Kış sezonu için önemli olan ve herkesin takması gereken ve kullanması gereken ekipmanlar vardır. Bu ekipmanlara baktığımız zaman hem soğuk için hemde sağlığımız için önemli bir etkisi vardır. Çoğu insan kış şartlarını kolay bir şekilde atlatıcağı konusunda emin bir şekilde davranıyor. Fakat ekipman konusunda eksikler bulunduğu zaman kış tatilinin ne kadar zorlu geçeceğinden haberleri olmayabilir. Sadece kış turizminde değil ayrıca kış sporları yapanlar içinde kullanım olarak tercih edilen bu ürünler, kullanıcıları tarafından kesinlikle tavsiye edilmektedir. Kışlık malzeme satan çoğu yerde bulunan koruyucu ekipmanları internet üzerinden de sipariş edebilirsiniz. İnternet üzerinden bakıldığı zaman birçok market sitesinde satılmış olsa da güvenilir ve hesaplı bir şekilde Hepsiburada sitesinden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. 

Hepsiburada sitesinden yapmış olduğunuz alışveriş de, en çok terdcih edilen markalardan bir tanesi Roxy markasıdır. Model konusunda bakıldığı zaman birden fazla model ve çeşitler ile karşımıza çıkan Roxy, kış aylarında size pek çok avantaj sağlayabilir. Çeşit olarak baktığımız zaman kayak pantolonundan snowboard gözlüklerine, kışlık montlardan yazlık terliklere kadar hemen hemen her çeşit sezonluk ürünler bulunan bu marka, kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Birbirinden kullanışlı eşyalar ile insanların gözlerine hitap eden bu ürünleri, hemen hemen her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Bu markayı tercih ederken birçok modelde eşyaları görebilirsiniz. Hepsiburada sitesi üzerinden alışveriş yaparken karşınıza renk renk ve çeşit çeşit ürünler çıkabilir. Yazlık ve kışlık sezonları olarak birden fazla modele ve çeşide sahip olan Roxy, size benzersiz modeller ile birlikte güzel bir hizmet sunar. Gelin hep birlikte Roxy markasının ürünlerine bir göz atalım ve nerelerde hangi amaç ile kullanıldığı hakkında kısa bilgiler verelim.

Roxy Markasına Ait Kış Sezonu Ürünleri 

Birden fazla çeşit ile karşımıza çıkan bu marka, sezonuna göre değişmektedir. Yazlık ve kışlık olarak iki sezonda da başarılı ve beğeni toplayan ürünler çıkartan Roxy, değişim konusunda ve moda konusunda epey bir ileri seviyeye ulaşmış durumdadır. Sezon olarak bakıldığı zaman kışlık sezonda kullanılan ürünler hakkında bilgi verebiliriz. 

Mont 

Kış sezonunda en fazla kullanılan ürünler arasında yer alan mont grubu, çeşitlerine göre ayrılmaktadır. Eğer daha hareketli bir yaşantınız var ise esnek ve bir o kadarda hafif montları tercih edebilirsiniz. Fakat daha sakin bir yaşantınız var ise üşümemeniz için daha kalın ve ağır montları tercih edebilirsiniz. Hareketli bir yaşantıdan kasıt, kış sporları ile veya kar sporları ile ilgileniyorsanız bu montlar tam olarak size göredir. 

Bu mont gruplarına bakıldığı zaman snowboard stili montlar çok fazla yayılmaktadır. Normal mont gruplarına göre hareketleri kısıtlamamak için daha kısa bir görünüme sahiptir. Bu tarzda üretilmesinin en büyük önemi daha rahat ve daha kolay bir şekilde hareket edilmesi içindir. Hareket kısıtını etkilemediği için hem daha rahat hemde daha iyi bir şekilde vücudunuzu kavrar. Böylelikle daha iyi kavradığı için vücudunuzu daha sıcak bir şekilde tutar. Daha çok kayak ile birlikte kullanıldığı için, arka kısımlarda kask ile uyumlu olan başlıklara sahiptir. Ayrıca kış şartlarında soğuk geçirmemesi ve kar geçirmemesi için özel olarak etek yapısı ile birlikte kullanılmaktadır. Bakıldığı zaman birçok yeni özelliğe sahip olan bu mont grupları tercih olarak sadece kayak sporlarında değil, normal kış şartlarında da çok fazla tercih edilmektedir. Bu sayede hem daha rahat hemde daha sıcak bir kış geçirebilirsiniz. 

Hemen hemen her kalıptan bay/bayan olarak bulunabilen kış montları, bedeninize göre tam uyum sağlamaktadır. Çoğunlukla Roxy marka bir monta sahip iseniz, kış aylarında içinize çok fazla kalın şeyler giymemeniz sizin için daha iyi olur. Hem sıcaklık konusunda hemde içeriye soğuk girmesini engelleyen bir yapıya sahip olan Roxy marka montlar kış aylarında size eşsiz bir deneyim sağlar. 

Snowboard Pantolonu

Kış sporları ile ilgilenen sporcuların çoğu bu pantolonu tercih etmektedir. Snowboard pantolonu olarak kullanılan bu pantolonlar, normal günlük yaşantıda da rahatlıkla kullanılabilir. Su geçirmez özelliği sayesinde kolaylıkla su tutmayan kumaşın üzerinden kolaylıkla suyu atabilir. Bu pantolonların en önemli özelliklerinden bir tanesi ise soğuk geçirmemesidir. Bu özelliği sayesinde soğukları hiç hissetmeden kolaylıkla giyebilirsiniz. Ceketten pantolona bağlantısı sayesinde soğuklarda kesinlikle ve kesinlikle etkilenmemenizi sağlar. Birden fazla cep kapasitesinden dolayı etkin bir şekilde bütün ceplerinizi kullanabilirsiniz ve böylelikle ekstra olarak yanınızda herhangi bir çanta taşımak zorunda kalmazsınız. Esnek yapısı sayesinde normal pantolonlara nazaran daha rahat bir kullanıma sahiptir. 

Sağlam bir yapıya sahip olan bu pantolonları kullanırken dikkat etmekte fayda var, esneklik olarak çok üst düzey bir esnekliğe sahip olan Roxy markasına ait pantolonlar, dikkatli kullanım durumunda dayanıklı ve dinamik bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Snowboard Gözlüğü 

Kış sezonunda kullanılan bu kıyafetler, en çok dağ sporlarında tercih edilmektedir. Snowboard takımı kullananların çoğu bu gözlüğü tercih etmektedir. Bu gözlüğün en önemli özelliklerinden bir tanesi kullanırken buğu yapmaz ve daha rahat bir görüş alanı sağlar. Kar sporları ile ilgilenenlerin çoğu bu konuda çok büyük sıkıntılar çekmektedir. Hem göz sağlığınız açısından, hemde spor yaparken daha net bir şekilde görmenizi sağlar. Roxy markasının üretimi olan bu gözlüklerin diğer marka gözlüklerden farkı, hem daha rahat bir görüş açısı sağlamak, hemde uzun süreli kullanımda kafa kısmını rahat bir şekilde kullanarak ağrıyı azaltmaktadır. Kullanım olarak gayet estetik ve duruş olarak gayet güzel bir duruşa sahip olan bu gözlük çeşitleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. 

Kar Eldiveni

Bakıldığı zaman birçok yerde fazlasıyla tercih edilen bu eldiven türleri kullanıcılar tarafından yanlış bilgilendirme sonucu amaçları dışında kullanılmaktadır. Kullanım olarak kesinlikle ve kesinlikle su geçirmezliğe sahip olan Roxy marka eldivenler, kullanıcıları tarafından test edilip onaylanmıştır. Hızlı kuruma teknolojisi ile birlikte, kar şartlarında size çok fazla avantaj sağlar. Kar sporları ile ilgilenenler için en çok kullanılması gereken bu ürün, üstün kalite ve su geçirmezliği ile birlikte çok fazla tercih edilmektedir. 

Roxy markasının kış aylarında en çok tercih edilen ürünlerinden kısaca bahsetmiş olduk. Sadece kışlık olarak değil ayrıca yaz aylarının da en çok tercih edilen markasından olan Roxy, yeni sezonda bulunan yeni ürünleri ile birlikte sezona damga vuran markalar arasında yer almaktadır.

Roxy Markasına Ait Yaz Sezonu Ürünleri

Sezon olarak çoğunlukla farklı farklı yeni modeller ile karşımıza çıkan Roxy, yaz aylarının vazgeçilmezi olarak tercih edilmektedir. Bu konuda bakıldığı zaman birçok rakibi olsa dahi kalitesi ve uzun süreli kullanımından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Gelin hep birlikte Roxy markasına ait yaz sezonu ürünlerini kısaca inceleyelim.

Kadın Bikini

Yaz aylarında kadınların genel olarak en çok tercih ettiği bikiniler, canlı renkleri ve güzel duruşu ile bilinmektedir. Yaz aylarında plajlarda çok fazla kullanılan ve vazgeçilmez bir kıyafet olarak bilinen bu bikiniler, Roxy markası ile birlikte siz değerli kullanıcılarına fark katar. Beden konusuna bakıldığı zaman hemen hemen her bedeni mevcut olan bu bikiniler, sezon başlangıcı ile birlikte çok hızlı bir şekilde tükenmektedir. Kalite konusunda bakıldığı zaman çoğunlukla kadınlar rahatsız edici bikinileri tercih etmeyebilirler, fakat Roxy markası üretim konusunda titizlik ile birlikte kadınların tam olarak tercih edeceği tarzda bikinileri satışa çıkarmaktadır. 

Spor Terlik

Kullanım açısından yaz aylarının vazgeçilmeyen ve her zaman kullanılan bu terlikler çoğunlukla yaz aylarında plajlarda kullanılır. Fakat kaliteli olmayan bu terliklerden kullandığınız zaman çoğunlukla kopmalar vs yaşayabilirsiniz. Roxy markasının üretimi olan spor terlikler, kaliteli olması ile birlikte ayaklarınızı rahat ettirmek içinde özel olarak üretilmiştir. Kullanım olarak rahat bir kullanıma sahip olan bu terlikler, yaz aylarında ayaklarınızın rahat etmesi için en çok kullanılan terlik gruplarındandır. 

Yüzücü Mayosu

Sportif açıdan kullanılan ve bikini tercih etmeyen kadınların kullandığı bu mayo türü, kalitesine göre değişmektedir. Piyasada bulunan pek çok markanın ürettiği yüzücü mayoları, çoğunlukla dayanıklı olmamaktadır, bu sayede kullanım süresi beklenenden daha az bir şekilde kullanılır. Fakat Roxy markasının üretimi olan yüzücü mayoları, malzeme konusunda kullandığı kalite sayesinde, daha rahat ve daha uzun süreli bir kullanım sağlar. Bu sayede kullanan kişilerin beğenisini toplamaktadır. Olimpiyatlarda kullanılan yüzücü mayoları, sporcular açısından aerodinamik konusunda epey bir faydası vardır. Kusursuz bir şekilde üretilmesi bu konuda sporculara yardımcı olmaktadır.

Şort

 Kadınlar tarafından yaz aylarında tercih edilen bikiniler, erkekler açısından şort olarak tercih edilir. Yaz aylarında kullanılırken erkeklerin en fazla tercih ettiği bu ürün, esnek yapısı ve sağlamlığı ile birlikte herhangi bir yırtılma veya başka bir durum yaşanmaz. Roxy markasının kaliteli üretimi sayesinde güvenli bir şekilde kullanacağınız bu şortları, tam bedeninize göre tercih ettiğiniz takdirde uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece erkekler için değil kadınlar içinde şort modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin hepsine ve daha fazlasına Roxy mağazalarından alabilirsiniz.

Roxy markasının yaz aylarında ve kış aylarında en çok tercih edilen ürünlerinden bir kaç tanesi hakkında ufak bilgiler verdik. Bu bilgilere baktığımız zaman kullanıcıların çoğunun kaliteden dolayı uzun yıllar boyu tercih ettiği bu marka, dünya çapında çok fazla kullanıcıya sahiptir. Kullanım olarak kaliteli malzemelere sahip olan bu ürünler, kullanıcıları tarafından tavsiye edilmektedir. 

Sadece giyim konusunda daha birçok elektronik konularda da karşımıza çıkan Roxy, sadece tek bir konuda değil hemen hemen her konuda yardımcı olmaktadır. Roxy markasına ait bu tarz ürünleri nerede bulabilirsiniz? Bu konuda size yardımcı olalım. 

Roxy Ürünlerini Nerede Bulabilirsiniz?

Her konuda çeşitler ile karşımıza çıkan ve sürekli olarak modelleri değişen bu mağazanın ürünlerini nerelerde bulabilirsiniz. Bakıldığı zaman çoğunlukla büyük şehirlerde mağazası bulunan Roxy, İstanbul çevresinde birçok ilçede mağazaları mevcuttur. Fakat İstanbul dışında oturuyorsanız eğer, internet üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. İnternet üzerinden bakıldığı zaman pek çok sayfada ürünleri bulunsada sizin için en kolay ve rahat yol olarak Hepsiburada internet sitesinden veya akıllı cep telefonunuza indirdiğiniz uygulamadan kolaylıkla bulabilirsiniz. Hepsiburada sitesinde arama kısmına Roxy yazdığınızda ilk önce size en çok tercih edilen modeller karşınıza çıkacaktır. Fakat daha farklı modeller arıyorsanız eğer filtreleme kısmında kolaylıkla modellerinizi seçebilirsiniz. Böylelikle Roxy markasına ait aramak istediğiniz her şeye kolaylıkla erişebilirsiniz. 

Hangi şehirde olursanız olur Türkiye’nin her iline kargo yolu ile siparişinizi oluşturabilirsiniz ve takip edebilirsiniz. Güvenilir satıcılar ile birlikte Roxy markasına ait olan ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...