Sağlıklı bir cilt için yeni bilimsel yöntemler ve sağlıklı formüller kullanan Sebamed, 50 yıllık deneyimiyle Almanya'nın dünya lideri cilt bakım uzmanıdır. Dünya çapında 85'ten fazla ülkede tercih edilen güvenilir marka, geniş ürün yelpazesi ile cildinizi ideal şekilde koruyan pH 5.5'in benzersiz avantajını sunar. Sebamed, tıbbi cilt bakımında söz sahibi dünya markalarındandır. Sebamed ürün serileri, cildin doğal asit koruma tabakasını bozmadan cildi temizleyen ve besleyen yüksek kaliteli etken maddeler içerir. 120'den fazla bilimsel çalışma, tüm sebamlı ürünlerin yüksek etkinliğini ve cilde yüksek uyumluluğunu onaylamıştır. Ayrıca, hassas ve sorunlu ciltler için cilt bakımı yeterliliği de test edilerek kanıtlanmıştır.

Doğaya Duyarlıdır

Sebamed ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmez. Günlük hayatta yaygın kullanılan sabunun pH değeri, sağlıklı cildin pH değeri olan 5.5’ten epeyce yüksektir. Cildiniz sabunla temizlendiğinde cildin üst katmanındaki koruyucu asit örtüsünün yenilenmesi için yaklaşık olarak 2 saat gerekir. Tüm Sebamed ürün yelpazesi, dermatolojik olarak test edilmiştir ve sabun, alkali, sert kimyasallar ya da alkol içermediği kanıtlanmıştır. Bu nedenle, Sebamed ürünleri, hipoalerjeniktir. Diğer geleneksel ürünlere kıyasla Sebamed ürünlerinde laboratuvar ortamında 6 kat daha az alerjik reaksiyona rastlanmıştır.

Cildinize Değer Verir

İnsan derisinin yüzeyi hafif asidiktir ve sağlıklı cildin pH değeri ortalama olarak 5.5'tir. PH değeri bir sıvının asidik, nötr veya baz (alkali) olup olmadığını gösterir. PH skalası 0-14 arasındadır. Nötr değer ise 7'dir. PH 7 üzerindeki değerler baziktir; pH7 altındaki değerler asidiktir. Değer, 7'den ne kadar uzaksa, daha asidik veya daha bazik demektir.

PH 5.5'e sahip olmayan cilt bakım ürünlerinin kullanılması, cildinizin koruyucu asidik katmanını değiştirebilir. Oysa cildin doğal bariyer fonksiyonunun devamlılığı için pH’ın ideal değerde olması önemlidir. Bu dengenin bozulması, esansiyel yağların ve diğer maddelerin cildinizi yıpratması ve enfeksiyonlara açık hale getirmesine yol açarak uzun süreli hasara neden olabilir. Sonuç olarak, önlem alınmazsa cildiniz donuk, kuru ve yaşlı görünmeye başlar.

Cildin hafif asidik yüzeyi, nem kaybını önler; cildi yumuşak ve esnek tutar. Ayrıca, cildin gençlik ışıltısını korumak için zamanında yenilenmesini de sağlar. Zararlı mikroorganizmalar bu asidik pH'ı tolere etmeyi zor bulduklarından, ideal pH dengesi, cildimnizi enfeksiyondan arındırır. Cildiniz, Sebamed için çok değerlidir ve cildinizin sağlığı ile bakımı söz konusu olduğunda kalitesi ve profesyonelliği ile en iyi sonuçları almanızı sağlar.

Cildiniz İçin Etkin Çözümler Sunar

Sebamed, cildinizin ideal dengesini sağlayan ve koruyan nadir cilt bakımı markalardandır. Sebamed ürünleri, cildinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için dermatologlar tarafından geliştirilmiştir. Hassas ve problemli ciltler dahil tüm cilt tipleri için idealdir. Standart testlerden ziyade hassas ve problemli ciltler üzerinde yapılan kapsamlı araştırma ve testler sayesinde Sebamed, kanıtlanmış bakım ve onarım etkisi ile yüksek kaliteli etken bileşenler sunmaktadır. Egzama, sedef hastalığı, sivilce, hassas ciltlere sahip olan kişilerin ya da sırf sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan Sebamed, ihtiyacınıza uygun çeşitli cazip ürünler sunar. Sadece sebamlı ürünlerin pH değeri 5.5'tir ve cildinizin pH seviyelerini değiştirmeden çalışırlar. Bu, yan etkiler konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Sebamed, sağlıklı cildin pH değerine uyumludur ve koruyucudur. Hassas ciltlere, bebek bakımına, akne ve çatlak sorunlarına hatta güneş korumasına yönelik ürünleri olduğu gibi, tahriş olmuş ciltlere ve nemlendirmeye yönelik ürünleri ile de cilt bakım ihtiyaçlarınıza en sağlıklı ve verimli şekilde yanıt verir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sebamed

1.217 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar A-Z
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. Sepette Kampanyalı Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön