Sandisk SSD Solid State Drive

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızın performansından memnun değilseniz, diğer tüm bileşenleri değiştirmenize rağmen arzu ettiğiniz kullanım hızına ulaşamıyorsanız, bir de sabit disklerinize göz atma vaktiniz gelmiş olabilir. Depolama ürünleri konusunda uzman Sandisk’in SSD ürünleri, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız için aradığınız tçözümü sunabilir.

Sandisk SSD

Bilgisayar sektöründe dâhili donanımların tamamına yakını, her sene yeni ürünler sayesinde güncellik kazanarak, hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyorlar. Bu konudaki istisnalardan biri bilgisayarlarınızda büyük verilerinizi kalıcı olarak depolayan hard disk (HDD) olarak isimlendirilen parçalardır. Hard disklerin yapıları gereği mekanik olmaları yüzünden bilgisayarınızdaki diğer parçalar ne kadar hızlı olursa olsun, veri aktarımı konusuna gelindiğinde temel aktarım mekanizması hard diskler olduğundan, istediğiniz performans zaman zaman sağlanamayabilir. Depolama birimlerinin ev kullanıcıları için teknolojik olarak en yeni hali olan SSD’ler (Solid State Drive - katı hal sürücü) bu noktada hayatınıza girerek hayal bile edemeyeceğiniz veri aktarım hızlarını sizlere sunabilir.

20 yıldır sektörde yer alan Sandisk, her bütçe ve kullanım amacına uygun şekilde geliştirdiği SSD’lerle, günlük bilgisayar kullanımınız sırasında daha önce karşılaşmadığınız performansı sizlere sağlamayı amaçlıyor. Sandisk SSD Solid State Drive’lar sayesinde sıradan bir hard diskin birkaç katı hıza ulaşabilir, bu sayede işletim sisteminizin yüklenme hızından, oynadığınız oyunların yüklenme veya hacimli dosyaların açılma süresine kadar pek çok günlük bilgisayar aktivitenizde farkı hissedebilirsiniz. SATA 3 (6 Gbit/s) teknolojisine uygun üretilen SSD’ler, diğer mekanik disklerin aksine manyetik alanlardan, çalışma sırasında düşmelerden, fiziksel şiddet ve uygulanan baskılardan etkilenmezler (üreticinin belirttiği değerler dâhilinde); kısacası dayanıklılık konusunda hard disklere göre daha dayanıklı depolama aygıtlarıdır.

Sandisk’in ürettiği SSD’ler klasik 2,5 inçlik yapıda olabilmekle birlikte, yeni nesil anakart ve dizüstü bilgisayarlarda yer alan mSATA yuvaları için tasarlanmış, daha ufak boyutlu SSD’ler de bulunur. 2,5 inçlik SSD’lerle seçeceğiniz modele bağlı olarak performans farkı bulunmayan mSATA ürünler, yer ya da ek giriş konusunda sıkıntı yaşamanız durumunda da imdadınıza yetişebilir. Eğer depoladığınız büyük ebatlı verileri hızlı bir şekilde taşımak ya da farklı bilgisayarlar arasında veri alış verişi yapmak isterseniz, taşınabilir Sandisk SSD’ler sizi bekliyor olacak.

Sandisk SSD Fiyatları

Sandisk’in kullanım amacınıza, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda yer alan yuva ve girişlere, son olarak da bütçenize göre geliştirdiği temel SSD modelleri bulunuyor. Sadece işletim sisteminizin hızlanmasını istiyorsanız ve düşük fiyatlı bir SSD arıyorsanız 480 MB/s okuma, 115 MB/s yazma hızlarına ve 32 GB kapasiteye sahip olan Sandisk Ready Cache sizin için yeterli olabilecektir. Sadece işletim sisteminiz değil, kuracağınız büyük ebatlı program ve oyunlara da hızlı bir şekilde erişebilmek istiyorsanız daha yüksek kapasiteler sunan Sandisk SSD Plus ve Sandisk Standart modellerine yönelebilirsiniz. Daha fazla hız ve daha yüksek kapasiteye ihtiyaç duyuyorsanız, sizi tatmin edebilecek model Sandisk Ultra II serisi olacaktır. 550 MB/s okuma, 500 MB/s yazma hızlarını, 960 GB kapasiteye kadar sunabilen Ultra II sayesinde, günlük kullandığınız küçük, büyük bütün dosyalarınızı bu depolama aracına taşıyabilir, yüksek hızın getirdiği kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. İşiniz gereği yüksek boyutlu fotoğraf ve video dosyalarını düzenleme işiyle uğraşıyorsanız sahip olabileceğiniz en hızlı model Sandisk Extreme PRO’dur. 550 MB/s okuma, 515 MB/s yazma hızlarına sahip ve 960 GB kapasiteye ulaşan Sandisk Extreme PRO serisi SSD’ler maksimum performansa ve kullanım ömrüne sahip ürünlerdir.

Seçimini yapacağınız ürünlerin fiyatları, ilgili ürünlerin performanslarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kullanım alanınızı ve ihtiyaçlarınızı doğru şekilde belirleyerek, size göre en uygun fiyatlı, en yüksek kapasiteli ve en hızlı Sandisk SSD’leri geniş ürün yelpazesi içerisinden seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sandisk SSD Harddisk Fiyatları

27 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Bağlantı Tipi
Toplam 24 / 27 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013121/114814/sandisk