Sandisk SSD Solid State Drive

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızın performansından memnun değilseniz, diğer tüm bileşenleri değiştirmenize rağmen arzu ettiğiniz kullanım hızına ulaşamıyorsanız, bir de sabit disklerinize göz atma vaktiniz gelmiş olabilir. Depolama ürünleri konusunda uzman Sandisk’in SSD ürünleri, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız için aradığınız tçözümü sunabilir.

Sandisk SSD

Bilgisayar sektöründe dâhili donanımların tamamına yakını, her sene yeni ürünler sayesinde güncellik kazanarak, hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyorlar. Bu konudaki istisnalardan biri bilgisayarlarınızda büyük verilerinizi kalıcı olarak depolayan hard disk (HDD) olarak isimlendirilen parçalardır. Hard disklerin yapıları gereği mekanik olmaları yüzünden bilgisayarınızdaki diğer parçalar ne kadar hızlı olursa olsun, veri aktarımı konusuna gelindiğinde temel aktarım mekanizması hard diskler olduğundan, istediğiniz performans zaman zaman sağlanamayabilir. Depolama birimlerinin ev kullanıcıları için teknolojik olarak en yeni hali olan SSD’ler (Solid State Drive - katı hal sürücü) bu noktada hayatınıza girerek hayal bile edemeyeceğiniz veri aktarım hızlarını sizlere sunabilir.

20 yıldır sektörde yer alan Sandisk, her bütçe ve kullanım amacına uygun şekilde geliştirdiği SSD’lerle, günlük bilgisayar kullanımınız sırasında daha önce karşılaşmadığınız performansı sizlere sağlamayı amaçlıyor. Sandisk SSD Solid State Drive’lar sayesinde sıradan bir hard diskin birkaç katı hıza ulaşabilir, bu sayede işletim sisteminizin yüklenme hızından, oynadığınız oyunların yüklenme veya hacimli dosyaların açılma süresine kadar pek çok günlük bilgisayar aktivitenizde farkı hissedebilirsiniz. SATA 3 (6 Gbit/s) teknolojisine uygun üretilen SSD’ler, diğer mekanik disklerin aksine manyetik alanlardan, çalışma sırasında düşmelerden, fiziksel şiddet ve uygulanan baskılardan etkilenmezler (üreticinin belirttiği değerler dâhilinde); kısacası dayanıklılık konusunda hard disklere göre daha dayanıklı depolama aygıtlarıdır.

Sandisk’in ürettiği SSD’ler klasik 2,5 inçlik yapıda olabilmekle birlikte, yeni nesil anakart ve dizüstü bilgisayarlarda yer alan mSATA yuvaları için tasarlanmış, daha ufak boyutlu SSD’ler de bulunur. 2,5 inçlik SSD’lerle seçeceğiniz modele bağlı olarak performans farkı bulunmayan mSATA ürünler, yer ya da ek giriş konusunda sıkıntı yaşamanız durumunda da imdadınıza yetişebilir. Eğer depoladığınız büyük ebatlı verileri hızlı bir şekilde taşımak ya da farklı bilgisayarlar arasında veri alış verişi yapmak isterseniz, taşınabilir Sandisk SSD’ler sizi bekliyor olacak.

Sandisk SSD Fiyatları

Sandisk’in kullanım amacınıza, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda yer alan yuva ve girişlere, son olarak da bütçenize göre geliştirdiği temel SSD modelleri bulunuyor. Sadece işletim sisteminizin hızlanmasını istiyorsanız ve düşük fiyatlı bir SSD arıyorsanız 480 MB/s okuma, 115 MB/s yazma hızlarına ve 32 GB kapasiteye sahip olan Sandisk Ready Cache sizin için yeterli olabilecektir. Sadece işletim sisteminiz değil, kuracağınız büyük ebatlı program ve oyunlara da hızlı bir şekilde erişebilmek istiyorsanız daha yüksek kapasiteler sunan Sandisk SSD Plus ve Sandisk Standart modellerine yönelebilirsiniz. Daha fazla hız ve daha yüksek kapasiteye ihtiyaç duyuyorsanız, sizi tatmin edebilecek model Sandisk Ultra II serisi olacaktır. 550 MB/s okuma, 500 MB/s yazma hızlarını, 960 GB kapasiteye kadar sunabilen Ultra II sayesinde, günlük kullandığınız küçük, büyük bütün dosyalarınızı bu depolama aracına taşıyabilir, yüksek hızın getirdiği kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. İşiniz gereği yüksek boyutlu fotoğraf ve video dosyalarını düzenleme işiyle uğraşıyorsanız sahip olabileceğiniz en hızlı model Sandisk Extreme PRO’dur. 550 MB/s okuma, 515 MB/s yazma hızlarına sahip ve 960 GB kapasiteye ulaşan Sandisk Extreme PRO serisi SSD’ler maksimum performansa ve kullanım ömrüne sahip ürünlerdir.

Seçimini yapacağınız ürünlerin fiyatları, ilgili ürünlerin performanslarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kullanım alanınızı ve ihtiyaçlarınızı doğru şekilde belirleyerek, size göre en uygun fiyatlı, en yüksek kapasiteli ve en hızlı Sandisk SSD’leri geniş ürün yelpazesi içerisinden seçebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sandisk SSD Harddisk Fiyatları

15 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sandisk SSD Solid State Drive
  2. WD SSD Solid State Drive
  3. Kingston SSD Solid State Drive
  4. Samsung SSD Solid State Drive
  5. Crucial SSD Solid State Drive
  6. Adata SSD Solid State Drive
  7. Longline SSD Solid State Drive
  8. Arealer SSD Solid State Drive
  9. Hikvision SSD Solid State Drive
  10. Seagate SSD Solid State Drive
  11. Hi-Level SSD Solid State Drive
  12. Corsair SSD Solid State Drive
  13. Kingspec SSD Solid State Drive
  14. Lexar SSD Solid State Drive
  15. Biostar SSD Solid State Drive
  16. Kioxia SSD Solid State Drive
  17. Mushkin SSD Solid State Drive
  18. Team SSD Solid State Drive
  19. HP SSD Solid State Drive
  20. Neo Forza SSD Solid State Drive
  21. Netac SSD Solid State Drive
  22. Goodram SSD Solid State Drive
  23. Pioneer SSD Solid State Drive
  24. Apacer SSD Solid State Drive
  25. Gigabyte SSD Solid State Drive
  26. Toshiba SSD Solid State Drive
  27. Asint SSD Solid State Drive
  28. Ezcool SSD Solid State Drive
  29. Acer SSD Solid State Drive
  30. Asboard SSD Solid State Drive
  31. Eaget SSD Solid State Drive
  32. Everest SSD Solid State Drive
  33. Intenso SSD Solid State Drive
  34. Micron SSD Solid State Drive
  35. Silicon Power SSD Solid State Drive
  36. Afox SSD Solid State Drive
  37. Alpin SSD Solid State Drive
  38. Arktek SSD Solid State Drive
  39. Indilinx SSD Solid State Drive
  40. Kingmax SSD Solid State Drive
  41. Patriot SSD Solid State Drive
  42. Hiddn SSD Solid State Drive
  43. Intel SSD Solid State Drive
  44. James Donkey SSD Solid State Drive
  45. Phison SSD Solid State Drive
  46. Princeton SSD Solid State Drive
  47. TNB SSD Solid State Drive
  48. Turbox SSD Solid State Drive
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kapasite
  1. 2 TB
  2. 1 TB
  3. 500 GB
  4. 480 GB
  5. 250 GB
  6. 240 GB
  7. 120 GB
 6. Okuma Hızı
 7. Yazma Hızı
 8. Bağlantı Tipi
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Sandisk
DSACategoryId/2147483646/3013121/114814/sandisk
Başa dön