Plastik maketler ve hobi oyuncakları tasarlayan Rebel markası, her yaştan kullanıcının ilgisini çekmeyi başarıyor. Yetişkinler için maket oyuncaklar tasarlayan marka, çocuklar için de gelişim ve eğitimlerini destekleyecek oyuncakları ile öne çıkıyor. Maket ürünleri birleştirmede ihtiyaç duyulan yardımcı materyaller de markanın kalitesi altında üretiliyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Revell markası, Türkiye'de en çok tercih edilen maket oyuncak üreticileri arasında ilk sıralarda yer alıyor. 

Revell Modelleri Hangi Çeşitlerden Oluşuyor?

Birçok farklı maket oyuncak modeli bulunan Revell markasının maket uçak modelleri, hobi severler tarafından oldukça ilgi görüyor. Maket oyuncakların en şık tasarımlarından biri olan savaş uçakları, orijinali ile birebir uyumluluk sağlayan ince detaylarla üretiliyor. 12 yaş ve üzeri için uygun olan maket uçak modelleri, çoklu parça adedi ile oldukça keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.  Maket oyuncakları güvenli bir biçimde yapıştırmaya katkı sağlayan maket yapıştırıcıları, Revell ürün koleksiyonunda zengin içerikleri ile yer alıyor. Büyük ve hacimli bir model olan yolcu uçakları da markanın geniş ürün yelpazesinde hobi severlerin beğenisine sunuluyor. Hem hobi zevkinizi tatmin etmek hem de sevdiklerinize özel bir hediye sunmak için benzersiz bir seçenek oluşturan Revell maket uçaklar, el becerilerinin gelişimine sağladığı katkılarla da önemli bir işlevi yerine getiriyor.

Maket Yapımında Kullanılan Materyaller Nelerdir?

Profesyonel nitelikle tasarlanmış maket yapıştırıcılar, en ince delikleri ve parçaları bir araya getirmeniz için güçlü özelliklerle üretiliyor. Ürünlerin farklı gramajlarla tasarlanmış olması, ürünü kullanım sıklığınıza ve tercihinize göre satın alabilmenize imkân tanıyor. Maket yapımında en çok ihtiyaç duyulan zımparalar da Revel markasının zengin ürün gamında set olarak satışa sunuluyor. Maket zımparaları, küçük tortuları ve pürüzleri yok etmeniz için mükemmel bir yardımcı niteliği taşıyor. Revell markasının ürettiği bir diğer maket yapma materyali olan 8'li pens seti, yapıştırdığınız ürünlerin daha hızlı kurumasına ve ayrıca, parçaları bir arada tutarak maketi tamamlamanıza katkıda bulunuyor. Plastik pens uçları, makete herhangi bir zarar vermeden güvenli bir biçimde kullanılmaya imkân sağlıyor. Su bazlı ve mat maket boyaları, renklendirmeye ihtiyaç duyduğunuz maketleri, daha eğlenceli ve şık bir hâle getirirken sağlığınızı korumayı da ihmal etmiyor.

Revell Ürün Çeşitleri Hangileridir?

Maket oyuncaklar arasında en çok ilgi çeken modeller olan uçakların yanı sıra Revell maket arabalar da büyük ilgi görüyor. Ünlü otomobil markalarına ait maket araba tasarımları, tüm detaylarıyla gerçeğini aratmayacak şekilde tasarlanıyor. Ürünlerin gerçeklik hissini daha da artırmaya katkı sağlayan eskitme kitleri, markanın yardımcı materyal seçenekleri arasında bulunuyor. Üstü açık otomobil modellerinden son model spor araç maketlerine kadar birçok farklı ürün çeşidi, Revell'in geniş ürün yelpazesindeki yerini alıyor. Her zevkten otomobil severin de ilgisini çekecek olan araç maketlerini, sevdiklerinizin beğenisine göre hediyelik olarak da rahatlıkla değerlendirebiliyorsunuz. Markanın geniş ürün gamında yer alan bir diğer ürün olan gemi maketleri de ince detaylar ile oldukça şık ve dekoratif birer ürün niteliği taşıyor. Evinizin ve ofisinizin dekorasyonuna estetik bir katkı sağlayacak olan gemi maketleri, hobinizi sanata dönüştürmede de önemli bir görev üstleniyor. 

Revell Fiyatları Nasıldır?

Dünyada en çok tercih edilen maket oyuncak markaları arasında ilk sıralarda yer alan Revell markasının ürünleri, ülkemizde de büyük ilgiyle karşılanıyor. Yüksek kalitede tasarlanmış plastik materyallerle üretilen maket modelleri, hem kurulum kolaylığı hem de dayanıklılık bakımından kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Ürünlerin ülkemizdeki satış fiyatları, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutacak biçimde makul seviyelerde sunuluyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Revell

724 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön