Sağlıklı bir cilde sahip olmak kadın erkek fark etmeksizin herkesin özen gösterdiği bir konudur. Bunun için de özellikle bilimsel yöntemlere dayanan ürünleri kullanmak daha güvenilir bir yoldur. Cilt bakımı ve kozmetik denildiğinde birçok markanın alternatif ürünlerini görebilirsiniz. İşte Almanya’nın önde gelen cilt bakım ürünlerini sunan Sebamed de Türkiye’nin yanı sıra birçok ülkeler arasında tercih edilen bir kişisel bakım ve kozmetik ürün markasıdır. İnsan vücudunun bakımı, cilt bakımı, hassas ciltlere yönelik ürünler, sivilceli ya da egzamalı ciltlerin tedavisine yönelik çözümler Sebamed ürünlerinin özelliklerinden bazılarıdır. Cildine önem verenlerin öncelikle tercih ettiği ve daha önce bir deneyimi olmayanların merak ettiği Sebamed ürünleri, Hepsiburada üzerinden kullanıcılarına detaylı bir şekilde sunulmaktadır.

Sebamed Ürünlerinin Özellikleri

Sebamed ürünlerinin en önemli özelliği cilt sağlığı için uygunluğudur. Laboratuvar ortamında yapılan çalışmalar sonucu Sebamed ürünleri dermatolojik testlerden geçirilerek kullanıcılarına sunulur. Sebamed ürünlerinin cilt sağlığı için öne çıkan özelliklerini şu şekilde özetleyebiliriz.

  • Cilt için sağlıklı olan pH derecesi 5,5 olarak belirtilmektedir. Cilt için kullanılan ürünlerin bu değerlerde olmaması cildin daha kolay yıpranmasına ve hasar almasına yol açabilir. Sebamed, cildinizin ihtiyaç duyduğu pH dengesini sağlar.
  • Sebamed ürünlerinde zararlı kimyasallar ve alkol bulunmaz.
  • Sebamed ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Bu açıdan doğaya duyarlı ve hassas bir bakış açısıyla ürünlerini sunar.
  • Sebamed ürünleri hipoalerjeniktir. Bu nedenle hassas cilde sahip kullanıcılar için idealdir.

Sebamed Ürün Çeşitleri

Kişisel bakımına özen gösterenler için cilt sağlığı ve bakımı da oldukça önemli bir konudur. Sebamed bu doğrultuda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sabun, şampuan, cilt temizliği ve bakımı, ıslak mendil, dudak bakımı, el, vücut ve yüz temizliği ile bakımı, yaşlanma karşıtı ürünler Sebamed ürünleri arasında görebileceğiniz ürünlerdir. Cilt yapınıza uygun özelliklere sahip ürünleri ve içeriklerini Hepsiburada rehberliğinde kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Sizin ve sevdikleriniz hatta bebeğiniz için bile güvenle kullanabileceğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sebamed Saç Bakım Ürünleri

Sebamed saç bakım ürünleri arasında çok fazla şampuan çeşidi bulabilirsiniz. Özellikle dökülmeye ve kepeğe karşı etkili şampuanlar tercih edilen ürünler arasındadır. Bununla birlikte saç tipinize uygun olarak günlük bakım şampuanını ya da kuru yıpranmış saçlar için sunulan şampuanı da deneyebilirsiniz. Ayrıca Sebamed ürünleri arasında bebek şampuanı da bulunmaktadır. Bebek ve çocuk şampuanı ile Sebamed en iyi korumayı sağlar. 5,5 pH ile en hassas ciltler için uygundur.

Sebamed Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakım ürünleri dendiğinde herkesin ihtiyaç duyduğu özellik farklı olabilir. Öncelikle cilt tipine uygun ürünün belirlenmesi ve cildin pH dengesini koruyan ürünlerin ön planda tutulması esastır. İhtiyaca göre gündüz nemlendiricileri, yaşlanma karşıtı gece kremleri, güneş koruyucular ya da maskeler cilt bakım ürünlerinin bir parçasıdır. Makyaj temizleme ürünleri, canlandırıcı tonikler yine cilt bakımının bir parçasıdır. Ayrıca kış soğuklarına ya da güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu dudak ve yüz kremleri de önemli ürünler arasındadır.

Sebamed cilt bakım ürünleri arasında vücut losyon ve kremleri, tonikler, sabun ve köpükler, akne karşıtı ürünler, el kremi ya da cilt serumları, deodorantlar gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Üstelik her cilt tipi için de hassasiyet içerdiğini görebilirsiniz. Dilerseniz siz de Sebamed ürünleri arasında ihtiyaç duyduğunuz ürüne ulaşabilirsiniz.

Kadınlar için kişisel bakım ve hijyen söz konusu olduğunda Sebamed genital bölge temizleyicileri ile de sağlıklı bir çözüm sunar. Duş jelleri, losyon ve balsamlarla vücut bakımını da sağlıklı bir şekilde tamamlar.

Sebamed Bebek Ürünleri

Bebeklerin cildi yetişkin bir insandan çok daha hassastır. Kullanılan ürünlerin katkısız olması, alerjik reaksiyona neden olacak bir içeriğe sahip olmaması büyük önem taşır. Sebamed bebek ürünleri bebek bakımında da ideal ürünler sunar.

Bebek çantası hazırlamaya başlayanlar ya da bebek ve çocukları için en hassas ürünleri arayanlar için Sebamed birçok ürün sunmaktadır. Bebek şampuanının yanı sıra bebek sabunu ve bebek yağı ilk sıralarda yer alabilir. Sebamed kompakt sabunlar diğer ürünlerinde olduğu gibi paraben içermez ve cildi nazik bir şekilde temizler.

Bebeklerle ilgili en sık karşılaşılan durumlardan biri de pişiklerdir. Sebamed pişik önleyici krem bebeğinizin cildi için en etkili korumayı sağlar. Üstelik Hepsiburada aracılığı ile tek bir ürün yerine çoklu ürünleri tercih edebilir ve pişik önleyici kreminizi hep yedekte bulundurabilirsiniz.

Bebekler ve çocuklar sadece tatillerde değil dışarda bulundukları her an güneşin etkisi altındadırlar. Üstelik siz ne kadar korumaya çalışsanız da özgürce oynamaktan başka bir şey düşünmek istemezler. Bu nedenle güneşe çıkmadan öncede bebek ve çocuklar için güneş koruyucu ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Sebamed Bebek Bakım Setleri

Sebamed bebek ürünlerini araştıranlar için her ihtiyacı karşılayabilen Sebamed bebek bakım seti de oldukça kullanışlıdır. Bir bebek için ilk etapta kullanılması gereken şampuan, sabun ve bebek yağı gibi ürünler bu setin içerisinde bulunur. Bebek losyonu ve pişik önleyici kremleri ayrı da alabileceğiniz gibi bu ürünlerin dahil olduğu setleri de inceleyebilirsiniz. Sebamed bebek bakım seti gerekli olan tüm bebek bakım ürünlerini siz sunarken ekonomik bir şekilde de alışveriş yapmanızı sağlar. Bebek bakım seti hangi ürünleri içerir ve kapsamı nedir, Hepsiburada üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Sebamed Fiyatları

Cilt bakım ürünleri oldukça hassas ürünlerdir. İçeriğinin doğru ve sağlıklı malzemelerden oluşması cildinizin görünümü için oldukça önemlidir. Uzun yıllar cildinizi korumak için doğru ürünleri tercih etmek öncelikli konulardan biridir. Bu aynı zamanda cilt temizliği ve bakım ürünlerinin fiyatını da etkilemektedir. Ürünlerin katkısız olması, yeterli laboratuvar testlerinden geçmesi, doğaya duyarlı bir yaklaşım sergilemesi ve insan sağlığını ön planda tutması markanın kalitesini belirler. Sebamed ürünlerin diğer ürünlere göre farklı fiyat aralıklarına sahip olduğunu görmek mümkündür. Ayrıca Sebamed fiyatları ürünün kullanım amacı, içeriği ve gramajı gibi nedenlerle de farklı fiyatlarla sunulmaktadır.

Sebamed ürünlerinin fiyatlarını incelemek için Hepsiburada online alışveriş büyük kolaylık sunmaktadır. İstediğiniz ürünü ve size uygun fiyat aralığını filtreleyebilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerin fiyat sıralamasını da yapabilirsiniz. Bu şekilde bütçenize uygun ürüne en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Alışverişinizi ekonomik hale getirmenin bir yolu da ikili ürünleri ya da setleri tercih etmek olabilir. İhtiyacınıza göre 50 ml bir ürün yerine 100 ml ölçüsünde 3 ürünü birlikte alabilirsiniz. Online alışveriş yaparken ürün özelliklerini ve fiyatlarını değerlendirmek için kısa bir zaman ayırmanız çok faydalı olabilir. Böylelikle Sebamed ürün kategorilerini inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...