1969 yılında Samsung - Sanyo Electronics adı altında hizmet vermeye başlayan Samsung, ikon haline gelen cep telefonu ve tablet bilgisayarlarının yanı sıra kulaklık ve şarj kablosu gibi aksesuar çeşitleri sayesinde de kullanıcılarından tam not alıyor. Samsung kulak içi kulaklık modelleri, ergonomik detaylara sahip yalın ve modern tasarımı, yüksek ses kalitesiyle bir araya getiriyor. Kompakt tasarımları sayesinde kulak içine yerleştirilerek kullanılan modeller, kullanıcıların farklı kullanım amaçları doğrultusunda değerlendirebilecekleri alternatiflerden oluşuyor. 

Samsung Kulak İçi Kulaklık Çeşitleri Neler?

Samsung, kulak içi kulaklık modellerini tasarlarken farklı kullanım amaçları, beklentiler ve zevkleri göz önüne alıyor. Kablolu ve kablosuz alternatifleri bulabileceğiniz Samsung kulaklık koleksiyonu, gün içerisinde çok sayıda çağrı yanıtlayan ve telefonla uzun süre konuşan kullanıcıların konfor ihtiyaçlarına cevap veren modellerin yanı sıra yüksek müzik kalitesi arzulayan ya da yoğun fiziksel aktivite sırasında müziğin tadını çıkarmak isteyen kullanıcılara yönelik seçenekler de barındırıyor. 

Samsung Kulak İçi Kulaklıklar Genel Olarak Hangi Özellikleri Taşıyor?

 • Dünyanın önde gelen mobil telefon üreticileri arasında olan Samsung, kulak içi kulaklık modellerinde çağrı yanıtlama gibi telefon kullanımına yönelik özelliklere muhakkak yeriyor. 
 • Konforlu kullanımın ön planda olduğu modeller, kulak içine tam olarak oturuyor, yumuşak formları sayesinde keyifli bir kullanım sunuyor. 
 • Kanca ve kulaklık pedi gibi detaylarla zenginleştirilen tasarımlar, kulak ergonomisiyle uyumlu detayları sayesinde kullanım konforunu üst seviyeye çıkarıyor. 
 • Moda ve trendleri yakından takip eden Samsung, kulak içi kulaklık modelleri tasarımları sayesinde tarzınızı yansıtmanıza imkân tanıyor. 
 • Universal olarak tasarlanan modeller, pek çok Android cep telefonu ve tablet modeliyle eşleştirilebiliyor. 
 • Samsung telefonlarla eşleştirildiklerinde, telefonların bazı özelliklerini daha efektif kullanmanıza imkân veriyor.

Konuşma Amacı İçin Geliştirilen Modeller Hangileri?

Samsung'un gün içerisinde mobil telefonlarının konuşma özelliğini aktif olarak kullanıcıları düşünerek tasarladığı modeller, gürültü önleme ve yüksek kalitede ses iletimi gibi sevdiklerinizle yaptığınız telefon görüşmelerine keyif katacak özelliklerle donatılıyor. Kablolu olan modeller, 3,5 mm standart jack ucu sayesinde Samsung haricinde farklı Android telefonlarla kullanılabiliyor. Kablosuz modellerse, Bluetooth bağlantısı sayesinde belirli Samsung cep telefonu modellerinde tercih edilebiliyor. Diğer taraftan, Samsung tarafından hazırlanan bir uygulama sayesinde kişiselleştirilebiliyor.

Yüksek kalite ve konforda eller serbest telefon görüşmeleri yapabilmeniz için üretilen modeller, gelen çağrıları pratik bir şekilde yanıtlamanıza, reddetmenize ve sonlandırmanıza imkân tanıyor. Her ne kadar müzik dinlerken ya da video izlerken kullanabilseniz de, daha zengin bas ve detaylandırılmış ses kalitesine sahip Samsung kulaklıklar müzik, video ve filmlerden aldığını keyfi arttırıyor. Stil sahibi ve ciddi bir görünüme sahip olan modeller, çoğunlukla müşterileri ya da iş arkadaşlarıyla uzun görüşmeler yapan ve mobil halde çalışan profesyoneller tarafından tercih ediliyor.

Müziğin Ritmini ve Detaylarını Hissedebileceğiniz Modeller Hangileri?

Samsung, akıllı telefon kullanıcılarının önemli bir oranının telefonları üstünden müzik dinlediğini, video izlediğini ve film seyrettiğini biliyor. Müzik tutkunu olan kullanıcılarının aradığı yüksek ses kalitesini sunabilmek için, özel hoparlör üniteleriyle zenginleştirdiği kulak içi kulaklık modelleri üretiyor. Müziğin detaylarını keşfedebileceğiniz modeller, sahip olduğu mikrofonlar sayesinde kullanıcıların eller serbest konuşmasına olanak tanıyor. Modeller; farklı yumuşaklıkta ve formda üretilen kulaklık uçlarının yanı sıra dengeli tasarımları sayesinde, sadece sabit konumdayken değil hareket halinde de en üst düzey kullanım konforu sunuyor. 

Samsung'un kaliteli müzik dinleme için ürettiği kulaklıklar, canlı renkleri ve dinamik tasarımlarıyla öne çıkıyor. Üzerinde ses açma / kapama düğmesi kulaklık modelleri; şarkı atlama, durdurma ve başlatma gibi özelliklerin yanı sıra çağrı yanıtlama, reddetme ve sonlandırma gibi işlevlere sahip oluyor. Kablolu modellerin yanı sıra Bluetooth bağlantı özelliğine sahip kablosuz alternatifler, kullanım zevkiniz doğrultusunda seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. 

Spor Yaparken Kullanılabilecek Kulak İçi Modeller Var mı?

Samsung'un sportif kulak içi modelleri, kullanıcılarına maksimum hareket özgürlüğü sağlamak adına çoğunlukla kablosuz tasarımlardan oluşuyor. Konfor, hafiflik ve dengenin ön planda olduğu Samsung fitness kulaklıklar, sahip oldukları akıllı özellikler sayesinde keyifle kullanılıyor. Yoğun fiziksel aktivite sırasında kulaktan kayıp düşmemesi için esnek kanca gibi özelliklerle zenginleştirilen tasarımlar, farklı kulak şekillerine mükemmel uyum sağlayabilmek için farklı yumuşaklıkta ve şekillerde özel jellerle birlikte geliyor. 

Samsung Health uygulamasıyla entegre çalışabilme, Samsung'un sportif aktiviteler sırasında kullanılabilen modellerini benzersiz kılan özellikler arasında yer alıyor. Kulaklık modellerinin belirli bir alanına yaptığınız ufak bir dokunuş, Samsung Health uygulamasının aktivitenizi kayıt altına almaya başlamasını sağlıyor. Uygulama üstünden kendi kişisel antrenmanınızı yönetme, Samsung'un sportif aktiviteler için ürettiği diğer aksesuarlarla beraber yaptığınız fiziksel aktiviteler çok daha iyi analiz etme şansınız bulunuyor. 

Samsung'un sportif aktiviteler için geliştirilen modelleri, sadece spor salonu gibi korunaklı alanlarda kullanılmış. Ter, toz ve suya karşı koruması olan modeller, outdoor aktiviteler sırasında tercih edilebiliyor. Yağmur altında bile keyifle kullanabileceğiniz kulaklıklar, yüksek ses kalitesi sayesinde sevdiğiniz müzikle motive olmanızı sağlıyor, antrenmanınızı keyifle tamamlamanızı garantiliyor. 

Samsung'un Gerçek Kablosuz Kulak İçi Modeli Var mı?

Kablosuz olarak adlandırılan Bluetooth özellikli pek çok kulak içi model, sağ ve sol kulaklığı bir arada tutmak adına bir kablodan destek oluyor. Gerçek kablosuz olarak adlandırılan tasarımlarsa, özel tasarımları sayesinde direkt olarak kulak içine yerleştiriliyor, herhangi bir kablo detayı barındırmadığı için kullanıcılarına çok daha fazla özgürlük kazandırıyor. Premium kulaklık modelleri arasında kabul edilen tamamen kablosuz tasarımlar, yüksek ses kalitesi ve maksimum hareket özgürlüğünü bir araya getiriyor. 

Samsung'un gerçek kablosuz kulak içi kulak modelleri, kullanmadığınız zamanlarda güvenle yanınızda taşıyabileceğiniz ve şarj edebileceğiniz özel bir kutuyla birlikte geliyor. Kanat ve kulak uçları farklı genişliklerde ayarlanabilen tasarımlar, hafiflikleri ve yumuşak dokuları sayesinde kulağın içine tam olarak oturuyor ve konforlu bir kullanım sunuyor. Modeller; telefonunuzla eşleştirildikten sonra herhangi bir ön hazırlığa ihtiyaç duyulmadan direkt olarak takılıp kullanılabiliyor. 

Giyilebilen teknoloji ürünleri arasında yer alan modeller, antrenman sırasında performansınızı takip etmenize imkân tanıyor. Diğer taraftan kulaklık modelleri, telefonunuz yanınızda olmadığında dahi müziğin keyfini sürebilmeniz için hafızasına belirli miktarda şarkı kaydedebiliyor. Telefonunuz yanında değilken performansınızı izleyebilen ürünler, telefonunuzla yan yana geldiği anda kablosuz olarak verilerinizi senkrolize ediyor. Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz modellerin, sıvı ve terin yanı sıra toza karşı koruması bulunuyor. 

Samsung Kulak İçi Kulaklık Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Kulaklığınızı hangi amaçlarla kullanacağınız,
 • Ayırabileceğiniz maksimum bütçe,
 • İhtiyaç duyduğunuz ekstra özellikler,
 • Telefonunuzun marka ve modeli,
 • Beğenileriniz gibi detaylara dikkat ederek sizin için ideal Samsung kulak içi kulaklık modeline karar verebilirsiniz. 

Seçtiğiniz kulaklığın, telefon modelinizle uyumlu olup olmadığına dikkat etmeniz büyük önem taşıyor. Sıklıkla dışarıda kullanmayı düşünüyorsanız sıvı, ter ve toza karşı dayanıklı bir model tercih ederek kulaklık modelinizi çok daha uzun süre kullanabilirsiniz. Ayırabileceğiniz bütçeyi geniş tuttuğunuz taktirde, uzun süre çok daha keyifle kullanabileceğiniz bir model edinebilir, renk ve tasarım detaylarına göz atarak stilinizi yansıtan bir tasarıma yönelebilirsiniz. Hem müzik dinleme hem de görüşme yapabileceğiniz kaliteli bir model arıyorsanız gürültü önleme özelliği ve yüksek ses kalitesine sahip Samsung kulaklıklara yönelebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Kulak içi Kulaklık

18 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Bağlantı
Toplam 19 / 19 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?