Razer mouse modelleri piyasaya çıktığından beri uzun süreli bilgisayar kullananlar ve özellikle oyuncular tarafından yoğun talep görüyor. Ürünler ergonomik yapısı ve isteğe göre ayarlanabilir tuşları sayesinde kullanıcının istediği yüksek performansı sunmak için tasarlanıyor. Razor mouse modelleri üstün performansları ve isteğe göre ayarlanabilen ve kişiselleştirilebilen özellikleri sayesinde birçok profesyonel ve amatör oyuncular tarafından fazlaca tercih ediliyor. Oyun oynarken sağladığı konfor ile uzun süre kullanımlarda dahi yorgunluğu minimuma indirmeyi hedefleyerek üretiliyor.

Özgün ve şık tasarımının yanı sıra her iki ele de tam oturacak şekilde tasarlanan ergonomik yapısıyla uzun süre yormadan kullanım sağlıyor ve oyuncular için en iyi oyun deneyimi sunuyor. Ürünler her türlü ve her taraftan eğrilik ve kavrama tarzına uyacak şekilde üretiliyor. Bazı modellerinin yan tarafında bulunan dokulu kauçuk tutma kısımları yardımıyla birlikte kullanıcılar için genişletilmiş oyun oturumlarında ekstra kontrol sağlamaya yardımcı oluyor. Binlerce renge ayarlanabilen Chrome ayarlanabilir aydınlatmalı modelleri olduğu gibi kullanım süresini arttırmak için ışıksız modelleri de piyasaya sürülüyor. Bu aydınlatma ışıkları sayesinde farenizi kişiselleştirebilir ve başka hiçbirine benzemeyen bir fare yaratmaya olanak tanıyor.

Ağırlığı 65- 70 gram arasında değişen modeller oldukça hafif olduklarından kolaylıkla eli yormadan hareket ettirilebiliyor. Böylece modeller kullanıcıya oyun sırasında kullanım kolaylığı ve hareket özgürlüğü sağlıyor.

Yüksek hız ve ayarlanabilen hassasiyeti sayesinde üstün performans sağlıyor. Yüksek kalitede optik sensorlere sahip olarak donatılan ürünler saniye başına oldukça hızlı hareket edebiliyor. Mouseların hassasiyeti her zaman bir optik sensor ile mümkün oluyor, bu sensor sayesinde modeller ekranda görüntülenen organik akışkanlığa kusursuz biçimde cevap veriyor. Tıklamaların sertliğini ve farenin hassasiyeti isteğe göre ayarlanabilir şekilde üretiliyor. Böylece farklı oyunlar oynanırken farenin tıklanma sertliği veya hassasiyeti rahatça değiştirme imkanı sunuyor. Bunlara ek olarak bazı modellerinde her bir fare hareketini inanılmaz bir isabetle oyuna yansıtarak çaba sarf etmeden nokta atışı yapmanızı sağlayacak yüksek takip etme yeteneğiyle göz dolduruyor.

Modeline bağlı olarak 5'ten 11'e kadar bağımsız programlanabilir yüksek algılamalı butonları mevcut olarak bulunuyor. Bu butonlar Razer'ın öncülük ettiği bulut bazlı yazılım servisi sayesinde kişisel zevke göre ayarlanıyor ve atanan komutlar isteğe bağlı olarak kolayca değiştirilebiliyor. Ayrıca bu yazılım ile tercihleriniz uzak sunucularda saklayarak istediğiniz zaman, istediğiniz yerden internet bağlantısı kullanarak erişebilmenize olanak sağlıyor.

Razer Mouse Fiyatı

Farelerin fiyatları sahip oldukları özelliklere göre çeşitlilik gösteriyor. Bu özelliklerin başında hız, hassasiyet, kişiselleştirilebilen düğme sayısı, takip etme yeteneği, kısa tepki süresi ve pil ömrü geliyor. Hızlı ve daha hassas olan veya kişiselleştirilebilir butonu daha çok olan modeller piyasaya nispeten daha yüksek fiyatlarla sürülüyor. Örneğin Tournament sürümleri diğer sürümlere göre daha yüksek performans ve hassasiyet sunduklarından dolayı daha yüksek fiyatlara sahip olabiliyor. Fiyat performans oranı bakımından incelendiğinde oldukça iyi notlar alan Razer mouse yüksek performansı sayesinde oyun deneyimini sonuna kadar yaşamanızı sağlıyor.

Kablolu ve kablosuz olarak kullanılabilen modelleri mevcut olarak bulunuyor. Birçok değişik özelliğe sahip modeli bulunan Razor Mouselar uzun pil ömürleri sayesinde kesintisiz oyun keyfi sunuyor. Kullanıcılara tek bir şarj edilebilir AA pil ile en az 12 saat kablosuz, kesintisiz ve takılmasız bir oyun deneyimi sağlıyor. Uzun ve örgülü kablosu sayesinde isteğe bağlı olarak kablolu olarak da kullanılabiliyor. Ergonomik yapısı, yüksek kalitesi, uzun kullanım süresi ile piyasada bulunan en hassas fare modellerinden olan Razer mouselar hem profesyoneller tarafından hem de hobi olarak oyun oynayan kullanıcılar tarafından oldukça talep görüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Razer Mouse

85 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Kullanım Amacı
Toplam 24 / 85 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/razer