ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Reeder
Reeder M10 PRO LTE 32GB 10.1" IPS Tablet Beyaz

Reeder M10 PRO LTE 32GB 10.1" IPS Tablet Beyaz

Reeder
%27 indirim 1.199,00 TL 872,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/3008012

Reeder M10 PRO LTE Özellikleri

Reeder M10 PRO LTE tablet, teknolojik özelliklere sahip olan geniş ekranlı akıllı cihaz almak isteyenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. İşlemci yapısı, bellek kapasitesi, ekran nitelikleri ve bağlantı seçenekleri ile kullanıcıları cezbeden ürün, kendi klasmanındaki tablet fiyatları arasında da öne çıkıyor. SIM kart, GPS, 4.5G desteğine sahip olan tablet modeli, fonksiyonel özellikleri ile işinizi de kolaylaştırıyor. Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz seçenekleri ile hem hareket özgürlüğünüzü hem de kablosuz erişim ve entegrasyon olanaklarınızı artırmayı da ihmal etmiyor. Geniş ekran avantajı pek çok iş ve işlemi rahatlıkla yapabilmenize imkân verirken, yüksek çözünürlük standardı görsel içerikleri kaliteli biçimde izlemenize fırsat tanıyor. Android işletim sistemli Reeder tablet, kamera gereksiniminizi de göz önünde bulunduruyor. Çift kameralı akıllı cihazın önünde ve arkasında kamera sensörlerine yer veriliyor. İşlemci ve bellek gibi teknik donanım birimleri ürünün tüm özelliklerinin etkili biçimde kullanılmasını sağlıyor. Kaliteli ve sağlam gövde malzemesi ise uzun süre kullanım vadediyor. Ekran ve gövde boyutu büyük olmakla birlikte, insan anatomisine uyumlu tasarıma sahip olması sayesinde, tablet elde son derece rahat biçimde kullanılıyor. Tercihinizi fiyat performans avantajlı bir tabletlerden yana kullanacaksanız, bu modeli incelemek isteyebilirsiniz.

Geniş Ekranlı Tablet Modeli

Gündelik yaşamda ve iş hayatında kullanımı giderek yaygınlaşan tabletler, farklı ekran boyutları ile sizlere ulaşıyor. Büyük ekranlı tabletler daha geniş bir dokunmatik yüzey ve izleme alanı sağlıyor. Eğlence amaçlı kullanımda da eğitim ve iş amaçlı kullanım durumunda da tercih edilebildiği için daha avantajlı bir çerçeve çiziyor. M10 serisi üründe, geniş ekran deneyimini yaşamanıza imkân vermek adına, 10.1 inçlik ekran boyutu tercih ediliyor. Ekran dokunmatik sensörlerinin yüksek hassasiyetli olmasından dolayı, parmaklarınız ile verdiğiniz komutlar anlık olarak algılanıyor. Fiziksel etkilere belli oranda direnç gösterme niteliğine sahip olan dokunmatik yüzey, kırılma ve çizilme gibi problemlere karşı dayanıklılık gösteriyor. Elbette, uzun süre eskimeden muhafaza etmek adına, cihazı önerilen şekilde kullanmanın ve korumanın son derece önemli olduğunu da unutmamak gerek.

Güçlü işlemci birimine donanımında yer veren ürünün ekran performansı, görüntü iyileştirme teknolojileri ve grafik işlemci ile artırılıyor. 1280 x 800 piksellik ekran çözünürlüğü ile renkler gerçekçi biçimde ekrandan yansıyor. Parlaklık ve kontrast değerlerine bağlı olarak, renk doğruluğu ve piksel yoğunluğu da iyi sonuçlar veriyor. Böylece oyun oynama, film izleme ya da görsel içerikler üzerinde düzenlemeler yapma gibi süreçler çok daha keyifli hâle geliyor. Ayrıca, cihazda kullanılan ARM Mali-400 MP2 grafik işlemci, donma ve takılma olmaksızın cihazı kullanmanızı mümkün kılıyor. Tabletin işlemci özellikleri ile uyumlu oyunları oynamanın tadını çıkarabilir ya da mobil konumdayken geniş ekranda film izleme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Güçlü Batarya ve IPS Teknolojili Ekran Bir Arada

Pil gücü, tablet seçiminde kullanıcıların ilk dikkat ettiği hususlardan biri. Şarj gereksinimi olmaksızın uzun süre kullanım söz konusu olduğunda, batarya kapasitesi devreye giriyor. Reeder tablette, mobil durumdayken kullanım konforunuzu artırmak adına, 5000 mAh kapasiteli batarya yer alıyor. Ekran ve işlemci gibi birimlerin özelliklerine uyumlu batarya gücü, uzun süre priz gereksinimi olmaksızın kullanım imkânı sunuyor. Oyun oynama ve film izleme gibi aktivitelerde farklı, kitap okuma ve veriler üzerinde çalışma türevi işlemlerde farklı pil tüketim süresi olabiliyor. Yoğun kullanım, standart ve seyrek kullanım durumlarında pil gücünün tükenme hızı değişse de ürün daha düşük batarya kapasiteli modellere kıyasla çok daha iyi bir batarya performansı vadediyor. Mevcut pil verimliliği sayesinde, açık alanda ya da seyahatleriniz sırasında sürekli ve sık biçimde tabletin şarj durumunu kontrol etmenize gerek kalmıyor.

5000 mAh batarya kapasiteli Reeder M10 PRO LTE ekranında IPS teknolojisi kullanılıyor. IPS panel, farklı açılardan ekrana bakıldığında meydana gelebilen renk kayıplarını önlemesi ile öne çıkıyor. Güneşin ve yapay ışık kaynaklarının sebep olduğu yansımaya bağlı kararma ve gölgelenme ortadan kalkıyor. Bakış açısına bağlı oluşan renk kayıpları bertaraf edildiğinden görüş kalitesi yükseliyor. Örneğin tablet stantları ile farklı açılara ayarlanmış olan cihazın ekranını net biçimde görebilir, açık havada tabletinizi kullanırken ekrandakileri rahatlıkla görmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu teknoloji sayesinde, tabletten aktarılan renklerin canlılığı ve imajların belirginlik seviyesi de daha yüksek oluyor. Net görüş açısı sunan IPS panelin bir diğer avantajı da enerji tasarrufu sağlaması. Yüksek batarya kapasiteli donanımın IPS teknolojisi ile üretilmesi, Reeder tableti daha avantajlı hâle getiriyor.

Reeder M10 Pro LTE Teknik Özellikleri

Reeder M10 tablet serisi, yüksek performans elde etmeniz adına özel teknik birimlerden besleniyor. SpreadTrum SC9832E yonga setini kullanan aygıt, 1.40 GHz azami frekans değeri ile geliyor. Yongaseti yani çipset, temel olarak anakartta yer alan donanım bileşenlerini, data geçiş prosesini ve arabirimleri kontrol eden işlemci çeşidini ifade ediyor. Bu modelde tercih edilen çipsetin diğer donanım elemanları ile uyumlu olması cihaz performansına olumlu yansıyor.

Üründe 3 GB RAM ve 4 çekirdekli yapı tercih ediliyor. “Random Access Memory” teriminin kısaltması olan RAM yani Türkçe ifadesi ile bellek, cihazın birincil depolama alanı olarak önem arz ediyor. Ana hafıza görevi gören RAM; uygulama indirme, çalıştırma, depolama, veri yükleme ve görüntüleme gibi süreçlerin sorunsuz gerçekleşmesini sağlıyor. 3 GB kapasiteli Reeder M10 PRO bellek birimi, aygıtı zorlanmadan çalıştırma işlevini başarıyla yerine getiriyor. 4 çekirdekli işlemci, tablet kullanım süresince işlemlerin donma, takılma veya yoğun ısınma gibi problemler olmaksızın çalışmasını mümkün kılıyor. İşlemci çekirdeğinin fazla olması sayesinde, eşzamanlı çalışan uygulamaların yükü çekirdekler arasında dağılıyor. Böylece, örneğin internet sekmeleri arasında gezinme ya da çoklu görev çalıştırma gibi süreçlerde tablet hızında azalma ya da yoğun performans kaybı meydana gelmiyor.

Üründe, modern çağın teknolojik avantajlarından faydalanmanız adına GPS teknolojisine yer veriliyor. Konum bilgisi saptamaya yarayan GPS küresel veri konumlandırma sistemi, gündelik yaşamı kolaylaştırması ile öne çıkıyor. Uydu tabanlı bu sistem hem yerel ve uluslararası saat - tarih bilgisini alabiliyor hem de coğrafi konum belirleyebiliyor.

Geniş Depolama Alanına Sahip Bir Tablet

Reeder tablet yorumları, ürünün depolama kapasitesi anlamında kullanışlı bir yapı sunduğunu gözler önüne seriyor. Depolama alanı, hem cihazdaki uygulamaların kullanım etkinliğini hem de sistem performansının yüksek olmasını etkilediği için önemli birimlerden biri. Reeder markasının geniş ekranlı M10 PRO LTE tablet serisinde 32 GB dahili depolama ünitesi bulunuyor. Kapasite dahilinde uygulama yükleyebilir; fotoğraf, video ve belge türevi verileri tablet hafızasında saklayabilirsiniz. Kapasite doluluğunun sistem hızını ve verimliliğini olumsuz etkilediğini de belirtmek gerek. Yeterli depolama alanı kalmaması durumunda, mevcut doluluk sisteme yük bindirebiliyor ve bu da oyun ve uygulamaların çalışma hızında düşüşe sebep olabiliyor. 32 GB dahili alan ise, daha düşük gigabyte değerli modellere kıyasla, çok daha iyi sonuçlar veriyor. Ayrıca Reeder, dahili depolama biriminin dolması durumunu da göz önünde bulunduruyor ve M10 Pro LTE tablet ile birlikte hafıza kartı desteği opsiyonunu sizlere ulaştırıyor. Ürün, Micro SD hafıza kartı biçimini destekliyor, dahili kapasite 64 GB’a kadar yükseltilebiliyor. Artırılabilir hafıza sayesinde, mevcut alan dolduğunda veri, oyun ya da uygulama silmek yerine harici kart ile alan açma fırsatınız bulunuyor.

Bağlantı Çeşitliliğinin ve Kamera Donanımının Keyfini Çıkarın

Reeder tablette Wi-Fi, Bluetooth, GPS ve mobil bağlantı özellikleri yer alıyor. Kablosuz internet erişim teknolojisine sahip olan akıllı cihazda 802.11 b/g/n özellikli Wi-Fi kanalı kullanılıyor. Wi-Fi sayesinde, bulunduğunuz ortamdaki kablosuz interneti tablette kullanabilirsiniz. Ayrıca, tableti Wi-Fi bağlantıya sahip kablosuz aygıtlar ile eşleştirebilirsiniz. 4.0 versiyonlu Bluetooth teknolojisi de kablosuz erişim özgürlüğünüzü artırıyor. Tercih edilirliği giderek artan Bluetooth bağlantılı kulaklık, hoparlör vb. aygıtları Reeder tablet ile hızlı şekilde eşleştirmek mümkün oluyor. Bağlantı birimlerinin yanı sıra, ürün kamera donanımı ile de kullanıcıları memnun ediyor. Ekranın üstünde yer alan 0.3 MP’lik ön kamera ve arka kapağın üst bölümüne konumlandırılan 2.0 MP çözünürlüklü ana kamera, gerekli durumlarda işinizi hayli kolaylaştırıyor. Kamera sensörlerinin profesyonel çekimler yapmaktan ziyade, anlık görüntü paylaşmak, önemli belgeleri fotoğraflayarak kaydetmek ve mobil görüntülü konuşmalar yapmak için tasarlandığını hatırlatmak gerekiyor. Ön kamera ile selfiler çekinebilir, görüntülü konferans konuşmaları gerçekleştirebilir, canlı yayın akışlarına katılabilir ve hatta Vlog’lar çekerek sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.Ergonomik ve Estetik Bir Tablet Tasarımı

Reeder marka tasarım uzmanlarınca geliştirilen M10 PRO LTE 10.1 tablet, modern görünümü ile zevkinize hitap etmeyi, ergonomisi ile konfor beklentilerinizi karşılamayı amaçlıyor. Android 9.0 Pie işletim sisteminin sunduğu özellikleri kullanmanıza olanak tanıyan cihaz, dokunmatik ekran yüzeyinden kenar ve gövde dokusuna değin pek çok bakımdan kullanışlı bir model oluyor. Tabletin elinizden kaymasını önleyen özel gövde dokusu, olası kazaları önlemeye yardımcı oluyor. Modern ve şık görünümden de taviz verilmiyor. Reeder M10 PRO LTE 32GB 10.1" IPS tablet, beyaz rengin yalın ve etkileyici tavrını yansıtmanıza imkân tanıyor. Arka kapak ile ekran çerçevesinin aynı renk olması sayesinde renk bütünlüğü elde ediliyor. Türkiye’nin ilk yerli e-kitap okuyucusunu ve Android işletim sistemli yerel marka tabletini piyasaya sürmüş olan Reeder, tablet modellerinin tasarımında kullanıcı beklentilerini dikkate alıyor. Gerek donanım özellikleri gerekse fiziksel yapısı ile konforlu kullanım sağlamanızı amaçlayan marka, ürünlerini uygun fiyat skalası ile sizlere ulaştırıyor. Reeder M10 PRO LTE model de performans özelliklerine kıyasla avantajlı bir fiyatlandırma sunan tablet çeşitlerinden. Tüm bunlar göz önüne alındığında ise ürünün satın alımda da kullanımda da keyifli bir süreç vadettiğini söylemek mümkün oluyor.

Tablet Satın Alım ve Kullanım Önerileri

Tablet ve telefon gibi mobil cihazlar belli koruma standartları çerçevesinde imal ediliyor ve cihazların dayanıklılıkları modelden modele değişkenlik gösteriyor. Sağlamlık seviyesi ne denli yüksek olursa olsun, mobil aygıtların kullanımına ve muhafaza yöntemlerine dikkat etmek gerekiyor. Reeder tablet, fiziksel etkilere belli oranda direnç gösterse de özel koruma ürünleri ile desteklemeniz fayda sağlıyor. Çevresel ve iklimsel faktörlerin ya da kullanım biçiminin sebep olabileceği olumsuz durumları bertaraf etmek adına, Reeder kılıflar ve ekran jelatinleri üretiliyor. Kılıfların koruma bölgeleri, koruyuculuk seviyeleri ve tasarımları da modelden modele değişkenlik gösteriyor. Seçim aşamasında, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak tablet kılıfına yönelmeniz tavsiye ediliyor. Reeder koruma filmi ve kılıf tercihinde model uyumluluğunu göz önünde bulundurmanız büyük önem taşıyor. Tablet ile uyumsuz koruma ürünleri, cihazın etkili şekilde kullanılmasını engelleyebiliyor. Kılcal çizilme ve aşınma oluşumunu önlemek için ekran yüzeyini sert cisimlerle kullanmamanız gerekiyor. Ekranda meydana gelebilecek zedelenme, dokunmatik hassasiyetini olumsuz etkileyebiliyor. Benzer durum gövde ve kamera sensörleri için de geçerli. Gündelik kullanıma uygun, şık, teknolojik ve işlevsel bir akıllı cihaz almak için M10 PRO LTE 32GB 10.1" IPS tableti inceleyebilirsiniz.


M10 Pro

M10 Pro ile renkler canlanıyor!

Güçlü işlemcisi, 10.1 geniş ekranı, Sim kart desteği ve hiç bitmeyen enerjisi ile profesyonel bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Sağlam ve güçlü bir yol arkadaşı!

Yüksek teknolojisi ile birlikte uzun süren bir kullanım deneyimi sunmak M10 Pro’nun uzmanlık alanı. 5000 mAh kapasitesiyle M10 Pro, uzun süreli performansı garantiliyor.

M10 Pro ile profesyonel bir bakışa sahip olun!

0.3MP ön, 2MP arka kamerasıyla unutulmaz anlar, M10 Pro ile sonsuza kadar saklanacak. M10 Pro size alışılagelmiş tablet standartları yerine olağanüstü fotoğraflar çekme fırsatı sunuyor.

Yüksek Teknoloji daima yanınızda!

İnanılmaz hafifliği ve sim kart desteği ile M10 Pro, kullanıcılarına özgürlüğün ve rahat taşınabilirliğin anahtarını sunuyor. M10 Pro ile günlük kullanımınızda ileri teknolojinin keyfini çıkarın!


Arttırılabilir Hafıza 64 GB'a kadar
Bluetooth Var
Dahili Hafıza 32 GB
Disk Kapasitesi 32 GB
Ekran Boyutu 10,1 inç
Ekran Modeli IPS Ekran
Ekran Panel Tipi IPS
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Hafıza Kartı Tipi Micro SD
HDMI Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı Dört Çekirdekli İşlemci
İşlemci Markası SpreadTrum
İşletim Sistemi Tabanı Android
İşletim Sistemi Android 9.0 (Pie)
Kamera Çözünürlüğü 2,0 MP
Kamera Çift Kamera
Max Ekran Çözünürlüğü 1280 x 800
Mobil Bağlantı 4.5G
Ram Kapasitesi 3 GB
Tablet İşlemci SpreadTrum SC9832E
Temel İşlemci Hızı 1,4 GHz
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000MI6VV
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 6 soru ve cevap var.
Soru
Sim kartı takılabiliyor mu?
Cevaplar (3)
Takılabiliyor.
cansa bilgisayar satıcısı cevapladı
11 Ağustos
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Ürünün sım kart desteği mevcuttur.
ARTI satıcısı cevapladı
18 Ağustos
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Takılabiliyor.
Fırsatbitmez satıcısı cevapladı
23 Eylül
10 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Reeder M10 Pro lte 32gb 10.1 tabletin sarj girişi Micro USB mi, Usb C mi?
Cevap
Micro USB'dir.
cansa bilgisayar satıcısı cevapladı
23 Ağustos
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün Android 10-11 e yükseltilebiliyor mu?
Cevap
Evet.
Yenisepet satıcısı cevapladı
05 Ağustos
7 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
TikTok Eba Zoom uygulamaları kullanılabilir mi?
Cevap
Üründe 3 GB RAM ve 4 çekirdekli yapı tercihi ile birçok uygulamaları kullanabilirsiniz.
ARTI satıcısı cevapladı
23 Ağustos
17 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Kutu içeriğini öğrenebilir miyim?
Cevap
Kutu içeriğinde sadece şarj aleti ve data kablosu mevcuttur.
youtech satıcısı cevapladı
23 Ağustos
21 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürünün garantisi hakkında bilgi alabilir miyim?
Cevap
2 Yıl Reeder Türkiye garantisindedir.
Ceptemax satıcısı cevapladı
11 Ekim
8 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Apple iPad 9. Nesil 64GB 10.2" WiFi Tablet - MK2K3TU/A Uzay Grisi
Lenovo M10 TAB TB-X306F 4 GB + 64 GB 10,1" Tablet ZA6W0026TR
Casper Via S48 8" 32GB IPS Tablet
Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500 32 GB 10.4" Tablet
4.135,00 TL
%20
2.499,00 TL 1.998,82 TL
Sepette %15 indirimli fiyat
1.699,00 TL
%20
1.110,00 TL 889,00 TL
%17
2.239,00 TL 1.849,00 TL
Satıcı
mobilepoint 9,8
BOZDAN Teknoloji 10
Hepsiburada
Evonline 9,7
Değerlendirmeler
(25)
(347)
(172)
(4661)
Ekran Boyutu 10,2 inç 10,1 inç 8,0 inç 10,4 inç
Ekran Modeli IPS Ekran TDDI IPS Ekran TFT
İşletim Sistemi Tabanı iOS Android Android Android
Kamera Var - Var Çift Kamera
Max Ekran Çözünürlüğü 2160 x 1620 1280 x 800 1280 x 800 2000 x 1200
Mobil Bağlantı 4G Yok Yok Yok
Ram Kapasitesi 64 GB 4 GB 3 GB 3 GB
Dahili Hafıza - 64 GB 32 GB 32 GB
Wi-Fi - - 802.11 a/b/g/n/ac 802.11 a/b/g/n/ac
Başa dön