Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Rich
Rich Toz Sim 50 cc Maxi İnci 9135

Rich Toz Sim 50 cc Maxi İnci 9135

Rich
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483643/21027386/21028264/293009


Zengin Toz Sim 50 cc Maxi İnci 9135


Rich Maxi Glitter yani Rich Siml er amaçlı kullanılan boyalar. 

toz halindedir.

Zengin toz s im ler uygulandıktan Sonra kuruduğu zaman çok YÜKSEK Işıltılı ettik sedefli Bir görünüme Sahip olurlar. 

Rich simler genel olarak ahşap boyama hobisinde antrenman yolundan alınan simlerdir . Zengin simler ile kullanım içindir. 

Uygulama öncesi zemini ince bir araziyle bir saygılarsanız çok daha iyi manzaralar. Çoğu zaman kat atmaya gerek duymaz. Katlı bir yapacaksanız Rich simleri son kat eğlencelerinden önce boyanıza giymenize yardımcı olunur.

Uyguladıktan sonra 5-6 saat kuruma süresi vardır.

Rich toz sim ile simleştirilmiş boyalar kuruduktan sonra yine Rich marka vernikler ile birlikte tasarımızı koruyabilirsiniz. Zengin sim üzerinde kullanılan vernikler ince bir katman halinde sürülmelidir. Aksi durumda zengin simlerin yüksek lisansını kapatabilirsiniz.

Aynı zamanda duvar boyaları diğer farklı boyalar ile de gibi kullanılabilir bir üründür. Rich Simleri katmadan da katman oluşturmak için kullanılabilirsiniz.

Hobi malzemeleri denilince ilk akla gelen bidoluhobi mağazamızdan diğer birçok hobinizde satılık hobi malzemeleri ve tasarım malzemelerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Rich simli boyaların ponpon fırçalar ile kullanımı uygulanmaktadır. Tavsiye edilmemek için fırçalar gibi yüz izi bırakmazsınız. Siz de daha Fazla Zengin Sim ler  Için mağazamızı gezebilirsiniz.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön