Sava lastik, tüm araç tipleri için satışa sunduğu lastik modelleri ile kullanıcılarını memnun ediyor. Özellikle mevsimler değiştikçe, mevsim tipine göre değiştirilen lastikler, araç güvenliğini maksimum düzeye çıkarıyor. Belirli aralıklarla değiştirilen lastikler ile hem araçlar daha sağlıklı bir hale geliyor hem de sürücüler birçok kolaylık elde etmiş oluyor. Sava lastik modelleri, güvenliği en ön planda tutarak ürettiği lastikler ile kullanıcılarının beklentilerine yanıt veriyor. Farklı tipte üretilen lastikler ile kullanıcılar, kendi ihtiyaçlarına en uygun olanı seçme fırsatı da yakalamış oluyor. Bunun yanı sıra, özenle dizayn edilen ve farklı boyut seçenekleri bulunan lastikler sayesinde araçlar daha şık bir hale geliyor. Sava lastik modelleri ile kullanıcılarını bekliyor.

Sava Lastik Çeşitleri

Sava lastik çeşitleri arasında birçok ürün bulunuyor. Kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen lastikler ile araçlar ve yollar daha güvenli hale geliyor. Farklı ebatlara sahip olan lastikler, tüm araç tipleri için uygun hale geliyor. Adını üzerindeki zıt çizgilerden alan çapraz tip lastik modelleri, araç için yüksek bir güvenlik sağlıyor. Aşınan yollarda, çukurlu ve bozuk zeminlerde daha iyi bir yol tutuşu sağlayan çapraz modeller ile kullanıcıların hem sürüş keyfi artıyor hem de aracın güvenliği üst düzeye geliyor. Çapraz lastikler yapısı itibariyle, istenmeyen her hangi bir durumda çalışmaya devam ederek, sürücüye güvenlik önlemini aldırmak için vakit tanıyor.

Çapraz model lastiklerin yanı sıra radyal tip lastikleri de ürün çeşitliliği içerisinde barındıran Sava lastik modelleri, tüm koşullar için lastik üretiyor. Yine üzerindeki çizgi yapısından adını alan radyal tip lastik, aracın manevra kabiliyetini arttırarak, virajlı yollarda veya sürücünün aniden önüne çıkan engellerde güvenli bir şekilde manevra yapabilmesini sağlıyor. Yapımında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde ise darbe veya herhangi bir delinme durumunda çalışmaya devam ederek, sürücünün zaman kazanmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra, titreşimi de engelleyen radyal tip lastik, özellikle çakıllı yollarda sürüş kabiliyetini ve keyfini üst düzeye çıkartıyor. Defalarca kez kaplanmaya müsait olan radyal tip lastik, uzun süreli kullanıma da uygun hale geliyor.

Sava Lastik Fiyatları

Sava lastik fiyatları ve performanslarıyla da kullanıcılarını memnun ediyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için kullanıcılarına her bütçeye uygun lastikler sunuyor. Üstün teknolojiyle tasarlanan lastikler, hem yolcuların, hem sürücülerin hem de aracın güvenliğini maksimum seviyeye çıkarıyor. Yalnız çapraz ve radyal tip değil, düz tip, düz-dişli tip, asimetrik tip, kar-çamur tipi, yönlü tip ve blok tip gibi birçok lastik çeşidini ürün yelpazesinde bulunduran Sava lastik modelleri, kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamış oluyor. Detaylı işçilikleri ve kaliteli malzemeleri ile tercih sebebi haline gelen Sava lastik modelleri, her açıdan kullanıcılarını memnun etmiş oluyor.

Mevsimler değiştikçe, araçlarında lastiklerinin değişmesi gerekiyor. Bu sayede hem aracın dayanıklılığı hem de güvenliği artmış oluyor. Sava lastik modelleri de ürettiği farklı tip lastiklerle kullanıcılarının beklentilerini karşılıyor. Özellikle kış aylarında tercih edilen, kar - çamur tipi lastikler sayesinde kaygan zeminler daha güvenli hale gelirken, ani yapılan frenlerde de aracın kayması engelleniyor. Güvenlik en ön planda tutularak geliştirilen ürünler ile araçlar daha dayanıklı hale geliyor. Tüm araç tipleri için üretilen bu lastikler, hem binek, hem ticari hem de arazi tipi araçlarda kullanılabiliyor. Kolay aşınmayan yapıları sayesinde uzun süreli kullanımı da mümkün kılan Sava lastik modelleri, fiyat - performans açısından da oldukça verimli bir hale geliyor. Sava lastik modelleri, tüm bu özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Sava Lastik Fiyatları

16
15
17
14
18
13
19
17.5
Konumseçilmedi
Jant Çapı
Toplam 24 / 126 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/sava