Salcano Bisikletler

Bisiklet üzerinde yol almak kişiyi özgür kılan başlıca aktiviteler arasında yer alır. Koşu, yüzme gibi sporlara alternatif olarak bisiklet sürebilir, şehir içi veya hafta sonu gezilerinizde ulaşım ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

40 yıllık tecrübesiyle Türkiye'nin en iyi bisiklet firmalarından biri olan Salcano, müşteri tecrübelerinden yola çıkarak kendini sürekli yenilemektedir. Kendinizin veya çocuklarınızın İhtiyacına en uygun modelleri seçerek iki teker üzerinde harika zaman geçirebilirsiniz.

Salcano Bisiklet

Salcano bisikletler; yol, yarış, dağ ve şehir bisikletleri şeklinde sıralanmaktadır. Yol ve yarış bisikletleri asfalt yol üzerinde yüksek hızlarla tempolu kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Rijit yani esneme payı son derece az olan modellerdir. Hafif ve sağlam olmaları gerekir. Bu nedenle, daha çok karbon gibi hafif ve dayanıklı metallerden imal edilirler. Fren ve vites kolları gidon üzerinde bulunur. Gidon, kavisli bir şekilde aşağı doğru eğiktir. Bu nedenle, sürüş dinamikleri ve oturma pozisyonu diğer modellere göre daha farklıdır.

Salcano dağ bisikletleri; taşların, çukurların, engellerin bulunduğu toprak ve ormanlık alanlarda kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir. Kadro gövdesi ve lastikler daha kalın, darbeleri emebilmek için yerleştirilen amortisörler sayesinde daha esnek ve konforludurlar. Kadro yapısı olarak city modelleri ile benzerlik taşımaktadır. Toprak ve asfalt yollarda kullanıma uygun olan Salcano spor şehir bisikletleri, ideal oturma pozisyonu ve rahat selesi sayesinde uzun süreler boyunca yorgunluk hissetmeden kullanılabilir.

Salcano Bisiklet Fiyatları

Salcano bisiklet fiyatları modelin türüne, cinsine, büyüklüğüne ve üzerinde yer alan ekipmanlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Uzaktan bakıldığında her ne kadar görünümler birbirini andırsa da lastikler, vites kutuları, ayna kollar, sele ve kadronun sahip olduğu metal kalitesi her model için özel olarak seçilmektedir. Ayrıca, suluk, pompa, çamurluklar, sele ve sepetler gibi modele entegre edilmiş harici aksesuarlar, fiyatların değişmesinde önemli bir etkiye sahiptir.

Salcano bisikletlerin en büyük artılarından biri, geniş yetkili servis ağı ve uygun fiyatlar ile yedek parça temin edilebilmesidir. Ürün size paket olarak geldikten sonra, istediğiniz bir zaman kutuyu yetkili servise götürerek ücretsiz kurulumun yapılmasını sağlayabilirsiniz. Uygun bir fiyat ile giriş seviyesinde bir ürün alıp daha sonra vites sistemi, lastikler, amatörler, sele ve direksiyon gibi parçaları daha üst ekipmanlar ile dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Örneğin; bir dağ bisikletine, daha rahat bir sele ve ince tekerli lastikler takıp bagaj ekleyerek uzun gezilerde kullanabileceğiniz bir tur bisikleti oluşturabilirsiniz.

Salcano Bisiklet Modelleri

Salcano bisikletler kendi içinde erkek, kadın ve çocuk bisikleti olmak üzere farklı türlere ve kadro yapısına sahiptir. Erkekler için tasarlanan modeller, daha yüksek kadro numarası ve oturma pozisyonuna sahiptir. Ayrıca çoğu modelde sele ve gidon arasında ara demir yer almaktadır. Bayan bisikletler, daha ufak kadro numaraları ile üretilir; farklı renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Rahat kullanım için orta bölümde bulunan ara demir, çapraz ya da iç bükey olarak konumlandırılmıştır. Çocuk bisikletleri ise, çocukların daha rahat denge kurabilmeleri için ufak kadrolar ve destek ayakları ile temin edilebilmektedir.

Şehir bisikleti olan Salcano City Sport serisi, uzun yıllar boyunca markanın en çok tercih edilen modellerinin başında gelmiştir. Dayanıklı kadrosu ile hem şehir içi hem de gezi ve toprak yol üzerinde kullanıma olanak tanımaktadır. Insomnia, Igman ve Astro dağ bisiklet modelleri dağ, toprak ve orman gibi kötü zemin şartlarına son derece uygundur. Shimiano ve Sram setlerinin kullanıldığı hafif malzemeli yarış ve yol modelleri, oldukça seri ve hızlı aletlerdir. Ayrıca elektrik destekli ürünler, dik yokuş ve uzun yollarda ara vermeden seyahat etmek isteyenler için oldukça idealdir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Salcano Bisiklet Fiyatları

90 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Jant
  1. 26 inç
  2. 28 inç
  3. 24 inç
  4. 16 inç
  5. 29 inç
  6. 27,5 inç
  7. 20 inç
  8. 12 inç
 6. Markalar A-Z
  1. Salcano Bisikletler
  2. Bianchi Bisikletler
  3. Kron Bisikletler
  4. Voit Bisikletler
  5. adidas Bisikletler
  6. Dynamic Bisikletler
  7. Nike Bisikletler
  8. Altis Bisikletler
  9. Puma Bisikletler
  10. Delta Bisikletler
  11. Hattrick Bisikletler
  12. Shimano Bisikletler
  13. XLC Bisikletler
  14. Sram Bisikletler
  15. HSGL Bisikletler
  16. Narr Bisikletler
  17. KNT Bisikletler
  18. Kaliteplus Bisikletler
  19. Vona Bisikletler
  20. Schwalbe Bisikletler
 7. Vites A-Z
  1. 21 Vites
  2. 24 Vites
  3. 14 Vites
  4. Vitessiz
  5. 27 Vites
  6. 16 Vites
  7. 18 Vites
  8. 3 Vites
  9. 12 Vites
  10. 20 Vites
  11. 22 Vites
  12. 6 Vites
  13. 26 Vites
 8. Bisiklet Tipi
 9. Renk A-Z
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Salcano
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/salcano
Başa dön