Rampage Speaker ve Hoparlör Fiyatları

Segment Bilgisayar’ın markalarından biri olan ve ürün yelpazesindeki çözümlerin hemen hepsini fiyat ve performans odaklı hâle getirerek bütçesini zorlamadan oyuncu ekipmanı almak isteyen kullanıcıların takdirini kazanan Rampage, geliştirdiği hoparlörlerle dikkat çekiyor. Oyuncuların hem oyun seanslarında hem de multimedya takip süreçlerinde değerlendirebilecekleri modeller, stereo (1+1) ve 2,1 olmak üzere iki ayrı kategoriye ayrılıyor. Ses sistemlerinin yapıları, bağlantı noktaları, ses çıkış güçleri ve benzeri özellikleri, ilgili ürünlerin fiyat aralıklarının değişiklik göstermesine zemin hazırlıyor. Ancak her hâlükârda Rampage speaker ve hoparlör fiyatları, erişilebilir aralıklarda seyrediyor. Yeni nesil tasarım ve teknoloji trendlerini, sahip olduğu hoparlör modellerinde de görmek isteyen teknoloji ve oyun meraklıları tercihlerini Rampage ürünlerinden yana kullanıyor.

Gücünü USB Bağlantısından Alan Stereo Hoparlörlerle Maksimum Eğlence

Teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde değerlendirerek ürün yelpazesindeki hoparlör modellerine dâhil eden Rampage, gücünü doğrudan doğruya USB portlarından alarak çalışabilen stereo ses sistemleriyle beğeni topluyor. Küçük odalarda çalıştırılacak biçimde tasarlanan ve bu kullanım senaryosundan hareketle, sınırlı düzeyde ses çıkışı sağlayabilen Rampage stereo hoparlör modelleri, standart 3,5 mm bağlantı noktası aracılığıyla bilgisayar ve benzeri aygıtlara takılabiliyor.

Minimal tasarımları ve göz alıcı RGB LED aydınlatmalarıyla oyuncuların ilgi odağı olan hoparlörler, kurulum işleminin tamamlanmasının ardından ek bir işlem yapılmadan çalıştırılabiliyor. Genel itibarıyla kolonların birinde ses seviye kontrol tuşu bulunurken ilgili kontrol tuşu sabit tutularak ses ayarları, bilgisayar ve hoparlörün bağlı olduğu diğer cihazlardan gerçekleştirilebiliyor.

Rampage 2,1 Ses Sistemleriyle Oyunlardaki Savaş Alanını Evinize Taşıyın

Daha ayrıntılı sesler ve derin baslar sunabilen ses sistemlerine de hayat veren Rampage, etkileyici sesler eşliğinde oyun oynamak ve multimedya içeriklerini takip etmek isteyen oyun tutkunlarını, 2,1 ses sistemleriyle memnun ediyor. Seçilen model doğrultusunda ses çıkış güçleri oldukça yüksek seyredebilen modeller, 1+1 hoparlörlerde olduğu gibi bağlantı noktalarıyla güncel teknolojileri yansıtıyor. Fiziksel bağlantı noktalarının zenginliğinin yanı sıra Bluetooth yapısındaki kablosuz bağlantı olanaklarıyla da kullanıcılara ekstra konfor sağlayan ürünler, üzerlerindeki tuşların yanı sıra uzaktan kumandalarla da yönetilebiliyor.

RGB LED aydınlatma konusunda kendi alanında fark yaratan 2,1 ses sistemleri, ses duyarlı ışıklandırmalarıyla hayranlık uyandırıyor. Oyunlardaki silah atışlarından müziklerdeki ritim döngülerine dek her ayrıntı, görsel olarak kullanıcılara sunuluyor. Gerek görüldüğü takdirde ilgili aydınlatmaların çalışma modları değiştirilebiliyor veya ışıklar tamamen devre dışı bırakılabiliyor. Teknik özellikleri kadar işlevsellikleriyle de öne çıkan ses sistemleri, Rampage’in alanındaki yetkinliğini gözler önüne seriyor.

Soru 1: Dizüstü bilgisayarımla zaman zaman oyun oynuyorum ama daha çok multimedya içeriklerindeki sesleri daha net duyabileceğim çok yer kaplamayan bir hoparlör arıyorum; Rampage’in böyle ürünleri var mı?

Cevap 1: Rampage’in geliştirdiği 1+1 ses sistemleri, az yer kaplamalarına karşın küçük bir odayı doldurabilecek kadar başarılı ses çıkışı sağlayabiliyor; dolayısıyla böylesi ürünleri tercih edebilirsiniz.

Soru 2: Oyunlardaki tüm ses efektlerini net, bas tonlarını ise mümkün olan en güçlü şekilde işitmek istiyorum, Rampage’in hangi ürünleri gereksinimlerimi karşılayabilir?

Cevap 2: Markanın 2,1 formundaki ses sistemleri ihtiyaçlarınıza yanıt verecektir ancak 2,1 ses sistemleri içerisinde farklı modeller bulunduğu için modellerin ses çıkış gücünü ve odanızın genişliğini dikkate alarak kendiniz için en uygun modele yönelebilirsiniz.

Soru 3: Bilgisayarımı kullanmadığım anlarda da Rampage ses sistemleri aracılığıyla müzik dinleyip radyo programlarını takip edebilir miyim?

Cevap 3: Markanın ürettiği 2,1 ses sistemlerinde yer alan Bluetooth desteği, USB girişi ve benzeri özelliklerden yararlanarak bilgisayarınızı açmadan da müzik ve diğer multimedya içeriklerine ait sesleri hoparlörünüzden alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rampage Speaker ve Hoparlör Fiyatları

8 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/256/rampage