Samsung lazer yazıcılar işletim kolaylığıyla yüksek performansı bir araya getirir. Günümüzün tasarruf duyarlı küçük ofis/ev ofisi ve her yerden, her zaman iş ortamı için idealdir. Samsung lazer yazıcı teknolojisiyle sorunsuz baskının keyfini çıkarın. Hızlı, yüksek performanslı baskılar elde edin ve görüntü mükemmelliği ile Samsung'a güvenin. Sahip olduğu özellikleri sayesinde kullanıcılara nasıl yazdırma yapacaklarını, belgeleri tarayacakları ve fakslayacakları üzerine tam bir kontrol veriyor. Yazdırma maliyetinin doğru şekilde departmanlara dağılmasına olanak sağlayan yazcılar, düşük enerji tüketimi sayesinde maliyet konusunda size sıkıntı yaratmıyor. Yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, enerji tasarrufu özellikleri sayesinde, profesyonel baskı gereksinimlerinizi karşılar ve daha hızlı çalışmanız, daha üretken ve daha esnek olmanıza olanak sağlar. Samsung lazer yazıcı ile dakikada 20 sayfalık bir çıkış ile kendi sınıfında çok hızlı baskı alabilirsiniz. Samsung teknolojisiyle, her seferinde daha keskin metinler, daha net görüntüler ve pürüzsüz görünen baskılar elde etmenizi sağlar. Çok yönlü Samsung lazer yazıcılar, tüm fonksiyonlarına rağmen kompakt mimarisi ile daha az yer kaplayarak istediğiniz her yere kolayca yerleştirmenizi ve kullanmanızı sağlıyor. 

Kablosuz Baskı ve Bağlantı

Uyumlu tablet veya telefonunuzdan baskı alabilirsiniz. Telefonunuzdan önemli bir dökümanı taratabilir veya doğrudan yazdırmanızı sağlar. Ağ yeteneği sayesinde ofisteki tüm kullanıcıların tek bir noktadan çıkış alabiliyorsunuz. 

Samsung Lazer Yazıcı Özellikleri

-Lazer yazıcılar bütün bir sayfayı bir kerede basmak için geniş bir bellek kullanır. Yazıcının belleğinde oluşturulan sayısal sayfa görünümü, lazer tabancası yardımı ile drum adı verilen tambur üzerine aktarılır. Drum'ın, lazer ışınıyla manyetize edilen bölümleriyle tonere yapışır. Bu şekilde Drum'a değen kağıt üzerinde istenilen karahter ve grafikler oluşur.

-Samsung lazer yazıcı, en iyi verimliliği sizlere sunar. Yüksek çözünürlüklü baskı kalitesinde metin açıkça tanımlanmış ve ayrıntılı görüntüler netlik anlamına gelir. Belgeniz kaç kez kopyalanırsa kopyalansın, orjinal gibi net ve berrak bir görüntü elde etmenizi sağlar.

-Samsung lazer yazıcı teknolojisi sayesinde, daha büyük ve hantal bir yazıcıya gerek kalmadan, daha yüksek performansın ve kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz. Böylece, kalite artıran özellikleri size daha fazla detay, daha düzgün görüntüler ve daha net metin olanağı sağlar. 

-Toner ve görüntüleme için ayrı bir sistem (%20 tasarruf) olan Toner tasarrufu modunu etkinleştirmek anlamına gelir. Uyarı sistemi sayesinde gerçekten boş olduğunda sadece kartuşu değştirmeniz gerektiğini belirtir.

-Çevre dostudur, bir düğmeye basarak toner, kağıt ve enerji tasarrufu sağlar. Bir kağıda birden fazla sayfa yazdırma ve boş sayfaları atlamak gibi özelliklerden faydalanmanızı sağlar.

-Profosyonel baskı gereksinimleriniz için hızlı ve harika sonuçlar sağlar. güçlü işlemci be bellek kapasitesi sayesinde, karmaşık belgeleri bile baskı hızı ile yazdırarak, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Daha hızlı çalışmanız, daha esnek ve daha üretken olmanıza yardımcı olur. Küçük ama güçlü yazıcı, kağıt, etiket, kart, zarf ve tepegöz projektör asetatları da dahil geniş kağıt türlerini kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan kağıt türünü, çok amaçlı tepsiden kolaylıkla seçebilirsiniz, böylece size hem rahatlık hem de esneklik sağlar. 

-Samsung lazer yazıcı ile toner ve kağıt kullanımında %20'ye kadar tasarruf sağlayabilir ve enerji kullanımızı azaltabilirsiniz. Çıktıların verimlilik ve kalite açısından gereksinimlerinizi karşıladağından emin olmak için yazdırmadan önce, verilerinizi görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

-Kompakt ve zevkli tasarımı ortama hoş bir şekilde katkıda bulunur. Ergonomik tasarımı modern ve zarif biir çalışma ortamı oluşturmaktadır.

-Bir USB ihtiyaç duymadan hızlı, kolay ve üç adımlı kablosuz yazıcı kurulumunun keyfini çıkarın.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Lazer Yazıcı

6 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Wi-Fi
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?