar ya da parçalar bulunuyor. FPS türü oyunlarda mouse hareketleri genellikle refleksler sonucu oluştuğundan şiddetli ve hızlı mouse hareketleri gözlemlenebiliyor. Kaydırma yapmayan mousepad modelleri, tüm bu hareketlerin başarıya ulaşmasını sağlıyor.
  • Su Geçirmez Yapı: Rampage mousepad modellerinin birçoğu su geçirmeyen bir yapıya sahip oluyor. Leke tutmayan ve kolayca temizlenen bu mousepadler kullanıcılara büyük bir pratiklik sağlıyor. Uzun süreli kullanımlarda dahi terlemeye ya da sürtünmeye bağlı aşınmalara geçit vermiyor.

Rampage, maksimum performansı estetik bir tasarım ile buluşturuyor. Sizler de oyun deneyiminizi zirveye çıkartacak bir mousepad sahibi olmak isterseniz Rampage’i tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rampage Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 18 / 18 ürün
DSACategoryId/2147483646/42/29/rampage