Hayatın hızı karşısında alternatif ulaşım seçenekleri arayanların ilk tercihi olan bisiklet, Sedona'nın geniş ürün yelpazesi ve kalite standartlarıyla daha da cazip hale geliyor. Kullanıcı alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına optimum verimlilikle yanıt veren Sedona, daha yüksek hareket ve maksimum güvenlik için özenle geliştirilmiş ürünlerle kullanıcılara alternatifler sunuyor. Çevre kirliliğine sebebiyet vermeyen bir araç olduğu için doğa ulaşımının vazgeçilmezleri arasında yer alan bisikletler, ekolojik hassasiyetin pratikle buluşmasına olanak tanıyor.

Farklı arazi ve iklim koşullarına tam adaptasyon sunan Sedona bisiklet ve bisiklet aksesuarları, monoton hayatına hareket katmak isteyen spor tutkunları için ideal kombinasyonlar sunuyor. Yılın her mevsiminde, farklı arazi koşullarında kullanıcı dostu çözümler üreten Sedona bisikletler, trafik ve doğada daha fazla enerji ve tam güvenlik sağlamayı amaçlıyor. Her yaş, cinsiyet ve beklenti tipine uygun bisiklet modelleriyle, yüksek kondisyon ve keyifli seyahatler mümkün hale geliyor.

Sedona Bisiklet Modelleri 

Kullanım amacı ve sürüş koşullarına uyum sağlamak için tasarlanan Sedona bisiklet modelleri her koşulda yüksek verimlilik ve maksimum güvenlik kriterleriyle tasarlanıyor. Şehir ve doğa koşullarında kullanım için elverişli düzenlemelerle biçimlendirilen bisiklet seçenekleri, hayatın her alanı için uygun alternatifler sunuyor. Yoğun trafik ve hareketsiz bir yaşamın getirdiği sağlık problemlerine karşı alternatif bir ulaşım aracı sunan şehir bisikletleri, konforlu yapıları ve kolay kontrol sağlayan teknik özellikleriyle sağlıklı bir seçenek haline geliyor. Kas ve eklem sistemini günlük olarak harekete geçirme avantajı sağlayan şehir bisikletleri, yüksek kondisyon ve stresten uzak bir günlük yaşam için en ideal ulaşım alternatifini tanımlıyor.

Yeni maceralar ve keşiflerden uzak duramayan doğa tutkunlarına sağlıklı bir arazi aracı seçeneği sağlayan dağ bisikletleri, farklı yüzeyler ve yol koşullarında güvenlik sağlayan kalın lastikleri ve güçlü kadro yapılarıyla, zorlu yokuşların ve ıslak yüzeylerin sürprizlerine meydan okuyor. Stres ve yorgunluktan bunalan, doğayla yakın ilişki içinde olmaktan vazgeçemeyen heyecan tutkunlarının ayaklarını yerden kesen dağ bisikletleri, yeni deneyimler ve adrenalini de beraberinde getiriyor. Şehir içi yollar ve uzak mesafeleri aşarken kendine güvenen hız tutkunlarının ilk tercihi olan yol bisikletleri, aerodinamik duruş ve tasarımlarını destekleyen hafif kadro yapıları ve yüksek anatomik entegrasyon özellikleriyle yolları aşındırmanın en sağlıklı seçeneğini sunuyor. 

Sedona Bisiklet Fiyatları

Her zevke ve yaşam biçimine hitap eden bisiklet modelleri, sağlıklı bir seçeneğin yanında en ekonomik ulaşım alternatiflerinden birini de oluşturuyor. Ürünlerin teknik özellikleri ve materyal standardına bağlı olarak değişen Sedona bisiklet fiyatları her bütçe ve her alışkanlık tipine uygun seçenekler sunuyor. Hız ve enerji kullanım dengesini etkileyen faktörlerin başında gelen bisiklet jant boyu, fiyat noktasında da belirleyici kriterler arasında yer alıyor. Kullanıcının anatomik özellikleri ve kullanım amacına bağlı olarak değişen jant çapı seçenekleri, yakılan enerji ve katedilen yol arasındaki dengenin temel belirleyicilerinden birini oluşturuyor. 

Yol koşulları ve arazi yapısıyla barışık bir bisiklet sürüşü için oldukça önemli olan vites opsiyonları bisiklet modellerinde fiyat kriterleri arasında yer alıyor. Zorlu yokuşları daha az enerjiyle aşmaya yardımcı olan uygun vites kombinasyonu düz yollarda da hız ve sürüş kontrolünün sağlanmasında kilit rol oynuyor. Daha sağlıklı bir sürüş ve daha dengeli enerji kullanımının formülünü oluşturan kadro tipi, jant çapı ve vites seçenekleri bisiklet fiyatlarının önemli kriterleri arasında yer alıyor. Yol güvenliğinde önemli rol oynayan, aydınlatma araçları ve yansıtıcı ekipmanlar ile taşıma aparatları ve diğer eklentilerle kolayca kişiselleştirilebilen bisikletler, kullanıcının tüm ihtiyaçlarına hassas çözümlerle yanıt veriyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sedona Bisiklet Fiyatları

125 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Sedona
  2. Shimano
  3. XLC
  4. HSGL
  5. Kaliteplus
  6. Kron
  7. Narr
  8. Topeak
  9. Carraro
  10. KNT
  11. Schwalbe
  12. CST
  13. Zefal
  14. Plus
  15. Corelli
  16. Buffalo
  17. Bianchi
  18. Baradine
  19. Vona
  20. Zozo
 3. Beden
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Cinsiyet
 7. Vites
  1. 27 Vites
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Sedona
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/sedona
Başa dön