Haşere ya da farelerle yalnızca bahçelerde veya tarımsal alanlarda değil, yaşam alanlarının birçok yerinde karşılaşılabilir. Genellikle meyve, sebze ya da diğer bitkiler açısından büyük bir olumsuzluk olarak görülen haşereler, bazı cihazlarla kurutulabilir. Aynı şekilde farelerden de ultrasonik ve elektrikli kovucular yardımıyla kurtulmak mümkün oluyor. Haşere ve fare kovucular ile çeşitli ilaçlara gerek duyulmadan zararlı olan fare ve haşereler kovuluyor. Kurtulmak istenen canlılar arasında yer alan fare ve haşerelere bahçedeki mahsullerden süs bitkilerine kadar tüm alanlarda rastlanabilir. Haşere ve farelere karşı çözüm sunan cihazlar; sinek, böcek ve fare gibi zararlı canlıları mevcut alanlardan kolayca uzaklaştırıyor. Bazı haşere kovucu cihazlar köpek ve domuz gibi dört ayaklı olan canlılara karşı etki gösterebiliyor. Özellikle gözle görülmesi güç olan küçük zararlı haşerelerin çoğalma hızları oldukça yüksek. Bu nedenle haşere ve fare kovucu cihazların kullanılması tavsiye ediliyor. Zirai ilaçlar oldukça etkili çözümler sunuyor ancak kimyasal madde içermeleri dolayısıyla yalnızca bitkiler üzerinde değil, hayvan ve insanlar üzerinde de sağlıksız sonuçlar doğurabiliyor. Bundan dolayı elektrik yardımıyla çalışan ultrasonik kovucular daha ideal bir kullanım sunuyor. Havaya yayılan ultrasonik dalgalar ile çalışan haşere kovucu cihazlar, yaydıkları bu dalgalar sayesinde olası haşereleri alandan hızla uzaklaştırıyor. Canlıları öldürmeden bahçeden ya da evlerden uzaklaştıran haşere kovucu cihazlar düzenli kullanıldığında etkili sonuçlar çıkarıyor. Bu sayede her seferinde sil baştan fare ve haşerelerle uğraşmak yerine kalıcı ve kesin çözümler elde ediliyor. Riddex haşere kovucular ile yaşam alanları başta olmak üzere bahçeler ve ekinler sürekli korunuyor. Hepsiburada’nın bahçe kovucuları kategorisinde yer alan Riddex haşere fare kovucu çeşitlerine ulaşarak özellik ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

Riddex Haşere Kovucu Özellikleri

Kullanımı oldukça basit olan Riddex haşere ve fare kovucular özellikleri ile etkili sonuçlar çıkarıyor. Doğru noktalara yerleştirilen haşere kovucular ile alınan verim arttırılabiliyor. Ultrasonik olarak dalga yayan fare ve haşere kovucu cihazlar elektrik yardımıyla devreye giriyor. Haşere kovucu cihazlar farelerin ya da haşerelerin yer aldığı noktaya yakın bir yerde fişe takılarak doğrudan çalıştırılabilir. Cihazlardan yayılan dalgalarda yer alan kımıl, zararlılar tarafından hissediliyor. Bu şekilde zararlılar doğrudan bölgeyi terk ediyor. Tüm haşere ve fareler ölmeden yalnızca ortamdan uzaklaştırıldığı için insan sağlığı başta olmak üzere hiçbir canlının sağlığı olumsuz etkilenmiyor. Haşere kovucu cihazların etkisini tam olarak gösterebilmesi için doğru alanlara konumlandırılması gerekiyor. Fare kovucu ses dalgalarının yeterli alana yayılabilmesi için cihazların önünde herhangi bir nesnenin bulunmaması önemli. Aksi takdirde yani dalga yayılmasını kesebilecek bir cisim olduğunda, farelere ve haşerelere bu dalgaların ulaşması engelleniyor. Dolayısıyla farelerin etkilenmeleri tamamen devre dışı bırakılmış oluyor. Ayrıca zararlı canlıların alana giriş ve çıkış yaptıkları alanı tespit etmek ve daha sonra buna bağlı bir nokta belirlemek önem arz ediyor. Yanlış nokta belirlenirse cihazın konumlandırıldığı yerden başlayan dalga yayılımı, fareleri ve haşereleri es geçebilir. Buda istenmeyen durumların yaşanmasına sebebiyet verebiliyor. 

Riddex Haşere Kovucu Çeşitleri

Riddex haşere kovucu çeşitleri kötü koku ve duman bırakmadığı için çocuklar ya da evcil hayvanlar için zararsız bir şekilde çalışıyor. Haşere ve farelerin istila edebildiği duvar içi tesisatları başta olmak üzere olası her noktaya konumlandırılabilir cihazlar ultrasonik dalgalar yayarak çalışıyor. Fare ve haşere kovucu cihazlar zararlı canlıları yaşam alanlarından uzaklaştırma konusunda oldukça profesyonel bir etki gösteriyor. Bu sayede kimyasal seviyesi yüksek ve zararlı ilaçlardan olumsuz yönde etkilenmeden haşerelerden kurtulmak mümkün oluyor. Elektrikle çalışan haşere kovucu cihazlar, haşerelerin çoğaldıkları yerlere doğrudan etki ediyor. Yalnızca fişe takılarak devreye giren cihazlar, görünmez bir dijital kalkan yaratarak tüm haşereleri ve fareleri yaşam alanlarından uzaklaştırıyor. Yapıları gereği hiçbir şekilde kimyasal barındırmayan ve kanserojen etki bırakmayan haşere ve fare kovucular, insan sağlığına zarar vermeden güvenli şekilde kullanılabiliyor. Kovucu cihazlar 25 ile 150 metrekarelik bir alanda aktif olarak etki gösteriyor. Bu orandan daha geniş alanlarda ise birden fazla cihaz kullanılması gerekebiliyor. Elektrik tüketimi konusunda oldukça tasarruflu olan cihazlar, sürekli kullanımlarda yıllık enerji tüketim maliyetini oldukça düşük aralıklarda tutuyor. Haşere kovucu spreyler kadar etkili olan cihazlar haşereleri ve fareleri zehirlemeden mevcut konumdan uzaklaştırıyor. 

Riddex Haşere Kovucu Kullanımı

Evlerde, işyerlerinde veya yalnızca dönemsel ya da mevsimlik olarak kullanılan yaşam alanlarında hemen hemen her sene bazı haşereler ile karşılaşılıyor. Tahtakurusu, fare, sinek ve yılan gibi birçok zararlı canlıların yaşam alanlarına girmesi kullanıcıların konforunu bozuyor ve ortamdaki eşyalar zarar görebiliyor. Ultrasonik haşere kovucu kullanımı evler, insanlar ve eşyalar zararlı canlılardan korunabiliyor. Haşere ve fare kovucuların temel görevi zararlı canlıları öldürmeden mevcut alandan uzaklaştırmak oluyor. Tek seferde çözüme ulaştırmayan Riddex haşere kovucu cihazlar düzenli ve sık olarak kullanıldığında kalıcı ve kesin çözümler sunuyor. Ancak haşerenin türüne bağlı olarak edinilen sonuçlar değişkenlik gösterebiliyor. Küçükten büyüğe tüm haşere türlerine göre farklı ürünler kullanmak gerekebiliyor. 

Riddex Haşere Kovucu Kullanmanın Faydaları

Riddex haşere kovucu kullanmanın faydaları arasında güvenli ve pratik oluşu sayılabiliyor. Zararlı canlıları hızla yaşam alanlarından uzaklaştıran haşere kovucular, özellikle gıda işletmeleri için avantaj sağlıyor. Düzenli kullanımda kesin çözümler sunan kovucular hiçbir canlıya zarar vermiyor. Kötü koku yaymayan cihazlar evlerde, işyerlerinde, işletmelerde sıklıkla değerlendiriliyor. 

Riddex Haşere Kovucu Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Riddex haşere kovucu satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Çünkü kullanılacak alan ve kovucu çeşidi ürün seçimini etkiliyor. Haşere kovucu spreyler ya da cihazlar zararlı canlıları ortamdan uzaklaştırır. İlaç ve elektrikli olarak satışa sunulan haşere kovucular mekanların genişliğine bağlı olarak tercih edilebiliyor. Az miktarda haşere bulunan alanlar için elektrikli kovucular yeterli oluyor. Büyük alanlar ve haşere yoğunluğu fazla olan alanlar için ise düzenli bir şekilde ilaçlama yapılması çözüm sunuyor. Son olarak haşere kovucu seçiminde kullanıcı yorumlarına da göz atılması tavsiye ediliyor. Böylece deneyim sahibi kullanıcıların fikirlerinden yararlanarak doğru ürüne kısa sürede erişebilirsiniz. 

Riddex Haşere Kovucu Fiyatları

Riddex haşere kovucu fiyatları özelliklerine ve çeşidine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Hepsiburada’da haşere fare kovucular kategorisinde yer alan Riddex ürünlerine ulaşarak özellik ve fiyat incelemesi yapabilirsiniz. Listelenen Riddex haşere kovucu çeşitlerini artan fiyat ya da azalan fiyata göre sıralayabilirsiniz. Beğendiğiniz Riddex haşere kovucular arasında ya da farklı marka haşere kovucular ile fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak hem cebinize hem de ihtiyacınıza uygun bir ürüne ulaşabilirsiniz. Filtreleme özelliklerini kullanarak aradığınız haşere kovucuya daha kısa sürede ulaşarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Riddex haşere kovucu için fiyat aralığı, değerlendirme puanı, satıcı filtrelemesi yapabilirsiniz. En az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirleyerek kendi bütçenize uygun olan haşere kovucuları listeleyebilirsiniz. Satıcı seçiminde kullanıcı yorumlarını dikkate alabilir ya da diğer satıcılara nazaran daha ekonomik fiyat sunan satıcıyı tercih edebilirsiniz. Acil haşere kovucu ihtiyaçlarınız için Hepsiburada’nın “Yarın Kapında” özelliğini kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Riddex Haşere Kovucular

6 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?