Doğal ve genlerimize işleyen melodilerle hayatımızı renklendiren SAZ Bağlamalar, özel üretim ve ince işçiliği ile göz dolduran birbirinden farklı konsept modelleri ile müziğe gönül veren herkesin beğenisine sunuluyor. Mat ve parlak renklerden farklı ağaç seçimlerine kadar değişik alternatifler sunan SAZ Bağlama modelleri, kaliteden vazgeçmeyen müzisyenler başta olmak üzere amatör ya da profesyonel müzikle, halk ezgileriyle ruhunu besleyen herkes için eşsiz bir deneyim vadediyor. SAZ Bağlama modelleri ile kusursuz ses kalitesine ulaşarak ustaların yolundan gitmek yapabileceklerinizden sadece bir tanesi. Özel günlerde ve günlük yaşamınızda rahatlıkla performans sergileyebileceğiniz SAZ Bağlamalar, yaratıcı işçilik ve tasarım anlayışının en güncel örneklerini sizlerle buluşturuyor. Geleneğin ve modernliğin yenilikçi bir karışımını ortaya koyan SAZ Bağlamalar, enstrümanınızı vücudunuzun bir parçası haline getiriyor ve türkülerin eşsiz diyarında kendinizi yeniden bulmanıza imkân tanıyor. SAZ Bağlamalar, kestane, gürgen, maun, dut ağacı gibi birbirinden kaliteli ağaç yapıları ve işçilikleri sayesinde gizemli ve derin bir yolculuğun anahtarının doğallıkta ve halkın kalbine giden gerçek bir yolda olduğunu kanıtlıyor. Yapay ve mekanik bir dünyadan uzakta, hayatınızda bembeyaz bir sayfa açıyor.

SAZ Bağlama Fiyatları

Her zaman canlı ve dinamik bir ekol anlayışını simgeleyen SAZ Bağlamalar, sanatsal dokunuşlarla stilize edilen farklı ürün gamlarıyla girişken, sıcak kanlı, pozitif ve yaratıcı ruha sahip herkesin dünyasına heyecan katıyor. Sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenlere karakteristik ve güçlü bir sanatçı duruşu veren SAZ Bağlama modelleri, halk müziği, türküler ve yaratıcı improvizasyonlarda kullanılmak üzere sanat hayatınızda yeni bir sayfa açıyor. Sevdiklerinizin gözlerinin içinde bir tebessüm yaratmak, onlarla anılarınızı ölümsüzleştirmek, oluşturacağınız albümlerinizde unutulmayacak parçalar yapmak istediğinizde SAZ Bağlamalar yardımınıza yetişiyor ve dünyanız için en avantajlı fırsatları yaratıyor.

Profesyonel ya da kişisel sanat hayatınız için birbirinden farklı ebatlarda ve farklı ağaçlarla tasarlanan SAZ Bağlamalar, beklentilerinizin ötesine geçerek maksimum verim almanıza olanak tanıyor. Arkadaşlarınıza saz çalarken, profesyonel yaşantınızda, türkülerinizi kayda alırken ya da ailenizle yapacağınız aktivitelerinizde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir parçanız haline geliyor. SAZ Bağlama modelleri aynı zamanda ayrıntılara verilen önemle dikkat çekiyor, çarpıcı desenleriyle göz dolduruyor. Farklı oymacılık anlayışlarını yansıtan  çarpıcı üretimler birinci sınıf bir tasarım algısını çağdaş bir imaj ile harmanlıyor.

Özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAZ Bağlamalar, ince ruhlu sanatçılar için tasarlanan birbirinden farklı modeller ile standartların üzerinde bir hizmet anlayışını yansıtıyor. İnce ve zarif işçilik SAZ Bağlamalara klasik bir hava katarken, kaliteli ağacın güçlü ışığı sahnedeki yerinizi sağlamlaştırıyor ve yaratıcı kişiliğinizi tamamlıyor. SAZ Bağlamalar sayesinde kalbe gömülenler daha anlamlı bir yere kavuşuyor. Yaratıcı kişiliğini öne çıkartmak isteyenler için akustik ve elektro SAZ Bağlamalar iddialı bir beğeni anlayışını vurguluyor. Bununla birlikte SAZ Bağlamalar oyma yapılarıyla vücudunuzla bütünleşiyor ve doğal olmanızı destekliyor.

Dişi veya erkek ayırmaksızın insan yaşamının ayrılmaz bir parçası olan SAZ Bağlamalar, farklı olmayı seçenler için özel olarak tasarlanıyor. SAZ Bağlamalar, olmazsa olmaz türküleri coşku ve armoni dolu dakikalara dönüştürüyor. SAZ Bağlamalar rahatça taşınabilirken, estetik görünümü ile güçlü ve kararlı imajınız da pekişmiş oluyor. Her zaman samimi olmanızı güvence altına alan SAZ Bağlamalar, birbirinden avantajlı fiyatları ile de elinizin altındaki en değerli eşya haline geliyor. Her bütçe için fırsatlar yaratan SAZ Bağlama Fiyatları, ürün özellikleri, teknik donanım ve ağacının kalitesine göre farklılık gösteriyor. Ancak belirtelim ki SAZ Bağlama fiyatları sayesinde her sanatçı, halkın sesi olma şansını yakalıyor.

SAZ Bağlama Fiyatları ve Modelleri

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. SAZ
  2. Ses Müzik Aletleri
  3. Yissi
  4. Manuel Raymond
  5. Esster
  6. Gold Müzik Market
  7. Gold
  8. Dest
  9. Yonka
  10. Sazpercussion
  11. Rekor
  12. Sala
  13. Çöğür
  14. Akpınar
  15. Bağlamacı
  16. Doremi
  17. Müzikhane
  18. Thomastik Infeld
  19. Cümbüş
  20. Diyar Müzik Evi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Satıcı
 • Marka SAZ
DSACategoryId/60001501/2147483641/60001365/402814/saz
BAŞA DÖN