Evini güzelleştirmek ve yaşam alanlarına şık bir atmosfer katmak isteyenler, mobilyanın yanında ev tekstil ürünlerine de dikkat ediyor. Ev dekorasyonu tamamlamak için perdeden yatak örtüsüne kadar, birçok alanı kapsayan ev tekstil ürünlerini farklı marka seçeneği ile bulabiliyorsunuz. Ev tekstil markalarından kendi alanında kaliteli ve zarif çizgileri birleştiren bir marka olarak tanınan Sarah Anderson, birbirinden farklı ürün çeşitlerini kullanıcılarına sunuyor. Bilhassa battaniye, nevresim takımı gibi yatak odası tekstiline yönelik ürünleri ile öne çıkarak tanınan marka, tasarımlarında yumuşak renk tonlar ve desenleri ile dikkat çekiyor. Gerek tekstil ürünlerinde gerekse farklı ev gerçeklerinde kendine özgü bir zarafet arayanların tercihi olan marka küçük ayrıntılar ile evleri güzelleştiriyor.

Sarah Anderson Ürünleri

Sarah Anderson ağırlıklı olarak ev tekstil ürünlerine yer veren üretim konsepti ile öne çıkıyor. Battaniyeler, yorganlar, günlük nevresim takımları, pike setleri, çeyiz setleri ve daha birçok ev tekstil ürünü ile tanınan markanın mutfağa yönelik ürünleri de bulunuyor. Marka, mutfak ürünlerinde kadehler, kupalar, bebeklere yönelik mama setleri, su bardakları, fincan setleri gibi ürünlere yer veriyor. Bardak çeşitlerinde 6’lı su bardakları ve 6’lı kadehler öne çıkıyor. Klasik bir tasarımı yansıtan bardak çeşitlerinde sade hatlara sahip ürünler, kullanışlı modeller olduğu için tercih ediliyor. Günlük yaşamda rahatça kullanılabilen modellerin yanında daha estetik hatlara sahip ürünleri de konseptinde kullanıcıya sunuyor. Daha dikkat çekici bardak tasarımlarını da markanın ürünleri arasından temine edebilirsiniz. Kadehlerde ise marka, hem ışıltılı hem de zarif hatları kullanıyor. Markanın bardak çeşitlerinde porselen bitki çayı kupaları ise şık desenler ile süslü oluyor. Birbiri ile uyumlu renklerin kullanıldığı bitki çayı bardakları; kapak, bitki demleme süzgeci ve kupadan oluşuyor. Hediye olarak verilebilecek şık bir tasarıma sahip olan bitki çayı demleme kupaları, farklı desenlerde sizlere sunuluyor. Mutfak ürünleri arasındaki mama setleri bardak, tabak, kase ve yumurtalık gibi birden çok parçadan oluşuyor. Çocuklara yönelik şık desenlerin kullanıldığı setler, çocuklarınıza hoş kahvaltılar hazırlama olanağı veriyor.

Sarah Anderson ürünleri arasında bilhassa yatak odası tekstili ürünleri öne çıkıyor. Nevresim takımlarında %100 pamuktan üretilmiş ürünler, günlük kullanıma uygun desenlere sahip oluyor. Ağırlıklı olarak beyaz tonlarda kır çiçeği gibi narin desenlerin bulunduğu ürünler tercih ediliyor. Yatak odalarına bahar havası getiren modellerin yanında battaniyesi ile set halinde sunulan ürünlere de erişebilirsiniz. Nevresim takımı ile uyumlu battaniyeleri bulunan setler, genellikle çift kişilik ve battal boy olarak satılıyor ve renk tonları su mavisi, pudra, krem gibi renk tonları olarak karşınıza çıkıyor. Çift kişilik nevresim takımlarının yanında tek kişilik nevresim takımları da markanın ürünleri arasında bulunuyor. Tek kişilik setlerde daha enerjik ve hareketli desenlere yer verildiği görülüyor. Markanın pike setleri ise daha şık ve saten setler olarak karşınıza çıkıyor. Gipür nevresim ve yastık kılıfı gibi parçaları içeren pikeler mürdüm, gülkurusu, su yeşili, krem ve pudra gibi renk seçenekleri ile markanın tarzını yansıtıyor.

Sarah Anderson ürünleri arasındaki tekli battaniyeler de kış mevsiminde ve mevsim geçişlerinde ideal kalınlığı ile rahatça kullanılıyor. Pamuktan üretilen ve genellikle çift kişilik ürünler olarak 200x230 ebatlarına sahip olan battaniyelerde renk ve desenler ise nevresim takımlarında olduğu gibi ara tonlarda oluyor. Markanın nevresim takımları ile uyumlu kullanabileceğiniz ürünler, soğuk kış günlerinde yatak odalarınıza sıcak bir hava katıyor. Desenleri ve kaliteli ürün tasarımı ile evinize şıklık katacak Sarah Anderson ev tekstil ürünlerini ve zarif çizgiler taşıyan mutfak ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...