Aralık 1943'te bir kalıp döküm üreticisi olarak kurulmasından bu yana, Ryobi Limited, otomobil endüstrisi için çok çeşitli teknolojilerle yenilikçi gelişimleri bir araya getirir. Ryobi, her yerde keyifli ve rahat bir günlük yaşamı mümkün kılar. Dünyanın en büyük ve en yenilikçi elektrikli el aletleri üreticilerinden biri olan Ryobi, üstün performans ve güvenilirlik sunmaya kendini adamış, insanların elektrikli aletlerden tam olarak neye ihtiyaç duyduklarına dair gerçek bir bilgi geliştirerek sağlam ve imrenilecek bir marka inşa eder. Böylece evinizde ve bahçenizde daha verimli, daha güvenli ve daha rahat çalışma ortamı sunar. Bahçeciliği daha kolay hale getiren çok sayıda yeni özelliği ile kendi üretimlerinizi de hayata geçirebilme imkanı tanır.

Çevre herkesin kaygısıdır ve Ryobi bu kaygılarda bir istisna değildir. Ryobi'nin taahhüdü, ihtiyaç duyulan gereksiz pil ve şarj sayısını azaltarak, daha az kirleten motorlar için bazı elektronik ateşleme sistemlerini de azaltan One + Tool System ™ olarak adlandırılan programlarla ifade edilmesidir. Ürünlerinin tasarımında mevcut kirlilik önleme standartlarına sıkı sıkıya bağlı olmanın ötesinde, Avrupa güvenlik standartlarını da karşılayarak, en sıkı standartlar olan WEE ve RoHS standartlarını da öne sürer.

Ryobi, global güç ve petrol araçları üreticisi Techtronic Industries'in (TTI) bir markasıdır. TTI'nın inovasyon ve kalite konusundaki taahhüdü, akülü el aletlerinden lazer ölçüm cihazlarına kadar geniş bir marka portföyü ile alet, bahçe ve ev dekorasyon pazarında lider konumunu sürdürmesidir.

Ryobi 18V ONE + Sistemi, 100'den fazla benzersiz ürüne sahiptir ve size çok yönlü seçimler yapmak için mükemmel fırsatlar sunar. Akülü lityum iyon teknolojisiyle, Ryobi sondaj, sürüş, kesme ve sabitleme, aydınlatma, sıhhi tesisat, soğutma, düzeltme, kenar düzeltme ve çim biçme işlemlerine kadar her türlü projede yardımcı olabilir. 18V ONE + sistemindeki ürünleri ve pilleri, 1996'dan beri kullanılır. İlgi alanlarınız veya beceri düzeyiniz ne olursa olsun, ürünleri çalıştırabilirsiniz. Aynı zamanda Ryobi, 18V ONE + System ve 36V serisi araçlar dahil olmak üzere tüm elektrikli ve kablosuz araçları için ilk 3 yıllık garantisi verir.

Ayaklı lityum akü ile ev ve bahçe için 50 çeşit farklı araç portföyüne sahiptir.  Matkaplardan telsizlere, düzelticilerden boya püskürtücülerine kadar her şeyde, seçim yapmak istediğiniz araçları ihtiyaç duyduğunuz anda satın alabilirsiniz. IntelliCell ™ pil teknolojisi ile herhangi bir ONE + aracı ve uygulaması için optimum performans ve çalışma süresi sunmak için kendi gücünü benzersiz şekilde yönetir. Kendine özgü Hybrid teknolojisi ile akülü veya AC gücü arasında sorunsuz geçiş yapabilirsiniz. Lityum pil ile kablosuz özgürlüğün keyfini çıkarabilir veya uzun çalışma süresi için ana şebeke elektriğine geçebilirsiniz.

Arabalarınız için de Ryobi araç kitleri benzersiz özellikler sunar. Özel benzin göstergesi, pil ömrünü izlemenin ve iş yükünü yönetmenin en kolay yoludur. Koruma elektroniği ile elektronik aksam, aküyü çok fazla zorlarsa veya çok ısınırsa, hem aleti hem de aküyü hasara karşı korumak için aracı kapatır. Ryobi’nin ONE + sistemindeki kablosuz aletleri ile aracınızın yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Hepsine güç vermek için ise sadece bir bataryaya ihtiyacınız olur. Lastiklerinizin ONE + Inflator sistemi ile doğru basınca sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Ölçebilir, ayarlayabilir veya ayarlamaya gerek kalmadan tekerleklerini şişirebilirsiniz. Kullanışlı el feneri de herhangi bir araç kitine mükemmel bir ektir. Araç kiti içerisindeki radyo ile de çalışırken en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilir veya telefonunuzu Bluetooth üzerinden bağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ryobi

457 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. İndirimli Ürünler
  6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön