Söz konusu oyuncu ekipmanları olduğunda en ufak ekipmanın dahi oyun deneyimi üzerinde büyük bir etkisi oluyor. Tüm ekipmanların belirli açılardan birbirlerine sağladıkları katkılar ve etkiler bulunuyor. Her ne kadar göz ardı ediliyor olsa da mousepadler, mouseların gerçek performansını ortaya çıkarmakta en önemli etken oluyor. Kullanılan mouse ne kadar iyi özelliklere sahip olursa olsun kaliteli bir mousepad üzerinde kullanılmadıkça tam performansını gösteremiyor. Rampage, oyunculara çok daha konforlu ve başarılı bir oyun deneyimi sunmak için çeşitli mousepad modelleri üretiyor.

Rampage Mousepad Modelleri Yalnızca Performans Değil Etkili Bir Görünüm de Sunuyor

Ekipmanların sahip olduğu tasarımlar, oyuncuların tercihlerini doğrudan etkiliyor. Oyuncular bir ekipman satın alırken yalnızca ürünün sunduğu performansa değil ekipmanın sahip olduğu tasarıma da önem gösteriyor. Rampage, ürettiği mousepad modellerinde çeşitli tasarımlara yer veriyor. Bu çeşitliliğin en büyük kaynağı, mousepad üzerindeki baskılar oluyor. Düz siyah yapıdamousepadlerin yanı sıra çeşitli oyun görsellerine ya da Rampage tarafından tasarlanan grafiklere sahip olan baskılı mousepad modelleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Üst segment mousepad modellerinde ise RGB aydınlatmalar bulunuyor. Muadillerinin aksine bu mousepadlerin yapısında metal levha bulunmuyor ve tamamen polimer kumaştan üretiliyor. Böylece RGB aydınlatmaya sahip olan mousepadinizi dahi yanınızda kolaylıkla taşıyabiliyorsunuz.

Rampage Mousepad Modelleri Kullanıcıları Rekabetin Zirvesine Taşıyor

Mousepadler, mouseların performansında doğrudan bir etkiye sahip oluyor. Birinci sınıf malzemelerden imal edilen Rampage mousepad modelleri, mouselar için kusursuz bir kullanım yüzeyi oluşturuyor. Böylece kullanıcılar herhangi bir sorun ile karşılaşmadan mouselarını özgürce kullanabiliyor. Günlük kullanım için her ne kadar önemli olmasa da söz konusu rekabetçi oyunlar olduğunda gerçekleştirilen en ufak mouse hareketinin dahi hayati bir önemi oluyor. Rampage mousepad modelleri, kullanıcının yaptığı en ufak hareketin dahi başarıya ulaşabileceği bir kullanım yüzeyine sahip oluyor. Rampage mousepad modellerini bu denli başarılı kılan başlıca özellikler şunlardır:

 • Farklı Ölçüler: Her kullanıcının farklı alışkanlıkları olduğu gibi her oyun türünün de ihtiyaç duyduğu farklı mousepad ölçüleri bulunuyor. FPS oyun türleri genellikle düşük DPI’lar ile oynandığından mouse hareketleri çok daha geniş bir açıda gerçekleştiriliyor. Bu yüzden kullanılan mousepad yüzeyinin de geniş olması ve kullanıcıya yeterli bir alan sağlaması gerekiyor. Rampage, ürettiği mousepad modellerinde oldukça çeşitli ölçülere yer veriyor. Dilerseniz klasik kare yapıdaki küçük boyutlu mousepadleri tercih edebilir, dilerseniz hareket alanını genişleten orta boyutlu dikdörtgen mousepadleri tercih edebilir, dilerseniz de hem klavyenize hem de mouseunuza en geniş alanı sunan 770 x 300 mm kullanım alanına sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Mikrofiber Yüzey: Rampage, ürettiği mousepadlerde mikrofiber yapıda yüzey kaplamaları kullanıyor. Böylece hem mouse, mousepad üzerinde herhangi bir engele maruz kalmadan hareket ettirilebiliyor hem de hassasiyette büyük bir artış yaşanıyor. Refleks sonucu oluşan hızlı mouse hareketleri dahi kusursuz bir şekilde algılanabiliyor.
 • Kaydırmaz Taban: Rampage mousepad modellerinin genellikle alt kısmında ya da dört köşesinde kaydırmaz özellikte kaplamalar ya da parçalar bulunuyor. FPS türü oyunlarda mouse hareketleri genellikle refleksler sonucu oluştuğundan şiddetli ve hızlı mouse hareketleri gözlemlenebiliyor. Kaydırma yapmayan mousepad modelleri, tüm bu hareketlerin başarıya ulaşmasını sağlıyor.
 • Su Geçirmez Yapı: Rampage mousepad modellerinin birçoğu su geçirmeyen bir yapıya sahip oluyor. Leke tutmayan ve kolayca temizlenen bu mousepadler kullanıcılara büyük bir pratiklik sağlıyor. Uzun süreli kullanımlarda dahi terlemeye ya da sürtünmeye bağlı aşınmalara geçit vermiyor.

Rampage, maksimum performansı estetik bir tasarım ile buluşturuyor. Sizler de oyun deneyiminizi zirveye çıkartacak bir mousepad sahibi olmak isterseniz Rampage’i tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Rampage Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Rampage Mouse Padleri
  2. Logitech Mouse Padleri
  3. SteelSeries Mouse Padleri
  4. Razer Mouse Padleri
  5. Kendim Seçtim Mouse Padleri
  6. Wuw Mouse Padleri
  7. KUPA KRALI Mouse Padleri
  8. Happy Hours Mouse Padleri
  9. 2K Dizayn Mouse Padleri
  10. GameBoss Mouse Padleri
  11. Onartem Mouse Padleri
  12. Buyfun Mouse Padleri
  13. Flip Ped Mouse Padleri
  14. Atölye Çizgi Mouse Padleri
  15. E-Hediyeci Mouse Padleri
  16. İyi Fikirler Mouse Padleri
  17. Appa Mouse Padleri
  18. Officekup Mouse Padleri
  19. fotografyabaskı Mouse Padleri
  20. Seç Tasarım Baskı Mouse Padleri
  21. Tucano Mouse Padleri
  22. Addison Mouse Padleri
  23. KayaTech Mouse Padleri
  24. Daytona Mouse Padleri
  25. TKZ Mouse Padleri
  26. Ankaflex Mouse Padleri
  27. GamingPadci Mouse Padleri
  28. Londo Mouse Padleri
  29. Cyber Mouse Padleri
  30. MF Product Mouse Padleri
  31. Bubm Mouse Padleri
  32. Ednet Mouse Padleri
  33. Frisby Mouse Padleri
  34. Trust Mouse Padleri
  35. Vizyon Mouse Padleri
  36. Elba Mouse Padleri
  37. Gamingburada Mouse Padleri
  38. Linea Mouse Padleri
  39. Nur Home Mouse Padleri
  40. Promate Mouse Padleri
  41. Tx Mouse Padleri
  42. XRades Mouse Padleri
  43. Bloody Mouse Padleri
  44. HP Mouse Padleri
  45. Inca Mouse Padleri
  46. KKmoon Mouse Padleri
  47. Kingston Mouse Padleri
  48. OEM Mouse Padleri
  49. Check Mouse Padleri
  50. Helixsun Mouse Padleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk
 7. Türü
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Rampage
DSACategoryId/2147483646/42/29/rampage
Başa dön