Okul hayatından profesyonel hayata kadar her alanda ihtiyaçlarınıza cevap vermeye hazırlanan şablonlar, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlıyor. Geometrik desenler, haritalar, yıldızlar, açılar, teknik yazılar, harfler ve daha birçok seçeneği içerisinde bulunduran şablonlar sayesinde, okul derslerinde başarıyı garanti altına alabilir, projelerinizi çok daha etkin bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Mimariden sıhhi tesisat döşemeye, astrofizikten istatistiğe kadar birçok farklı alanda rahatlıkla yararlanabileceğiniz şablon modelleri, çizimlerinizi çok daha keskin ve göz alıcı bir hale getiriyor. Üzerinde bulunan farklı semboller yardımıyla dilerseniz projelerinizi çok daha canlı bir hale getirebilir, dilerseniz farklı yönlendirmeler ile çizimlerinizi birbirine bağlayabilirsiniz. Çizimlerinizde kullanabileceğiniz farklı iç ve dış mekan şablonları, birbirinden farklı desenleri bir arada incelemenize olanak sağlıyor. İhtiyacınıza göre seçiminizi rahatlıkla yapabilir, projenizin eksik noktalarını, üzerinden geçilmesi gereken yerlerini ya da dikkat edilmesi gereken noktalarını tamamlayabilirsiniz.

Özellikle fizik ve matematik derslerinin vazgeçilmez öğelerinden olan çizimler, şablon modelleri ile rahatlıkla elde edilebilir hale geliyor. Gerektiğinde ödevlerinizi ya da projelerinizi hızlandıracak, çok daha etkin bir şekilde çalışmanızı sağlayacak çizim şablonları ile dakikalar içerisinde vermek istediğiniz etkiyi verebilir, kalemi uç noktalarda gezdirerek şekilleri kolaylıkla kağıda yansıtabilirsiniz.

Farklı geometrik desenleri bir arada çizebileceğiniz şablonlar, aynı zamanda kendi fiziksel dairelerinizi de yaratmanıza yardımcı oluyor. Farklı aparatları ile yarıçapları birbirinden bağımsız elipsler çizmenize olanak tanıyan motif şablonları, öğrenciler kadar öğretmenlerin de vazgeçilmez aksesuarları arasına giriyor. Geometrik cisimleri çok daha kolay ve hatasız bir şekilde elde etmenizi sağlayan modeller sayesinde, öğrencileriniz için rahatlıkla yazılı soruları hazırlayabilir, farklı öğretme seçenekleri keşfedebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Şablon Fiyatları

Matematiğin kullanıldığı her alanda, profesyonel hayatta, mimar ofislerinde ya da mühendislik firmalarında vazgeçilmez bir yeri bulunan şablonlar, proje, ölçeklendirme ya da tasarım gibi hassas ve dikkat gerektiren işlerinizde en büyük yardımcınız olmayı amaçlıyor. Uzay geometrisinin farklı çizimlerini, peyzaj ya da iç mekan tasarımlarını, açı analizlerini ya da inşaat imar projelerini hazırlarken yardım alabileceğiniz ve projelerinizi hayata geçirebileceğiniz tasarım ve çizim şablonları, geniş ve etkin bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunuluyor. Farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarını bir arada sunan şablonlar arasından mesleğinize ve ihtiyacınıza göre seçebilir, farklı ürünler arasında karşılaştırma yapabilir, fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Tesisat, döşeme ya da bina içi kablolama gibi uzmanlık ve hassasiyet gerektiren işlerde yardımcınız olacak sıhhi tesisat şablonları, kroki ya da bina iskeletlerinin projelendirilmesinde hassas bir rol oynuyor. Tuvalet, banyo, mutfak ya da lavabo gibi alanları iyice belirlemenizi, milimetrik hesapları yapmanızı ve görsel bir şekilde sunmanızı sağlayan şablonlar, işlerinize başlamadan önce etkin bir yol haritası çıkarmanıza yardımcı oluyor. Apartmanların ya da binaların kablo ya da tesisat çizimlerini çok daha rahat bir şekilde belirleyebileceğiniz ve kâğıda dökebileceğiniz sıhhi tesisat şablonları ile işinizi çok daha profesyonel bir şekilde halledebilir, hata payını düşürebilir, güvenle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Mürekkep bulaşmasını önleyici özel kenarlıklar ile desteklenmiş şablonlar, aynı zamanda projelerinizde işçilik hataların da önüne geçmeyi amaçlıyor. Sayısal hesaplamalar, geometrik desenler ya da açılar haricinde projelerinizi harflendirmek için de yararlanabileceğiniz harf şablonu modelleri, tüm Latin alfabesini ve sayılarını etkin bir şekilde projenize yerleştirmenize yardımcı oluyor. Hem profesyonel bir görünüm hem de kesin sonuçlar elde etmenizi amaçlayan harf şablonları arasından dilediğinizi seçebilir, şablon fiyatları arasında karşılaştırma yaparak işiniz ya da projeniz için en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Şablonlar

69 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yıldızlar
  2. Standardgraph
  3. Hatas
  4. Standartgraph
  5. Dfh
  6. Rubenis
  7. Ark
  8. Maped
  9. Rio
  10. TRY
  11. Titi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005096/15125
BAŞA DÖN